Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9

bilisimkirtasiye

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilişim
Cihazım
Redmi Note 9pro
Konular
2
Evet ben bu romu yükledim. Yüklemeden önce A12 twrp yüklemem gerekiyordu.
eu yüklemişsin sanki üst mesajlarda seyranlı hoca custom romlarda falan filan.bin dosyası yok imza gerekmiyor. Modem o yüzden yüklenmiyor mu gibi bişeye şahit olmuştum sanki ama bu konuda mı bilmiyorum

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
eu yüklemişsin sanki üst mesajlarda seyranlı hoca custom romlarda falan filan.bin dosyası yok imza gerekmiyor. Modem o yüzden yüklenmiyor mu gibi bişeye şahit olmuştum sanki ama bu konuda mı bilmiyorum
Bu Eu custom rom ama orjinal yazılım gibi.
Bahsedilen romlar pixel aosp gibi romlar.

bilisimkirtasiye

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilişim
Cihazım
Redmi Note 9pro
Konular
2
Bu Eu custom rom ama orjinal yazılım gibi.
Bahsedilen romlar pixel aosp gibi romlar.
anladım o zaman yine şüphe modundayız seyranlı hoca bişey değil işlem tamam derse ben okeyim problem değil twrpden yüklerim. Ama yok olmaz derse yüklemem

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
anladım o zaman yine şüphe modundayız seyranlı hoca bişey değil işlem tamam derse ben okeyim problem değil twrpden yüklerim. Ama yok olmaz derse yüklemem
işlem tamam hocam sorun yok :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam şöyle bi hata verdi. Zipli modem dosyasında?
en sonda türkçe mesajdan sonra done diye yazmadığım için oluyor hocam o, öncesinde sorun yok

bilisimkirtasiye

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilişim
Cihazım
Redmi Note 9pro
Konular
2
işlem tamam hocam sorun yok :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

en sonda türkçe mesajdan sonra done diye yazmadığım için oluyor hocam o, öncesinde sorun yok
Hocam sizden bir ricam var. Şu imei repair işlemi için video çekmeniz mümkün mü? Youtube ta var bazı kanallar... Sizinkine tam benzer olmamakla beraber bişeyler anlatıyor ama biraz kafa karışıyor. sd kart falansız sd kartlı falan dediğiniz olay hafıza kartımı yoksa cihaz hafızasımı çözemedim orayı bir ara yapmaya çalıştım. bir noktada tıkandım. Bir yerde bir hata var. Yavaş yavaşta yapıyorum tane tane ama yinede beceremiyorum en azından video olsa anlarım. Bide yeni qcn olayı kafamı karıştırdı. onu nereye ekleyecem yada nasıl düzenleyecem tam çözemedim. Gençler gibi değiliz yaşta 34 eskisi gibi zehir olarak kafa çalışmıyor. Aslında olay şu CDM cihazı bazen gördümü görmedimi anlamadığımdan işler karışıyor

Üst Alt