MIUI 12.5 Redmi Note 10S (Rosemary) Endonezya Kararlı Rom V12.5.7.0.RKLIDXM İndirme Bağlantıları

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
sorunu çözdüm.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bunu yaptım mi flashta
sonra tekrar rom attım
cihaz bi 3 4 dakika bekledi açılmadı sonra açıldı.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu hatayı verdi cihaz miui yazısında kalıyor şuan
1: Telefonun BL Bootloader kilidinin Açık Olduğuna Eminmisin
2: Rom 50 Tane klasörün içinde Olmasın Masa Üstüne at

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
1: Telefonun BL Bootloader kilidinin Açık Olduğuna Eminmisin
2: Rom 50 Tane klasörün içinde Olmasın Masa Üstüne at
halletim abi. bl kilidi açık. altta clean yaptım ya onun için hata vermiş

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
halletim abi. bl kilidi açık. altta clean yaptım ya onun için hata vermiş
Neyse Geçmiş olsun
Bak videodaki senin gibi yapmamış rom direk masa üstüne açmış ROM Klasörünü göstermiş
Bende Bu zamana kadar böyle acayip sorunlar çıkmadı

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu hatayı verdi cihaz miui yazısında kalıyor şuan
Mi flash la rom atarken C dizinine rom adlı bir klasör açmanız lazım sanırım sizin rom masa üsütünde gözüküyor birde öyle deneyin

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10

sorunun çözümü check point de yazılı olanı silmek oldu.
çünkü clean all yapıyordum . clean all and lock dememiştim.

cengiz50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
note 12 pro
Konular
7
Bu sorun bendede var malesef sürekli error veriyor dosya ise 'super' yuklenemedi diyor cihaz sadece fastbootta açıliyor indirip denemedim flash ve rom kalmadi hepsinde ayni hatayi veriyor c: e attim rom adlarini degiştim kisalttim masaustunde denedim bilgisayara format attim nafile cildiracam

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Bu sorun bendede var malesef sürekli error veriyor dosya ise 'super' yuklenemedi diyor cihaz sadece fastbootta açıliyor indirip denemedim flash ve rom kalmadi hepsinde ayni hatayi veriyor c: e attim rom adlarini degiştim kisalttim masaustunde denedim bilgisayara format attim nafile cildiracam
Bildiğim kadarıyla bu konudada size yardımcı olmuştum

Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok​

Merhaba Çıldıracak bir şey yok sorun sizin yaptığınız işlemlerde hata var binlerce kişinin yüklediği resmi rom sizde niye yüklenmesin
İllaki Bir yerde hata var ondan kaynaklı 5 dakikalık olay buradaki sorunların Başında
Kimse Yazılanı okumuyor ve ya bildiğini zannediyor kendi yöntemini aklındakini yapıyor sorunda burda başlıyor
bu romun kurulması için 1 tane redmi note 10S Telefon driver miflashtool ve telefonun resmi romu hepsi bu
bunları sorunsuz yaptıysanız % 1000 kurulur başka alternatifi tarifi yok

Yazınızı okudum
Süper.img telefonun romunun içinde bir çok bölümler var ve systema.system.b vendor.b vs bu hatayı vermesinin
bir sebebi vardır

Romu c'ye ve ya masaüstüne atın romun ismini değiştirmeyin öyle olsa niye versinler
driveri kurun fastboota alınca aygıt yöneticinden telefon görüyormu driver yüklenmişmi bakın
miflashla romun klasörünü gösterin hepsi bu

Bunlarda Olmuyorsa
Bizzat ben size yardımcı olacağım şu an işteyim yasak ama yinede size cevap yazdım
Akşam istediğiniz zaman başlayalım bakalım nasıl olmuyormuş

cengiz50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
note 12 pro
Konular
7
Bildiğim kadarıyla bu konudada size yardımcı olmuştum

Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok​

Merhaba Çıldıracak bir şey yok sorun sizin yaptığınız işlemlerde hata var binlerce kişinin yüklediği resmi rom sizde niye yüklenmesin
İllaki Bir yerde hata var ondan kaynaklı 5 dakikalık olay buradaki sorunların Başında
Kimse Yazılanı okumuyor ve ya bildiğini zannediyor kendi yöntemini aklındakini yapıyor sorunda burda başlıyor
bu romun kurulması için 1 tane redmi note 10S Telefon driver miflashtool ve telefonun resmi romu hepsi bu
bunları sorunsuz yaptıysanız % 1000 kurulur başka alternatifi tarifi yok

Yazınızı okudum
Süper.img telefonun romunun içinde bir çok bölümler var ve systema.system.b vendor.b vs bu hatayı vermesinin
bir sebebi vardır

Romu c'ye ve ya masaüstüne atın romun ismini değiştirmeyin öyle olsa niye versinler
driveri kurun fastboota alınca aygıt yöneticinden telefon görüyormu driver yüklenmişmi bakın
miflashla romun klasörünü gösterin hepsi bu

Bunlarda Olmuyorsa
Bizzat ben size yardımcı olacağım şu an işteyim yasak ama yinede size cevap yazdım
Akşam istediğiniz zaman başlayalım bakalım nasıl olmuyormuş
Oncelikle cevabiniz icin teşekkur ederim evet yardimci olmuştunuz bende uygulamayi rootlu goruyor resmi bir sekilde bl kilidini açayim demiştim dün açtim ve sorunlar başladi yillardir rom atarim hic sikinti çekmedim mtk işlemcili bir telefonu ilk kez aldim aceba bu resmi açılım mı sorun yaratti, duşunme sebebim bl kilidini sizin konu ile açtim tikir tikir yukledi ne hikmetse tr rom global rom hindistan rom ve endonezya rom hepsini denememe ragmen surekli error "super" dosyasinda vermesi çok ilginç. bir hata var ama nerde bulamadim win 64 miflashta windows 8.1 de telefonu gormuyor mtk desteklemiyormu aceba bilemedim dosyalarda qualcomm driverli var ondan olabilirmi. Rom adini değismede kastim klasör adı cok uzun ya onun sadece rosmary a kadar sildim denedim içeriginde bir değişiklik yapmadim ve romlar zaten hepsi masaustunde c: e dogrudan atip denedim malesef o şekildede ayni hatayi aldim hocam bizzat yardiminiz icin minnettarım fakat ben vardiyali olarak akşam 10a kadar çalişmaktayim :(

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Oncelikle cevabiniz icin teşekkur ederim evet yardimci olmuştunuz bende uygulamayi rootlu goruyor resmi bir sekilde bl kilidini açayim demiştim dün açtim ve sorunlar başladi yillardir rom atarim hic sikinti çekmedim mtk işlemcili bir telefonu ilk kez aldim aceba bu resmi açılım mı sorun yaratti, duşunme sebebim bl kilidini sizin konu ile açtim tikir tikir yukledi ne hikmetse tr rom global rom hindistan rom ve endonezya rom hepsini denememe ragmen surekli error "super" dosyasinda vermesi çok ilginç. bir hata var ama nerde bulamadim win 64 miflashta windows 8.1 de telefonu gormuyor mtk desteklemiyormu aceba bilemedim dosyalarda qualcomm driverli var ondan olabilirmi. Rom adini değismede kastim klasör adı cok uzun ya onun sadece rosmary a kadar sildim denedim içeriginde bir değişiklik yapmadim ve romlar zaten hepsi masaustunde c: e dogrudan atip denedim malesef o şekildede ayni hatayi aldim hocam bizzat yardiminiz icin minnettarım fakat ben vardiyali olarak akşam 10a kadar çalişmaktayim :(
Merhaba Anladım Teşekkürler

İşte Sorunlardan bir tanesi belli oldu windows 8 Veya 8.1 facepalm~~
Siz driver kurduysanız doğal olarak kurulduğunu zannetmişsinizdir ama düzgün kurmamştır
işte o yüzden yapamıyorsunuz derken sorunun işletim sistemlerinden kaynaklandığını ama sizinde en azından aygıt yöneticisi vs bakmanız gerek
Arkadaş ilk çıktığında win7 kullanıyordum hadi win 8 kurayım dedim nerdende kurdum kurmaz olaydım ne driveri tanıyor ne arayüz kolay
Neyse biraz bakim kaldırırım dedim sonra pc kapatıcam kapatma menüsü yok 15.20 dakika aradım adamlar sistemin kapanmaması için elinden geleni yapmışlar
Arkadaşı Aradım ya bunun kapatma menüsü nerde yok mause ekranın ortasından sağdan sola çek vs aman dedim kaldırdım demem o ki
win 8 kullanmak için nedeniniz nedir win 10 win 11 gibi kolay güzel sorunsuz işletim sistemi varken Zamanda 1.2 arkadaşımda istemişti win 8 sonra bana
Aman kardeşim tövbe bana win 7 tekrar kur demişti neyse gelelim konumuza

Ben size basitinden yazayım deneyin Vardiyalı derken akşam 10 evde olmuyormusunuz ben gece saat 1:00 kadar beklerim
Daha Olmadı Hafta sonu size zaman ayırıp yine yapabilirim
İşletim sisteminizin 32Bit 64Bit Olması bile sorun yaratabilir

0:İndirdiğiniz Resmi Romu !!Buradada winrarla açtığınızda rom 2 aynı klasörde Çıkar Tekrar Klasörün içindekini masa üstüne çıkarın.

1:Buradan driver yükleme konusundakileri aynen yapın Aygıt yöneticisi masa üstünde bir yerde açık kalsın görün tel bağlandığını
Rehber - Redmi Note 10S Driver Kurulumu Resimli Anlatım

2:Buradan Upload Ediyorum

MiFlashı Kurun Kurulduktan Sonra Çalıştırın Pencerenin Sol Üst Köşesinde Driver Yazıyor Oraya Basın Driveri Otomatik Kuracak.
Linkini Verdiğim MiFlash Tool Türkçe Sonra Dosya Seçe Girip Nerdeyse Attığınız Romun Klasörünü Seçin !!Buradada winrarla açtığınızda rom 2 aynı klasörde Çıkar Tekrar Klasörün içindekini masa üstüne çıkarın.
MiFlashın Sağ Alt Köşedeki Kutucuğundaki temiz kurulum seçin.Cihaz Ekle Dediğinde Telefonu Fastboot PC Takın Aygıt yön bakın Görmüşmü
Zaten Görürse Büyük Harflerle LVOJXGGYO Vs Harfler çıkarsa Tamamdır Yükleye Basın Bekleyin.
Şimdilik Buradan Yazabildiğim Bunlar O Kadar yazıdan sonra umarım birşey unutmamışımdır .Yazmayı Hiç Sevmesemde Yine Yazıyorum
Kolay Gelsin.

Son düzenleme:
Üst Alt