Rom Redmi Note 10 Pro (Sweet) – Global Kararlı V13.0.4.0.SKFMIXM

uydu3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Redmi Note10Pro
Konular
4
Tester olmadan ayarlardan yapılabiliyor mu bu güncelleme

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144
Tester olmadan ayarlardan yapılabiliyor mu bu güncelleme
Galiba olmuyor ancak twrp ile yüklenir mi bilemiyorum belki mi hesabını girdiğinizde sürümü kabul etmeye bilir

uydu3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Redmi Note10Pro
Konular
4
Galiba olmuyor ancak twrp ile yüklenir mi bilemiyorum belki mi hesabını girdiğinizde sürümü kabul etmeye bilir
Mi hesabım açıktı oldu fakat hiç bir değişiklik göremedim

umit35izm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
5
Güncellemeyi yaptım arkadaşlar, android 12 olması, güvenlik güncellemesi ve kenar çubuğundan başka bir değişiklik yok.

Yalnız cihaz inanılmaz takılmaya başladı, akıcılık falan kalmadı, uygulamalar çok daha hızlı açılıp tepki verirken şimdi arama ve rehber bile bekleyerek açılıyor.

Sosyal medya uygulamalarında aşağı kaydırma yavaşladı..

Şuan pişmanım ve tavsiye etmiyorum. Kesin stabil olan rom'u bekleyin derim ben...

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Güncellemeyi yaptım arkadaşlar, android 12 olması, güvenlik güncellemesi ve kenar çubuğundan başka bir değişiklik yok.

Yalnız cihaz inanılmaz takılmaya başladı, akıcılık falan kalmadı, uygulamalar çok daha hızlı açılıp tepki verirken şimdi arama ve rehber bile bekleyerek açılıyor.

Şuan pişmanım ve tavsiye etmiyorum. Kesin stabil olan rom'u bekleyin derim ben...
( Umarım fixlenince daha iyi hale gelir

MANLiKEMAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adam
Cihazım
sweet
Konular
5
Miui 13'ün 12.5'den daha hızlı olduğu gerçek değil aksine telefon daha da kasıyor.

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51

Hocam always on display deki 10 saniye sınırı kalkmış mı?

uydu3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Redmi Note10Pro
Konular
4
Bu arada bir şeyi belirtmek istiyorum telefonum aşırı derecede şarj yiyordu yüzde 90'dan 30'a kullanırım ben hep normalde 2saat falan götürürdü bu yazılım kaynaklıydı belliydi miui 13'e geçince 90'dan 30'a 5saat götürdü beni ve gece şarj yeme sorunu vardı nerdeyse yüzde 20 30 şarj yiyordu geceleri bu güncellemeden sonra o sorun neredeyse 0'a indi ben gibi şarj sorunu yaşayanlar varsa mutlaka denemesini tavsiye ederim

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Bu arada bir şeyi belirtmek istiyorum telefonum aşırı derecede şarj yiyordu yüzde 90'dan 30'a kullanırım ben hep normalde 2saat falan götürürdü bu yazılım kaynaklıydı belliydi miui 13'e geçince 90'dan 30'a 5saat götürdü beni ve gece şarj yeme sorunu vardı nerdeyse yüzde 20 30 şarj yiyordu geceleri bu güncellemeden sonra o sorun neredeyse 0'a indi ben gibi şarj sorunu yaşayanlar varsa mutlaka denemesini tavsiye ederim
Hocam bennde gece çok şarj yemiyor.12.5 sürümündeyim.Yükleyen bir kaç kişi de şarjdan muzdarip iki arada bir derede kaldım.

Üst Alt