Çözüldü Redmi Note 10s açılmıyor!

Reload

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
4
Geçmiş Olsun Hata Vermemiş Açılır 3.4 Dakikaya Kadar
İşte Bu Kadar Basitmiş Değilmi

Haklısın hocam ben olayı tamamen yanlış anlamışım. 2-3 farklı yöntem ile yükleme yapılıyor sanarak SD kart ile kurmaya kalktım. Flash Tool ile kısa sürede oluyormuş işimiz. Kafa gitti işte. Şimdi kurulumları ve yedek işlerini halledeyim. Yine seni rahatsız ederim :)

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Haklısın hocam ben olayı tamamen yanlış anlamışım. 2-3 farklı yöntem ile yükleme yapılıyor sanarak SD kart ile kurmaya kalktım. Flash Tool ile kısa sürede oluyormuş işimiz. Kafa gitti işte. Şimdi kurulumları ve yedek işlerini halledeyim. Yine seni rahatsız ederim :)
Tamam Geçmiş Olsun Konu Çözülmüştür Artık

Reload

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
4
Allah razı olsun.

Reload

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
4
*#06# yaptığımda IMEI alınamıyor diyor ama telefonu aldığımda bu işlemle IMEI kontrolü yapıp yapmadığımı hatırlamıyorum. Özelliklerde de Sim1 de IMEI görünmüyor Sim2 de IMEI var. Zaten telefonu aldığımdan beri de Sim2'yi kullanıyordum. Sanırım bu sorun teşkil etmez.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
*#06# yaptığımda IMEI alınamıyor diyor ama telefonu aldığımda bu işlemle IMEI kontrolü yapıp yapmadığımı hatırlamıyorum. Özelliklerde de Sim1 de IMEI görünmüyor Sim2 de IMEI var. Zaten telefonu aldığımdan beri de Sim2'yi kullanıyordum. Sanırım bu sorun teşkil etmez.
Endonezya Ve Taiwan Resmi Romunda *#06# Yapılınca IMEI Alınamıyor Der Nedeni Google Kişiler.Telefon Uygulaması Olmadığından
Hiçbir Sorun Teşkil Etmez Şebeken Olduğuna Göre.Türkiye Garantili Telefonda Sim1-2 IMEI Görürsün Yurt Dışı Kayıtlı Telefonda Sim 2 IMEI Görürsün
İllada Görücem Diyorsan Ayarlar.Telefon Hakkında.Tüm Özellikler.Duruma Girersen Bütün IMEI Görürsün.

Reload

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
4
Teşekkür ederim, daha önce görüp görmediğimi hatırlamadığımdan sordum. Şuan açık ve problemsiz kullanıyorum çok şükür.

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
Teşekkür ederim, daha önce görüp görmediğimi hatırlamadığımdan sordum. Şuan açık ve problemsiz kullanıyorum çok şükür.
önceden görür ama kullanamazdın :)
zaten sim 2 kullanıyorsanız sıkıntı olmaz.
aynı durum herkesde var

Reload

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
4
Merhabalar,

Durum güncellemesi:
-
Kullanımda ve sistemin akıcı olması durumunda herhangi bir sorun sıkıntı yok.
- İlk açılış eskisi gibi gayet hızlı.
- BL kilidine kafam takılmıştı önceki mesajlarda ama sorun etmenin önemi yokmuş, BL kilidi açık bir şekilde devam ediyorum.
- Seslerde sanki bir azalma var telefon, ve whatsapp çağrı sesleri kulağıma düşük geliyor.
- Alarm sesi kesinlikle düşük zira geçen sabah son anda duydum ve uyandım otobüsü kaçırıyordum neredeyse :)
- Müzik ve video sesleri de düşük önceki kadar yüksek gelmiyor kulağıma.
- Parmak izi okuma; eğer her zaman kullandığım 3 parmağımda sorun yoksa yada ben kayıt yaparken yanlışlık yapmadıysam, parmak izi okuma bi tık zayıf. Bazen 2-3 defa parmağımı dokunmam gerekiyor.

Belki bir yardımı olur düşüncesiyle paylaşmak istedim. Genel itibariyle bir sorun yok. Tekrar tekrar teşekkür ederim yardımlarınız için.

Reload

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
4
Merhabalar,

Durum güncellemesi:
-
Kullanımda ve sistemin akıcı olması durumunda herhangi bir sorun sıkıntı yok.
- İlk açılış eskisi gibi gayet hızlı.
- BL kilidine kafam takılmıştı önceki mesajlarda ama sorun etmenin önemi yokmuş, BL kilidi açık bir şekilde devam ediyorum.
- Seslerde sanki bir azalma var telefon, ve whatsapp çağrı sesleri kulağıma düşük geliyor.
- Alarm sesi kesinlikle düşük zira geçen sabah son anda duydum ve uyandım otobüsü kaçırıyordum neredeyse :)
- Müzik ve video sesleri de düşük önceki kadar yüksek gelmiyor kulağıma.
- Parmak izi okuma; eğer her zaman kullandığım 3 parmağımda sorun yoksa yada ben kayıt yaparken yanlışlık yapmadıysam, parmak izi okuma bi tık zayıf. Bazen 2-3 defa parmağımı dokunmam gerekiyor.

Belki bir yardımı olur düşüncesiyle paylaşmak istedim. Genel itibariyle bir sorun yok. Tekrar tekrar teşekkür ederim yardımlarınız için.
Eklemeyi unuttum,
- Şarj biraz daha çabuk bitiyor.

Üst Alt