MIUI 12.5 Redmi Note 10S (Rosemary) Endonezya Kararlı Rom V12.5.7.0.RKLIDXM İndirme Bağlantıları

nigtmare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uzman
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
0
Sağolun hocam malum IMEI ile uğraşmak istemiyorum (uçarsa diye) recovery rom üzerinden yapmaya çalışıyorum. Peki EFS yedeği alsam sonrasında sizin -özelleştirilmiş Endonezya 12.5 romu flasher bat yöntemiyle flaslasam olur mu. Hocam, en risksiz bir şekilde 12.5 roma dönmek istiyorum. Eğer bir tavsiyeniz varsa önerilerinize açığım. Endonezya rom önceliğim ama herhangi bir varyant da olabilir. Öyle yada böyle sürüm düşürmem lazım. İşim gereği sık sık WhatsApp telegram çağrıları sorun oluyor. Saygılar. Teşekkürler

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Sağolun hocam malum IMEI ile uğraşmak istemiyorum (uçarsa diye) recovery rom üzerinden yapmaya çalışıyorum. Peki EFS yedeği alsam sonrasında sizin -özelleştirilmiş Endonezya 12.5 romu flasher bat yöntemiyle flaslasam olur mu. Hocam, en risksiz bir şekilde 12.5 roma dönmek istiyorum. Eğer bir tavsiyeniz varsa önerilerinize açığım. Endonezya rom önceliğim ama herhangi bir varyant da olabilir. Öyle yada böyle sürüm düşürmem lazım. İşim gereği sık sık WhatsApp telegram çağrıları sorun oluyor. Saygılar. Teşekkürler
Anladım Android 12 Den 11 Geçmek Sıkıntılı Olabiliyor.Evet Endonezya En İyisi Hele Özelleştirilmiş oldumu Daha İyi Acele Etmessen Senin İçin Ben Bu Riske Girip Deneyim Alıştım Ben Nasıl Olsa Her Şekilde Kurtarıp Yenden Yazılım Yüklerim.Daha Yeni Geçmiştim Endonezya Android 13 e
Ama Deniyeceğim Dersende Buradaki Flasherle Deniyebilirsin Redmi Note 10S Endonezya V12.5.8.0 Özelleştirilmiş Resmi Stock Rom

MIUI 12.5 - Redmi Note 10S Endonezya V12.5.8.0 Özelleştirilmiş Resmi Stock Rom

nigtmare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uzman
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
0
Eyvallah hocam beklerim Size zahmet olmazsa tabiki. Zaten bir iki arkadaş 12 den 11 e sorunsuz dönmüştü ama hangi yöntemle döndüler bilmiyorum. Büyük ihtimalle mi flash ile dönmüştürler.

diyarbakirliaga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahirke
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
İmeili hindistan romlu telefona sahibim, xiaomi uygulamalarını kullanmak için bunu mi flash ile yüklemek istiyorum. Telefonun kilidi açık ama aldığımda twrp yoktu güncelleme de yapmıştım silinmedi imei, şimdi sorum bunu mi flash ile yüklesem imei silinir mi?

nigtmare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uzman
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
0
Hocam IMEI silinmesi konusu biraz karışık. Güncelleme ve twrp recovery den wipe ile IMEI silinmiyor. Ancak box ile atılan imeiler daha kolay gidebiliyor. Eğer sizin IMEI box ile atıldı ise mi flash ile rom yüklemesi yaparsanız silinebilir.

diyarbakirliaga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahirke
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Hocam IMEI silinmesi konusu biraz karışık. Güncelleme ve twrp recovery den wipe ile IMEI silinmiyor. Ancak box ile atılan imeiler daha kolay gidebiliyor. Eğer sizin IMEI box ile atıldı ise mi flash ile rom yüklemesi yaparsanız silinebilir.
Teşekkür ederim aldığım yere soracağım

Erenarius

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
20
Hocam ben RKLIDXM deyim 12.5.8 yüklü bende. Varsa ekleyebilirsiniz kendi kendine güncellendiği için link falan bırakamıyorum.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Eyvallah hocam beklerim Size zahmet olmazsa tabiki. Zaten bir iki arkadaş 12 den 11 e sorunsuz dönmüştü ama hangi yöntemle döndüler bilmiyorum. Büyük ihtimalle mi flash ile dönmüştürler.
Twrp 11 endonezya ve global recovery romu indirdim format data yapıp denedim olmadı.Bilgine Fastboot romu ile anca geçer

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Bootloader kilidi açıksa eğer miflash dan geçebilirsin endonezya 12.5 sürümüne twrp den efs yedeği alıp bir kenara koyun. Ben geçtim herhangi bir imei gitmesi durumu felan olmuyor bilginize.

diyarbakirliaga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahirke
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Bootloader kilidi açıksa eğer miflash dan geçebilirsin endonezya 12.5 sürümüne twrp den efs yedeği alıp bir kenara koyun. Ben geçtim herhangi bir imei gitmesi durumu felan olmuyor bilginize.
Şimdi aldığım yere sordum hocam mi flash ile rom atabilir miyim diye, onlar da imei silineceğini söyledi sanırım geçiş yapamıcam :/

Üst Alt