Ana Başlık Redmi Note 10S - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Telefon tam şarj olsa bile telefon bildirim alanında olan pil göstergesi Varya. O hâlâ şarj oluyor şeklinde görünüyor.
O yazılımla alakalı hocam ben note 6 prodan tutun poco x3 nfc hatta şuan kullandığım note 10s de dahil hepsinde yaşadım herhangi bir sorun teşkil etmiyor sadece yazılımsal bir sorun telefona herhangi bir etkisi yok.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
halilgurbuz,

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bende'de Aynı Rosemary İnd_V12_5_6_0_RKLIDXM Lite Yüklü
Tekrar orjinal kablosu 33W Hızlı Şarj Adaptörünü Taktım Değişen Bir Şey Olmadı Açıkçası İlk Aldığımda %100 Olunca
Yıldırım İşareti Gidiyormuydu Bakmadım

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
halilgurbuz,

Bende'de Aynı Rosemary İnd_V12_5_6_0_RKLIDXM Lite Yüklü
Tekrar orjinal kablosu 33W Hızlı Şarj Adaptörünü Taktım Değişen Bir Şey Olmadı Açıkçası İlk Aldığımda %100 Olunca
Yıldırım İşareti Gidiyormuydu Bakmadım
İşte bahsetmek istediğim buydu. 100 olsa bile sanki hâlâ şarj oluyor gibi.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
İşte bahsetmek istediğim buydu. 100 olsa bile sanki hâlâ şarj oluyor gibi.
Benimde Kafama Takıldı Şimdi Niye %100 Olunca Şarj Kesilmiyor Acaba Dedim Telefona Bir Çok Kez Full Format Attım
Ondanmıdır Ama Herkesde Var.Ben Normal Hızlı Şarj Adaptör ve Kablo Kullanıyordum Sen Yazınca Turuncu Orjinal Kablosu 33W Adaptörü Tekrar
Taktım Aynı Yarın Orjinal Endo 12.6.0 yeniden atıp Deniyeceğim

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Benimde Kafama Takıldı Şimdi Niye %100 Olunca Şarj Kesilmiyor Acaba Dedim Telefona Bir Çok Kez Full Format Attım
Ondanmıdır Ama Herkesde Var.Ben Normal Hızlı Şarj Adaptör ve Kablo Kullanıyordum Sen Yazınca Turuncu Orjinal Kablosu 33W Adaptörü Tekrar
Taktım Aynı Yarın Orjinal Endo 12.6.0 yeniden atıp Deniyeceğim
Yazılımsal olma ihtimali çok yüksek. Yada MTK işlemciden dolayı.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Yazılımsal olma ihtimali çok yüksek. Yada MTK işlemciden dolayı.
doğru olabilir başka resmi rom taiwanı indirip deniyeceğim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

halilgurbuz,

Şimdi indiriyorum

Son düzenleme:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Servisten gelince dönüş yapar mısın sonuç ne dediler diye bende donanımdan killaniyorum da işte servislerimizi az çok biliyorsunuz saçma sapan şeyleri bahane edip gönderiyorlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Servisten gelince dönüş yapar mısın sonuç ne dediler diye ? bende donanımdan killaniyorum da işte servislerimizi az çok biliyorsunuz saçma sapan şeyleri bahane edip gönderiyorlar o yüzden bana söylerseniz sonuç için ne dediler çok sevinirim ona göre bende gonderiyim hocam aynen dediğiniz gibi hatta şöyle birşey daha karşılaştım misal arkaplanda birsey indirin veya başka bir oyun program falan açın maksat kasma yapsın diye sonra cod açın oynayın bilgisayar kitlenince diiiiiit diye bi ses verir aynı sesi veriyor.

Servisten gelince dönüş yapar mısın sonuç ne dediler diye ? bende donanımdan killaniyorum da işte servislerimizi az çok biliyorsunuz saçma sapan şeyleri bahane edip gönderiyorlar o yüzden bana söylerseniz sonuç için ne dediler çok sevinirim ona göre bende gonderiyim hocam aynen dediğiniz gibi hatta şöyle birşey daha karşılaştım misal arkaplanda birsey indirin veya başka bir oyun program falan açın maksat kasma yapsın diye sonra cod açın oynayın bilgisayar kitlenince diiiiiit diye bi ses verir aynı sesi veriyor.
hocam o ses aynen bende de var... kesinlikle iki cihaz da aynı kaderi paylaşıyor. Hocam benim cihaz servisten geldi malum servis asla sorun var demez zaten. benim gönderme amacım servis işlem yapsın ve elimde servis kağıdı olsun ki hakem heyetine sunayım yoksa servisten beklentim yok. ama bu kez heyete başvurmadan genpa genel merkezini aradım ve servis işini düzgün yapmıyor diye şikayette bulundum onlar da cihazı tekrar gönderin çözüm merkezi ekiplerimiz incelesin dedi. bende oyun yüklü şekilde gönderdim zaten ekran kayıtları da almıştım galeri de kayıtlıydı not yazım durumu belirttim geri gönderdim. şimdi tekrar beklemedeyim... sonucu size iletirim. sizde oyun oynayın yüksek ayarlar da ekran kaydediciye kaydedin 3-5 video kayıt yapın. her defasında oyun için kayıt açıkken grafik ayarlarına girip orayı da gösterin. farklı grafik ayarlarında farklı videolar da çekin.

Üst Alt