Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Berra Şevval Korkut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berra Şevval
Cihazım
Rn10 pro
Konular
22
Modem dosyasi ne işe yariyor
Wifi ilemi alakalı

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Endonezya rom kullanıyorum şarj pek iyi değil ve gps te pusula bozuk duzeltemedim modemden mi kaynaklı ?

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
Uygulamalari yönet gir kamera uygulaması bul listeden güncellemeleri kaldır de telefonu yeniden başlat
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Format data da herşey gider temiz kurulum dediğimiz bu zaten .
Temiz kurulum olmaz ise saçma sapan hatalar alırsın tam performans ve iyi deneyim için ana MIUI sürümü ve android sürümü değişimi varsa mutlaka format data ile kurulum yapılmalıdır
ben temiz kurulum yapmadim telefon sifirlanmasin diye , save datayı işaretledim , miui 14 android 13 yükledim fastboot romu xiaomi flash tool ile, elhamdülillah telefonda hicbir sorun yok, bence bu sekilde yapin eğer telefonu uygulama dosyalar vb dolu olan varsa benim gibi, yoksa clean all yapın daha garanti olur tabiki

13.0.14 dosyası uyumlu zaten hocam.
Selamünaleyküm can yilmaz hocam peki aynı modem redmi note 10 pro global icin 2 ay önce yayinlanan miui 14.2.0 icin de uyumludur değil mi ? ona göre yeni guncellemeyi fastboot ile yükleyeceğim

Selamünaleyküm can yilmaz hocam peki aynı modem redmi note 10 pro global icin 2 ay önce yayinlanan miui 14.2.0 icin de uyumludur değil mi ? ona göre yeni guncellemeyi fastboot ile yükleyeceğim? yeni guncellemeyi yukleyip ayni miui 13.0.14 icin olan modem dosyasını atan sorun yaşayan ya da yaşamayan var mı aranizda?

Son düzenleme:

crop

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yücel
Cihazım
Redmi Not 4X
Konular
26
Hocam bu modem dosyasini hangi durumlarda kullaniyoruz. Kac defa rom yukledim imei kamera ya da baska birseyde sorun cikmadi hic

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hocam bu modem dosyasini hangi durumlarda kullaniyoruz. Kac defa rom yukledim imei kamera ya da baska birseyde sorun cikmadi hic
imei bölümü arızalanmadığı sürece kullanmanıza gerek yok hocam. yalnızca imei tamirinde gerekiyor

Blacklight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
imei bölümü arızalanmadığı sürece kullanmanıza gerek yok hocam. yalnızca imei tamirinde gerekiyor
Can hocam Endonezya MIUI 14 sürümü için modem dosyası hazirlayacaktiniz size zahmet hocam bı ilgilenseniz

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
can yilmaz hocam aşağıdaki soruyu sormuştum :

Selamünaleyküm can yilmaz hocam peki aynı modem yani miui 13.0.14 icin olan modem dosyasını redmi note 10 pro global icin 2 ay önce yayinlanan miui 14.2.0 icin de uyumludur değil mi ? ona göre yeni guncellemeyi fastboot ile yükleyeceğim? yeni guncellemeyi yukleyip ayni miui 13.0.14 icin olan modem dosyasını atan sorun yaşayan ya da yaşamayan var mı aranizda?

lütfen cevap atabilirmisiniz

Üst Alt