Ana Başlık Redmi Note 10S - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
11-12 saat ekran süresi alıyorum. Poco x3 nfc cihazımı satarak Note 10S almakla çok iyi yapmışım. Aralarında dağlar kadar fark var
Hayırlı Olsun Güle Güle Kullanın Farkı Kullanıp'da Yazan Biri Olması Güzel
Dediğim gibi birileri Donanın Sorunları Olan Poco x3 Nede Kadar Övsede
Redmi Note 10S MTK Çöp Desede MediaTek Helio G95 MT6785-Qualcomm Snapdragon 732G Kafa Tutar
Ama Kullanmadığından Kimse Bilmiyor.Her Yönden Telefon Estetik Hafif Kafa Kırmaz Amoled Ekran 2021 Üretim
Oyun Hiç Kurup Oynayan Biri Olmasamda Herkes Redmi Note 10S Oyunlarda Yüksek Fps Çalıştırdığını Söylemiş.
Poco x3 Daha İyi Fps Alacağındanda Eminim
Aralarında Dağlar kadar fark derken açılış hızı batarya Kullanımı ekran kalitesi ses Herhalde Bunlarda Dahildir Umarım.

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
En büyük fark şarj-ekran süresi, biri 5-6 saat diğeri 11-12 saat ekran süresi veriyor. Bende oyun oynamıyorum, poco ile de oynamıyordum o yüzden performans hakkında yorum yapamayacağım ama poco sürekli ısınıyordu, ekran kendi kendine sürekli dokunuyor uygulama açıyordu, bu tip sorunlar note 10s de yok. İkinci en büyük fark tasarım. Poco çok kalın, kaba ve ağır bir telefon, redmi note 10s ise daha ince ve kibar, hafif bir telefon.

desportiso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
mi8se
Konular
2
Oyun performansı hakkında yorum yapan yok ben oyun oynayan biriyim herhangi bir sorun yaşamadım oyunlar da pes, fifa, pubg vb oyunlar gayet akıcı ayrica öyle cihaz çok ısınma sorunu da yapmıyor.

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Hangi romdasiniz acaba?
Türkiye romu, telefonu turkcellden kayıtlı aldım. Bence telefon fabrikadan hangi rom ile çıktıysa onu kullanmak lazım, çok kurcalayıp karıştırmamak gerekir diye düşünüyorum. Telefonumda nfc yok.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
matadore2961, Garantili cihaz zaten kurcalanmaz + olarak MTK işlemci ise 40 sefer düşünüp öyle kurcalanmali....

Abagaji9

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdül Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
11-12 saat ekran süresi alıyorum. Poco x3 nfc cihazımı satarak Note 10S almakla çok iyi yapmışım. Aralarında dağlar kadar fark var
neden böyle düşündünüz bende bu iki cihaz arasında kaldım bi türlü karar veremedim

webnettin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Bilgi işlem uzmanı
Konular
9
Ben de poco x3 nfc cihazı satarak note 10s almıştım ve pocodan alamadığım verimi note 10s'ten alıyorum.

Poco bana örnek vermek gerekirse dacia araçlar gibi geldi. Renault firmasına ait ama alt marka olduğu için kalite düşük.

Renault-Dacia gibi Xiaomi-Poco da benim gözümde aynı. (;

Üst Alt