MIUI 12.5 Redmi Note 10S (Rosemary) Endonezya Kararlı Rom V12.5.7.0.RKLIDXM İndirme Bağlantıları

Abdullah b. Abdullah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Merhaba Anladım Teşekkürler

İşte Sorunlardan bir tanesi belli oldu windows 8 Veya 8.1 facepalm~~
Siz driver kurduysanız doğal olarak kurulduğunu zannetmişsinizdir ama düzgün kurmamştır
işte o yüzden yapamıyorsunuz derken sorunun işletim sistemlerinden kaynaklandığını ama sizinde en azından aygıt yöneticisi vs bakmanız gerek
Arkadaş ilk çıktığında win7 kullanıyordum hadi win 8 kurayım dedim nerdende kurdum kurmaz olaydım ne driveri tanıyor ne arayüz kolay
Neyse biraz bakim kaldırırım dedim sonra pc kapatıcam kapatma menüsü yok 15.20 dakika aradım adamlar sistemin kapanmaması için elinden geleni yapmışlar
Arkadaşı Aradım ya bunun kapatma menüsü nerde yok mause ekranın ortasından sağdan sola çek vs aman dedim kaldırdım demem o ki
win 8 kullanmak için nedeniniz nedir win 10 win 11 gibi kolay güzel sorunsuz işletim sistemi varken Zamanda 1.2 arkadaşımda istemişti win 8 sonra bana
Aman kardeşim tövbe bana win 7 tekrar kur demişti neyse gelelim konumuza

Ben size basitinden yazayım deneyin Vardiyalı derken akşam 10 evde olmuyormusunuz ben gece saat 1:00 kadar beklerim
Daha Olmadı Hafta sonu size zaman ayırıp yine yapabilirim
İşletim sisteminizin 32Bit 64Bit Olması bile sorun yaratabilir

0:İndirdiğiniz Resmi Romu !!Buradada winrarla açtığınızda rom 2 aynı klasörde Çıkar Tekrar Klasörün içindekini masa üstüne çıkarın.

1:Buradan driver yükleme konusundakileri aynen yapın Aygıt yöneticisi masa üstünde bir yerde açık kalsın görün tel bağlandığını
Rehber - Redmi Note 10S Driver Kurulumu Resimli Anlatım

2:Buradan Upload Ediyorum

MiFlashı Kurun Kurulduktan Sonra Çalıştırın Pencerenin Sol Üst Köşesinde Driver Yazıyor Oraya Basın Driveri Otomatik Kuracak.
Linkini Verdiğim MiFlash Tool Türkçe Sonra Dosya Seçe Girip Nerdeyse Attığınız Romun Klasörünü Seçin !!Buradada winrarla açtığınızda rom 2 aynı klasörde Çıkar Tekrar Klasörün içindekini masa üstüne çıkarın.
MiFlashın Sağ Alt Köşedeki Kutucuğundaki temiz kurulum seçin.Cihaz Ekle Dediğinde Telefonu Fastboot PC Takın Aygıt yön bakın Görmüşmü
Zaten Görürse Büyük Harflerle LVOJXGGYO Vs Harfler çıkarsa Tamamdır Yükleye Basın Bekleyin.
Şimdilik Buradan Yazabildiğim Bunlar O Kadar yazıdan sonra umarım birşey unutmamışımdır .Yazmayı Hiç Sevmesemde Yine Yazıyorum
Kolay Gelsin.

Hocam aygıt yöneticisinde 'Diğer' yazan kısımda "Android" diye bir şey çıkmıyor bende. Aygıt yöneticisinde hiçbir yerde göremedim bu yazıyı. Dolayısıyla sürücü yüklemesi yapamıyorum. Telefonu USB kablo ile bağladım.

cengiz50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
note 12 pro
Konular
7
Merhaba Anladım Teşekkürler

İşte Sorunlardan bir tanesi belli oldu windows 8 Veya 8.1 facepalm~~
Siz driver kurduysanız doğal olarak kurulduğunu zannetmişsinizdir ama düzgün kurmamştır
işte o yüzden yapamıyorsunuz derken sorunun işletim sistemlerinden kaynaklandığını ama sizinde en azından aygıt yöneticisi vs bakmanız gerek
Arkadaş ilk çıktığında win7 kullanıyordum hadi win 8 kurayım dedim nerdende kurdum kurmaz olaydım ne driveri tanıyor ne arayüz kolay
Neyse biraz bakim kaldırırım dedim sonra pc kapatıcam kapatma menüsü yok 15.20 dakika aradım adamlar sistemin kapanmaması için elinden geleni yapmışlar
Arkadaşı Aradım ya bunun kapatma menüsü nerde yok mause ekranın ortasından sağdan sola çek vs aman dedim kaldırdım demem o ki
win 8 kullanmak için nedeniniz nedir win 10 win 11 gibi kolay güzel sorunsuz işletim sistemi varken Zamanda 1.2 arkadaşımda istemişti win 8 sonra bana
Aman kardeşim tövbe bana win 7 tekrar kur demişti neyse gelelim konumuza

Ben size basitinden yazayım deneyin Vardiyalı derken akşam 10 evde olmuyormusunuz ben gece saat 1:00 kadar beklerim
Daha Olmadı Hafta sonu size zaman ayırıp yine yapabilirim
İşletim sisteminizin 32Bit 64Bit Olması bile sorun yaratabilir

0:İndirdiğiniz Resmi Romu !!Buradada winrarla açtığınızda rom 2 aynı klasörde Çıkar Tekrar Klasörün içindekini masa üstüne çıkarın.

1:Buradan driver yükleme konusundakileri aynen yapın Aygıt yöneticisi masa üstünde bir yerde açık kalsın görün tel bağlandığını

2:Buradan Upload Ediyorum

MiFlashı Kurun Kurulduktan Sonra Çalıştırın Pencerenin Sol Üst Köşesinde Driver Yazıyor Oraya Basın Driveri Otomatik Kuracak.
Linkini Verdiğim MiFlash Tool Türkçe Sonra Dosya Seçe Girip Nerdeyse Attığınız Romun Klasörünü Seçin !!Buradada winrarla açtığınızda rom 2 aynı klasörde Çıkar Tekrar Klasörün içindekini masa üstüne çıkarın.
MiFlashın Sağ Alt Köşedeki Kutucuğundaki temiz kurulum seçin.Cihaz Ekle Dediğinde Telefonu Fastboot PC Takın Aygıt yön bakın Görmüşmü
Zaten Görürse Büyük Harflerle LVOJXGGYO Vs Harfler çıkarsa Tamamdır Yükleye Basın Bekleyin.
Şimdilik Buradan Yazabildiğim Bunlar O Kadar yazıdan sonra umarım birşey unutmamışımdır .Yazmayı Hiç Sevmesemde Yine Yazıyorum
Kolay Gelsin.
Cok teşekkür ederim win8.1 bilgisayarla orjinal geleni o nedenle win 10 veya 11 hiç düsünmedim ama düşünür oldum ilk firsatta yukleyecem ve yazdiklarinizi harfiyen uygulayacam tekrar teşekkur ederim ve sonuçtan haberdar ederim.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam aygıt yöneticisinde 'Diğer' yazan kısımda "Android" diye bir şey çıkmıyor bende. Aygıt yöneticisinde hiçbir yerde göremedim bu yazıyı. Dolayısıyla sürücü yüklemesi yapamıyorum. Telefonu USB kablo ile bağladım.
Bak Aygıt yöneticini aç masa üstünde açık kalsın telefonu bağlayınca önce sürücüyü görmek için Telefonu kapat fastboot moda al
usb kablosunu pcye telefona tak bağlayınca Android yazısı çıkacak her şeyden önce bu çıkmaz ise ne driver yüklenir nede rom
çıkmıyorsa başka USB Portuna tak yine çalışmaz ise USB Kablosunu değiş başka bir seçenek yok telefon bozuk olmayacağına göre

Android yazısı çıkarsa Buradaki konudan driver yükle

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cok teşekkür ederim win8.1 bilgisayarla orjinal geleni o nedenle win 10 veya 11 hiç düsünmedim ama düşünür oldum ilk firsatta yukleyecem ve yazdiklarinizi harfiyen uygulayacam tekrar teşekkur ederim ve sonuçtan haberdar ederim.
Önemli Değil
Tamam Dediklerimi Yaparsan yüklendiğini göreceksin cevap beklerim.çözüldüğüne dair.

Daryun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Galaxy M52
Meslek
PC Teknisyen
Konular
6
Arkadaşlar bu Endonezya romunda bilindiği gibi Miui uygulamaları var, bu yüzden geçmek istiyorum bu sürüme fakat mesela telefon/arama bölümünde arayan numaraları otomatik spamlıyor mu? Mesela Samsung'un kendi telefon uygulaması olmasına rağmen spam çağrı/mesaj koruması var bu yüzden soruyorum.

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Arkadaşlar bu Endonezya romunda bilindiği gibi Miui uygulamaları var, bu yüzden geçmek istiyorum bu sürüme fakat mesela telefon/arama bölümünde arayan numaraları otomatik spamlıyor mu? Mesela Samsung'un kendi telefon uygulaması olmasına rağmen spam çağrı/mesaj koruması var bu yüzden soruyorum.
Spam olayı eu ve global romda gördüm ama endonezya romda yok

maylo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bayram
Cihazım
redmi note 2
Konular
14
global romdan bu roma bootloader açık hangi programla geçerim cihaz note 10s mediatek g85

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
global romdan bu roma bootloader açık hangi programla geçerim cihaz note 10s mediatek g85
Mi Flash ile fastboot rom kurun. Rahatça geçiş yaparsınız
Mi Flash ta clean all seçili olsun. Ayrıca dosyalarınızı yedekleyin

Gorkemcam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Görkem
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 10S (Rosemary) Endonezya Kararlı Rom V12.5.7.0.RKLIDXM​

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz.Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
3:Cihazınızın Bootloader Kilidi Açık İse Fastboot Romu İndirip MI Flash Yazılımı ile Cihazınıza Yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

1-OTA Rom İndirme Bağlantısı

2:Recovery Rom İndirme Bağlantısı

3:Fastboot Rom İndirme Bağlantısı
Hocam merhaba, tr romundan bootloader kapalı cihaz ile geçişin bir yolu yok mudur?

Üst Alt