Çözüldü Redmi Note 10s açılmıyor!

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Merhaba,
Twrp'yi kaldırmak ve BL kilidini geri kapamak istedim. Bir kaç banka uygulaması sorun çıkardı çalışmadı.
Son Kez Konuya Açıklık Getirmek İçin Mesaja Cevap Olsun yedekleri Aldınız Zaten Daha Öncede Yazdığım Gibi Verdiğim Romu Yükleseydiniz Wipe Yapmadan Telefona Orjinal Rootsuz Boot-Recovery Yüklenecekti Mesajlarınızıda Alacaktınız Bu Kadar Çok Uğraşmayın Bence

1:Twrp Kurduğunuz zaman telefona banka uygulamaları diyer uygulamalar Root Olduğundan Uyarı Verir
Neden? Yüklediğiniz Twrp'de Genom Kernel Var Otomatik Olarak Telefon Rootlu Oluyor Mağisk Yüklemesnizde Genom Çekirdeği Rootludur
Telefon hakkında.Tüm Özellikler.Çekirdek Sürümüne Girerseniz Genom Kernel Yazdığını Görürsünüz
Ayrıca Ben o kadar Rom İşleri Root Yaparken Hiç Bir Zaman "the system has been destroyed" Bu Hatayla Karşılaşmadım
Konuyu Çok Uzatmaya Gerek Yok BL Kilidini Açın Aşağıdaki Fastboot Resmi Romu Yükleyin Olsun Bitsin.Ayrıca Hiçbir Resmi Romda Twrp Root Olmaz

MIUI 12.5 - Redmi Note 10S (Rosemary) Endonezya Kararlı Rom V12.5.7.0.RKLIDXM İndirme Bağlantıları

Bu Romu Yüklediğinizde Telefonun Seri Nosu Rengi NFC Özelliği Vs Gitmez
Bu Romu Yüklediğinizde İlla BL Bootloader Kilidini Kapatmanız Gerekmez Banka Uygulamaları Hata Vermez.Bende BL Açıkken 3 Tane Banka Uygulaması
Yüklü Hiç Bir Zaman Sorun Çıkarmadı Rootlu Veya Bl Açık Demedi

Mesajınıza IMEI'le İlgili Yazacağım Daha Wipe Data Yapmışsınız Tahminimce IMEI Gitseydi O Zaman Giderdi
Ama Bu İşlerde IMEI Atan Kişi Ve Attığı Proğrama Göre Değişir.Romlardada Bu İşleme Karşı Kapatmak İçin Güncellemede Çıkara Biliyor

Umarım Aydınlatıcı Olmuştur.Kolay Gelsin

Son düzenleme:

Reload

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
Ve yine merhaba hocam, son mesajınızdaki rom'u yükledim. Telefon yaklaşık 4 saattir MIUI yazan ekranda bekliyor bu durum normalmidir ?

Reload

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
Rom yüklendikten sonra çıkan ekran

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
telefonda nasıl yükleniyor bilmiyorum.
ben mi flash toola bağlıyorum bilgisayarda
oradan indirdiğimiz fastboot romu kuruyorum.

bilgim yok bu konuda yardımcı olamadım :)
internette biraz daha araştırın olmadı
ücretli onarıma bakabilirsin

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Rom yüklendikten sonra çıkan ekran

Yav Güzel Kardeşim Hala Recovery'le Niye Uğraşıyorsun 2 Gündür Bir Rom Yükleyemedik 5 Dakikalık Bir Olay
Benmi Yanlış Anlatıyorum Artık Kayış Koptu 🙃

Ben Sana Linki Bile Verdim O Kadar Yazı Yazdım
Konuyu Çok Uzatmaya Gerek Yok BL Kilidini Açın Aşağıdaki Fastboot Resmi Romu Yükleyin Olsun Bitsin.Ayrıca Hiçbir Resmi Romda Twrp Root Olmaz

MIUI 12.5 - Redmi Note 10S (Rosemary) Endonezya Kararlı Rom V12.5.7.0.RKLIDXM İndirme Bağlantıları

Ayrıca Verdiğim Romuda Yüklememişsiniz Global Rom Yüklemişsiniz Valla Artık Uykularıma Girmeye Başlayacak
Yazdıklarımı Yapamayacaksanız Günlerce Uğraşırız

Fastboot Romu Derken Twrp İle Yüklemeyin Sakın Aracı İle Yüklenir Twrp Zaten Rootlu Dedim Root İstemiyorum Diyorsunuz

Hangi Romu Yükleyecekseniz Global Endonezya vs Oradaki Fastboot Linkinden Romu İndirin
Aynı Konuda Bunu İndirin
Buradanda MiFlash Kullanımı Var Okuyun Uygulama - Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

Hepsi Bu

Son düzenleme:

Reload

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
Hocam kızma yaa sorun tabi ki bende ben anlayamıyorum konulara aşina olmadığım için :)) Bi kaç şey var onlar kafamı karıştırdı anlayamadım o yüzden. Önceden Samsu**g'lara rom falan atıyordum ama pc üzerinden di, bi kaç tablete de rom falan attım onlarda da twrp kullanmıştım. Kafa hep bunlardan karıştı gitti. Biraz da stres yaptım tek yaşıyorum elimdeki telefondan başka sabah erken beni uyandırabilecek hiç bişey yok o da çalışmıyor valla kusura bakma o kadar uğraştırdım seni :((

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam kızma yaa sorun tabi ki bende ben anlayamıyorum konulara aşina olmadığım için :)) Bi kaç şey var onlar kafamı karıştırdı anlayamadım o yüzden. Önceden Samsu**g'lara rom falan atıyordum ama pc üzerinden di, bi kaç tablete de rom falan attım onlarda da twrp kullanmıştım. Kafa hep bunlardan karıştı gitti. Biraz da stres yaptım tek yaşıyorum elimdeki telefondan başka sabah erken beni uyandırabilecek hiç bişey yok o da çalışmıyor valla kusura bakma o kadar uğraştırdım seni :((
Şimdi Yine Bir Arkadaş Yazmış Yardım Redmi note 10s uygulamaları açmıyor Ama Yine Birde Günlerce Buna Uğraşmaya Başlarsam Sonuçta Benimde Özel Hayatım İşim Gücüm Var Amam Hiçbirini Yapamıyorum Hep Yarım Kalıyor
Kızmıyorum :) Yoksa O Kadar Yazdınız Hiçbirini Cevapsız Bırakmadım Doğrumu
Kaç Gündür Kırmadım Sizi İşimi Gücümü Bıraktım Ama Benim Dediklerimi Yapmıyorsunuz Kendi Bildiklerinizi Yapınca Hepsi Boşa Gidiyor
O kadar Az çok uğraşmıssınız ama hiç bilmeyene bile anlattım 10 dakikada yükledi
Yapacağını Yazdım Kafana Takılan Varsa Yapmadan Yaz Yine Başa Dönmeyelim
Bak Recoveryle İşin Yok BL Açık Hangi Romu Kuracaksan Onun Fastboot romunu İndir Kur
Şimdi İşimi Bıraktım Bekliyorum Dediklerimi Yapın Cevabı Yazın

Reload

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
Recoveryle İşin Yok BL Açık Hangi Romu Kuracaksan Onun Fastboot romunu İndir Kur
Şimdi İşimi Bıraktım Bekliyorum Dediklerimi Yapın Cevabı Yazın

Tamam hocam verdiğin fastboot romu şuan iniyor. Flash tool u da indirdim hazırda bekliyor.
Valla Allah razı olsun hiç cevapsız kalmadım sağolasın.

Reload

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
3
Sanırım tamam hocam, MIUI ekranında şuan bekliyor.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Sanırım tamam hocam, MIUI ekranında şuan bekliyor.

Geçmiş Olsun Hata Vermemiş Açılır 3.4 Dakikaya Kadar
İşte Bu Kadar Basitmiş Değilmi

Üst Alt