Ana Başlık Redmi Note 10S - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

mahoretti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Galaxy S7
Konular
0
Dün Turkcell bayiinden 6/128 Beyaz modelini eşime aldım. Yahu bu kadar mı kötü telefon olur bu kadar kötü işlemci pil vs. vs.....
Şaka ediyorum tabiki. İlk günkü izlenimim "süper"
Şarj %38 di kurulumlara başlarken, bittiğinde %33 dü. Uzun bir zaman geçirdim kendisi ile tek sıkıntıyı google hesabını ekleyememek oldu. onu da vpn ile hallettim. Eski telefonundan w.app yedeğini göndermek uzun sürdüğü için işlemler eksik kaldı. sadece yüklemeleri yaptım. Isınma takılma vb. bir sorunla karşılaşmadım. NFC yi bulamadım. Fotoğraflar gayet güzel. Ses güzel. Ekran da güzel. Mi ekosistemi evi ele geçirmeye başladı baya.

Tebeskubas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 10 S
Konular
1
Dün Turkcell bayiinden 6/128 Beyaz modelini eşime aldım. Yahu bu kadar mı kötü telefon olur bu kadar kötü işlemci pil vs. vs.....
Şaka ediyorum tabiki. İlk günkü izlenimim "süper"
Şarj %38 di kurulumlara başlarken, bittiğinde %33 dü. Uzun bir zaman geçirdim kendisi ile tek sıkıntıyı google hesabını ekleyememek oldu. onu da vpn ile hallettim. Eski telefonundan w.app yedeğini göndermek uzun sürdüğü için işlemler eksik kaldı. sadece yüklemeleri yaptım. Isınma takılma vb. bir sorunla karşılaşmadım. NFC yi bulamadım. Fotoğraflar gayet güzel. Ses güzel. Ekran da güzel. Mi ekosistemi evi ele geçirmeye başladı baya.
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan.

mahoretti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Galaxy S7
Konular
0
Karşılaştığımız bir problemi anlatayım, belki bildiğiniz bir ayar vardır.
Eşimde akıllı saat olarak huawei (honor) var. Huawei sağlık uygulaması yükleyerek bağlantıyı yaptık. Bildirimler geliyor. Uygulamayı pil kısıtlaması dışında bıraktım, ekran kapandıktan sonra hafıza temizle işlemini de ASLA olarak ayarladım ama bir müddet sonra bildirimler gelmiyor. Ne zamanki uygulamayı tekrar çalıştırıyorum o zaman düzeliyor. Uygulama da ayarlar kısmında bulabildiğim ayarları yaptım ama sorun düzelmedi.

user291

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eyüp29
Cihazım
redmi note11pro
Konular
4
Note 10s yurtdışı almanızı tavsiye etmem kurumsaldan alınan telefon imeil tam orjinal olur bildiğim kadariylan

Montague1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Telefonun kameraya yakin kısmı çok ısınıyor yeni aldım bir saat oldu böyle devam ederse garantilerde sürünecegim sanırım...

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

desportiso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
mi8se
Konular
2
Selamlar, yaklaşık 10 gündür 8/128 Endonezya romu kurulu kullanmaktayim NFC, sarj, MTK işlemci, Ekran vb sorunlarin hiçbirini yaşamadım akıyor cihaz. Ayrica isinma vs bir sorunda görmedim rahatsız edicek. ve son olarak bu nasıl bir sarj tutuştur 12-13 saati görüyorum sürekli aktif kullanimda kisacasi almayi dusunenler 8/128 modeli gönül rahatlığıyla alabilir

mahoretti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Galaxy S7
Konular
0
Selamlar, yaklaşık 10 gündür 8/128 Endonezya romu kurulu kullanmaktayim NFC, sarj, MTK işlemci, Ekran vb sorunlarin hiçbirini yaşamadım akıyor cihaz. Ayrica isinma vs bir sorunda görmedim rahatsız edicek. ve son olarak bu nasıl bir sarj tutuştur 12-13 saati görüyorum sürekli aktif kullanimda kisacasi almayi dusunenler 8/128 modeli gönül rahatlığıyla alabilir
ROM değişimi ile NFC aktif olur mu ? Türkcell'den aldığımız cihazda NFC yok.

desportiso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
mi8se
Konular
2
M2101K7BNY modelinde var diye biliyorum modeli kontrol ediniz.

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
11-12 saat ekran süresi alıyorum. Poco x3 nfc cihazımı satarak Note 10S almakla çok iyi yapmışım. Aralarında dağlar kadar fark var

Üst Alt