Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
63
Miui 13 te artık gece modu ve ai çalışıyor,hem redmi note 10 pro da hem de redmi note 10 pro max ta sorunsuz kullanabilirsiniz. Can Yılmaz hocam bu sorunu çözdü ve bugün sitesinde linkini paylaştı hayırlı olsun buyrun.

Hocam global 13.0.8 diyor ancak xiaomi.eu 13.0.12 için de kullanılabilir mi?

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
hocam 13.0.6 endonezya romla da uyumlu mudur? daha önce cevabı verildiyse göremedim kusura bakmayın
Hocam sadece kullandığım romu test edebiliyorum, onların testini size bırakıyorum mecburen. Eğer uyumsuz ise zaten onlara göre de modem dosyası hazırlıyorum

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Hocam sadece kullandığım romu test edebiliyorum, onların testini size bırakıyorum mecburen. Eğer uyumsuz ise zaten onlara göre de modem dosyası hazırlıyorum
Hocam 13.0.6 Endonezya romunda denedim kamera açılmadı başka bir sorun yok sadece kamera donuyor cihazı kapatıp açıyorum tek sefer çekiyor sonra tekrar donuyor

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
bununla dener misiniz hocam
haberservis.com şifresi

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
bununla dener misiniz hocam
haberservis.com şifresi
Başkan üşenmeden, değerli vaktinden zaman ayırarak bu işlere imza atıyorsun ya Eline, zihnine bedenine sağlık.🙂

thehelloworld

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
thw
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
9
seyranli hocam elinize emeğinize sağlık, MIUI 12.5.5.0 Global Stabil sürümündeki cihazımda gece modunda mor çekme sorunu vardı, arka sayfalardan 12.5.6 için olan modem dosyasını indirip kurdum şu an sorun çözüldü teşekkürler

bu arada sormak istediğim bir soru var bunu bir şeyler öğrenmek ve bilgi kazanmak amaçlı sırf meraktan soruyorum sakın yanlış anlamayın, telefonda hali hazırda mevcut olan modem dosyasını TWRP'den yedeklediğimde 448 mb boyut çıkarttı fakat sizin modem dosyanızın rardan çıkartılmış hali 160 mb. Bu fark TWRP'den mi kaynaklanıyor yoksa başka bir sebebi var mı bunu gece gece merak ettim :)

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
158.9 mb olması lazım modem dosyası hocam. Benim belirlediğim bir boyur, en fazla kaça kadar alır bilmiyorum ancak twrp başka şeyler de almış olabilir. Sıkıştırıp upload ederseniz neden daha fazla olduğunu söyleyebilirim

thehelloworld

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
thw
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
9
158.9 mb olması lazım modem dosyası hocam. Benim belirlediğim bir boyur, en fazla kaça kadar alır bilmiyorum ancak twrp başka şeyler de almış olabilir. Sıkıştırıp upload ederseniz neden daha fazla olduğunu söyleyebilirim
bence de %99 twrp yüzünden, sanırım kullandığı sıkıştırma sistemi ve kattığı dosyalar yüzünden böyle bir durum oluşmuş. az önce baktım sizin modem dosyanızı kurduktan sonra kurulu modemin de yedeğini twrp üzerinden aldım onun dosya boyutu ile kurulumdan önceki twrp modem dosya yedeği boyutu hemen hemen aynı. ilginiz için tekrardan teşekkür ediyorum hocam sağolun

Üst Alt