MIUI 12.5 Redmi Note 10S Global V12.5.15.0 Plus+ Rom MIUI Uygulamaları Kişiler Ve Arama Kayıt

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Merhaba abi, dediğin gibi yaptım fakat bu şekilde yazıyor. Bir yerde hata yapıyorum galiba.
Merhaba
Dediklerimi Yaptınmı telefon açıkken tekrar uçak modunu kapat çekmesede şebekeden aramayı yap tekrar uçak moduna al wifiyi aç kapat biraz bekle arama
Tekrar yap Başka bir yöntemi yok Erdi Muhakkak çalışacaktır bir denemeler yap geçiş yap bir biriyle telefonu yeniden başlat

erdiyasav

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdi
Cihazım
note 10s
Konular
0
Merhaba
Dediklerimi Yaptınmı telefon açıkken tekrar uçak modunu kapat çekmesede şebekeden aramayı yap tekrar uçak moduna al wifiyi aç kapat biraz bekle arama
Tekrar yap Başka bir yöntemi yok Erdi Muhakkak çalışacaktır bir denemeler yap geçiş yap bir biriyle telefonu yeniden başlat
Tamamadır abi yapacağım, kolay gelsin. İyi günler.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

Mmt_fth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 10s
Meslek
zayıf akım
Konular
1
merhaba
hocam benim cıhaz m2101k7bi modeli bu romu kurcam bir sıkıntı olurmu
simdiden teşekkürler iyi çalişmalar dilerim

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
merhaba
hocam benim cıhaz m2101k7bi modeli bu romu kurcam bir sıkıntı olurmu
simdiden teşekkürler iyi çalişmalar dilerim
Merhaba

Hayır olmaz niye olsun buda Aynı resmi rom custom rom değil telefonlara sıkıntı yapsın diye Yapmadım
3.4 gün uğraştım Bütün redmi note modelleri için geçerlidir modeli ne olursa olsun en az 20 kere kurdum şuan kullanıyorum
Kurarsan Anlarsın bunda gereksiz dolusuyla sistemi bataryayı sömüren uygulamalar çıkarıldı Aradaki Farkı Göreceksin
Ayrıca konuyuda oku neler yapılmış niye yapılmış bilgin olsun Extralı Kullan güle güle kullan

ofiyy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
note 10s
Meslek
makine müh
Konular
3
Merhaba

Hayır olmaz niye olsun buda Aynı resmi rom custom rom değil telefonlara sıkıntı yapsın diye Yapmadım
3.4 gün uğraştım Bütün redmi note modelleri için geçerlidir modeli ne olursa olsun en az 20 kere kurdum şuan kullanıyorum
Kurarsan Anlarsın bunda gereksiz dolusuyla sistemi bataryayı sömüren uygulamalar çıkarıldı Aradaki Farkı Göreceksin
Ayrıca konuyuda oku neler yapılmış niye yapılmış bilgin olsun Extralı Kullan güle güle kullan
Hocam selamlar,
telefona direkt yükledim ama eski mi hesabım tanımlı olduğu için onun şfiresni istiyor, şifreyi girince tekrar eski ekrana atıyor yani sifre kısmını bir türlü geçemiyorum sanırım xiaomi servisleri esikliğinden. nasıl aşarım bu sorunu?

Mmt_fth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 10s
Meslek
zayıf akım
Konular
1
Merhaba

hocam tekrardan eline sağlık
benim bunu yazmamdaki sebep benim cıhaz global değil hindistan sürümü (model numarasını hindistan sürümü olduğu belli olsun diye yazmıştım)
ve suan tekrardan denedim araçı açıyorum usb kablosunu takdığım gibi araç hemen kapanıyor telefonda hiç bir tepkime olmuyor
(teledonu alırken kontrol etmeyi unuttum yurtdışı aldığım günden beri çesitli sıkıntılar ile karşılasıyorum telefon donması yeniden başlatmam gerekiyor ,galeri açımıyor gibi bir çok sorun ile karşılastim )
simdiden teşekürller

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam selamlar,
telefona direkt yükledim ama eski mi hesabım tanımlı olduğu için onun şfiresni istiyor, şifreyi girince tekrar eski ekrana atıyor yani sifre kısmını bir türlü geçemiyorum sanırım xiaomi servisleri esikliğinden. nasıl aşarım bu sorunu?
Merhaba

Konuda Yazılı Sanırım Okumamışsın
Redmi Note 10S Global V12.5.15.0 Plus+ Romundan Xiaomi Servisleri MIUI+Google Debload Uygulamaları Silindi
Yani Xiaomi Servisleri Çok Kullanılmadığından 7.8 fazla uygulamanın arka planda boşa çalışmaması için kaldırıldı
Nasıl Aşarsın Başka Orjinal Stock Global Resmi Romu yükleyerek çözersin
Burada Linki Var İstersen Yükleyebilirsin
MIUI 12.5 - Redmi Note 10S Global Kararlı Rom V12.5.15.0.RKLMIXM İndirme Bağlantıları

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
hocam tekrardan eline sağlık
benim bunu yazmamdaki sebep benim cıhaz global değil hindistan sürümü (model numarasını hindistan sürümü olduğu belli olsun diye yazmıştım)
ve suan tekrardan denedim araçı açıyorum usb kablosunu takdığım gibi araç hemen kapanıyor telefonda hiç bir tepkime olmuyor
(teledonu alırken kontrol etmeyi unuttum yurtdışı aldığım günden beri çesitli sıkıntılar ile karşılasıyorum telefon donması yeniden başlatmam gerekiyor ,galeri açımıyor gibi bir çok sorun ile karşılastim )
simdiden teşekürller
Merhaba, Teşekkürler

Telefonun Redmi Note 10S Değilmi
Hindistan Sürümü Olması Başka Rom Yükleyemez Anlamına Gelmez.Her Halde Bu Romu Yapan (Ben) :) O kadarını Akıl Etmiştir
Şu Modele Olmaz Bu Modele olur Yani Telefonun Redmi Note 10S İse kurabilirsin.

Şimdi Sana Bir iki Şey Yazıcam Bak Kafan Nasıl Karışacak

Model Numarası M2101K7BNY, NFC Modüllü Sürümü Belirtir
NFC olmadan
M2101K7BG kod adlı Secret (Hindistan versiyonu aynı ada sahiptir).
Brezilya versiyonunun kod adı Maltoz ve parça numarası M2101K7BL'dir.
Teknik Olarak Tek Telefon Ama Bu Kadar Kafa Karıştırıcı.

M2101K7BNY -rosemary NFC modüllü sürümü belirtir
M2101K7BL - maltose (Brezilya)
M2101K7BG - secret (Global)
M2101K7BI - secret (Indian)

Gördünmü Aynı Marka Modelden Kaç Tane Var Bunları Biliyormuydun.Hayır Niye yazdım Bilgin Olsun

Driver sorunu var veya konuyu okumadıysan.Genellikle Kimse Okumaz 😇

Bunları Yaptınmı
Redmi Note 10S Global V12.5.15.0 Plus+ Rom.Zip Dosyasını Masa Üstünde Açınız
Tekrar İçindeki Çıkan Secret Klasörünü Masa Üstüne Alınız

Mmt_fth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 10s
Meslek
zayıf akım
Konular
1
Merhaba, Teşekkürler

Telefonun Redmi Note 10S Değilmi
Hindistan Sürümü Olması Başka Rom Yükleyemez Anlamına Gelmez.Her Halde Bu Romu Yapan (Ben) :) O kadarını Akıl Etmiştir
Şu Modele Olmaz Bu Modele olur Yani Telefonun Redmi Note 10S İse kurabilirsin.

Şimdi Sana Bir iki Şey Yazıcam Bak Kafan Nasıl Karışacak

Model Numarası M2101K7BNY, NFC Modüllü Sürümü Belirtir
NFC olmadan
M2101K7BG kod adlı Secret (Hindistan versiyonu aynı ada sahiptir).
Brezilya versiyonunun kod adı Maltoz ve parça numarası M2101K7BL'dir.
Teknik Olarak Tek Telefon Ama Bu Kadar Kafa Karıştırıcı.

M2101K7BNY -rosemary NFC modüllü sürümü belirtir
M2101K7BL - maltose (Brezilya)
M2101K7BG - secret (Global)
M2101K7BI - secret (Indian)

Gördünmü Aynı Marka Modelden Kaç Tane Var Bunları Biliyormuydun.Hayır Niye yazdım Bilgin Olsun

Driver sorunu var veya konuyu okumadıysan.Genellikle Kimse Okumaz 😇

Bunları Yaptınmı
Redmi Note 10S Global V12.5.15.0 Plus+ Rom.Zip Dosyasını Masa Üstünde Açınız
Tekrar İçindeki Çıkan Secret Klasörünü Masa Üstüne Alınız
Hocam ben yazdığınız yazıyı iyi okudum ve bahsettiğiniz gibi NFC bir modelde olurken diğer modellerde olmadığını bilmiyorum ve şöyle bir şeyde var bu donanımsal değişiklik olduğun kanıtı
Soruna gelirsek dediğiniz gibi driverlari kontrol ettim ABD android cihaz olarak gösteriyor cihaza recowery mod atabiliyorun cast mod üstünden recowery moddan atabilirmiyim
Sadece dipnot olarak söylemek istiyorum 7 sene önce Rom atma işlemlerin den uğraşıyordun sonra bıraktım ve bilgisayar programcılığı bölümünü bitirdim cevap verirken bilgisiz birine cevap verir gibi verdiğiniz için yazdım bu bilgileri
Bu yazdıklarımı yanlış anlama ben senin bilginden yaralanmak istiyorum ama verdiğiniz cevap beni bunu yazmaya zorladı 3 sene Huawei kullandım toplasan 5 defa resetleme gereksinimi duymadım ama redmi note 10s alırken biraz acele davrandigim ve başka kullanların tavsiyesi üzerine aldım ama 5 aydır kaç defa reset attığımı yada kaç defa aldığım yere verdiğimi hatırlamıyorum

Son düzenleme:
Üst Alt