MIUI 12.5 Redmi Note 10S (Rosemary) Endonezya Kararlı Rom V12.5.7.0.RKLIDXM İndirme Bağlantıları

nigtmare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uzman
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
0
Teşekkürler hocam ilginize.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yedek alıp geçeceğim müsait olunca. sağolun

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Bootloader kilidi açıksa eğer miflash dan geçebilirsin endonezya 12.5 sürümüne twrp den efs yedeği alıp bir kenara koyun. Ben geçtim herhangi bir imei gitmesi durumu felan olmuyor bilginize.
Hocam benim IMEI crdroid rom yükleyince gitmişti. Neyse ki full yedek almıştım. Yalnız başka roma geçince IMEI gidiyor. Excalabur hocama sormuştum twrpden nvdata nvrom bölümünü yedek aldım. Başka roma geçip twrpden nvdata nvrom flashladım IMEI gelmedi. Acaba yanlış yerimi yedek aldım. Twrp de efs bölümü yok

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Hocam benim IMEI crdroid rom yükleyince gitmişti. Neyse ki full yedek almıştım. Yalnız başka roma geçince IMEI gidiyor. Excalabur hocama sormuştum twrpden nvdata nvrom bölümünü yedek aldım. Başka roma geçip twrpden nvdata nvrom flashladım IMEI gelmedi. Acaba yanlış yerimi yedek aldım. Twrp de efs bölümü yok

Dogru yedek almissiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi aldığım yere sordum hocam mi flash ile rom atabilir miyim diye, onlar da imei silineceğini söyledi sanırım geçiş yapamıcam :/

Benim cihazda yurtdisi ama oyle bi sorun olmamisti yontem farkli demekki sizin cihaz icin oyle dedilerse yapmayin.

diyarbakirliaga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahirke
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Garip bir şekilde mi flash ile bu romu yükledim ve imei silinmedi. Ama işin ilginç tarafı benim bl kilidi açıktı ve yanlışlıkla clean and lock bootloader seçeneği aktifken flasha başlamışım. Sonradan dokundum ama iş işten geçti Allahtan telefon açıldı brick olmadı, şu an bl kapalı bir şekilde kullanıyorum umarım bir sıkıntı olmaz

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
12 pro+ 5g
Meslek
Tekniker
Konular
99
bu global bir rom custom rom değil. birşey silinmez. imeinin gitmemesi normal zaten. mtkdan bu kadar da korkmayın

orhanozturk1993

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3

excalabur​

Selamun Aleykum hocam şuan Redmi Note 10S kullanıyorum..CPU-Z uygulamasın BOARD-SECRET yazıyor..Şimdi ben mi firme girip FASTBOOT Rom indirmeye çalışırken ROSEMARY var ama SECRET yok..Ben Rosemary fastboot romu kurarsam sorun yaşarmıyım..Telefona zarar gelirmi??Yardımcı olursanız sevinirim...

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
12 pro+ 5g
Meslek
Tekniker
Konular
99
Model numarasıyla bul.

raez11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydıncan
Cihazım
Mi 9t
Meslek
öğrenci
Konular
2
Merhabalar Endonezya özelleştirilmiş miui 13 romunu kullanıyorum ama Miui 13'ün buglarından falan sıkıldım miui 12'e mi flash üzerinden rahatça dönebiliyor muyuz ?

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
12 pro+ 5g
Meslek
Tekniker
Konular
99
Merhabalar Endonezya özelleştirilmiş miui 13 romunu kullanıyorum ama Miui 13'ün buglarından falan sıkıldım miui 12'e mi flash üzerinden rahatça dönebiliyor muyuz ?
12.5.15 Hint romu çok güzel. Geçersin tavsiye ederim

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
ya sorma bende bıktım
telefon bazen kamera başlatılamadı hatası veriyor
ekran kapanıp kapanıp açılıyor

Üst Alt