Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Eyupomc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp
Cihazım
Oppo reno 4
Konular
0
bu telefonu kendi mağazasından satın aldım yakınlık sensörü çalışmıyor telefonla arama yapın telefonun üzerine elinizi götürün tutup kapatın ekran kapanmadığını görüyorsunuz bunu servise gönderiyoruz servis bir arıza yok deyip geri gönderiyor ben telefonla konuşamıyorum kesiliyor uçak moduna giriyor satıcı arkadaşlar kendisi bizzat görüyor ama servis bir arıza yok diyor beni hakem heyetine mecbur bırakıyor ve hiçbir yetkili ile görüşemiyoruz sunuz kesinlikle bu markadan uzak durun arkadaşlar kesinlikle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Görseli iletiyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bu telefonu kendi mağazasından satın aldım yakınlık sensörü çalışmıyor telefonla arama yapın telefonun üzerine elinizi götürün tutup kapatın ekran kapanmadığını görüyorsunuz bunu servise gönderiyoruz servis bir arıza yok deyip geri gönderiyor ben telefonla konuşamıyorum kesiliyor uçak moduna giriyor satıcı arkadaşlar kendisi bizzat görüyor ama servis bir arıza yok diyor beni hakem heyetine mecbur bırakıyor ve hiçbir yetkili ile görüşemiyoruz sunuz kesinlikle bu markadan uzak durun arkadaşlar kesinlikle

Görseli iletiyorum
normalde kulağına götürdüğüne orada 5 yazan yer sıfır olması lazım o Android'in kendi testi kendi testinde bir de çalışmıyor ama arada bir çalışıyor her zaman yapmıyor ama yatay denediğinizde her zaman aynı sorun oluyor

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146

Görseli iletiyorum

normalde kulağına götürdüğüne orada 5 yazan yer sıfır olması lazım o Android'in kendi testi kendi testinde bir de çalışmıyor ama arada bir çalışıyor her zaman yapmıyor ama yatay denediğinizde her zaman aynı sorun oluyor
Yatay çalışmıyor evet mesela masaüstüne düz durumca elini yaklaştırdığın zaman bile algılamıyor sadece dikey vaziyette çalışıyor. Ben cihazdan Memnunum fakat Miuidan değil o yüzden artık bir sonraki cihaz Ya Realme Ya da Başka Marka

Eyupomc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp
Cihazım
Oppo reno 4
Konular
0
Yatay çalışmıyor evet mesela masaüstüne düz durumca elini yaklaştırdığın zaman bile algılamıyor sadece dikey vaziyette çalışıyor. Ben cihazdan Memnunum fakat Miuidan değil o yüzden artık bir sonraki cihaz Ya Realme Ya da Başka Marka
Kesinlikle cihaz çalışsa bence de çok güzel telefon. Ama telefon ile konuşurken kesiliyor devamlı yanağımız bir yere dokunuyor. Telefon major sorunlu bir telefon. Hatalı üretim. Xiaomi bunu bilerek müşterileri mağdur ediyor. Bence kesinlikle çin markalarında kesinlikle xiaomi evofon gibi servisi varken tercih edilmemeli. Almayın alana mani olun paraları çöp olmasın. Hakem heyeti çözecek sanırım benim işi.. ama konu ben değilim xiaominin bu durumu bilerek satışa devam edip tüketicileri kandırması esas sorun.

Telefon görüşmesi sırasında telefonu kulağa götürünce ekran kapanıyor mu sorunsuz olarak? Bu sorun sadece bende değil herkeste var.
Hepsi arızalı teşhirlerindeki dahil. Resmen insanlarla dalga geçiyorlar. Arıza donanımsal yazılımla hiç bir alakası yok

northwonder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
1
Hocam deneyimlerimizi anlık olarak paylaşıp soru yöneltebileceğimiz bir telegram grubu var mı ? yoksa oluşturmayı düşünür müsünüz? Merdanov

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hocam deneyimlerimizi anlık olarak paylaşıp soru yöneltebileceğimiz bir telegram grubu var mı ? yoksa oluşturmayı düşünür müsünüz? Merdanov
Telegramda Redmi Note 10 Pro Türkiye grubu varmış hocam Orda paylaşabilirsiniz :)

northwonder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
1
Rom arayan arkadaşlar için;
Yeni Pixel Extended sürümü çıktı. Kağıt üzerinde iyi duruyor. Göz atmanızı öneririm. Deneyip ekleme yapacağım.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Rom arayan arkadaşlar için;
Yeni Pixel Extended sürümü çıktı. Kağıt üzerinde iyi duruyor. Göz atmanızı öneririm. Deneyip ekleme yapacağım.
Bu çok iyi bi haber tam rom arayışına girmiştim bu gün Crdroid beni bezdirdi Romu çok seviyorum fakat kamera sorunu var Görüntülü görüşme yapamıyorum karşı taraf beni görmüyor :D

northwonder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
1
Bu çok iyi bi haber tam rom arayışına girmiştim bu gün Crdroid beni bezdirdi Romu çok seviyorum fakat kamera sorunu var Görüntülü görüşme yapamıyorum karşı taraf beni görmüyor :D
Valla denemek lazım hocam, ek olarak PixelUIPlus gelmiş lakin kurmanızı önermem. Daha önceki bir kullanıcı avast ile taratıp sistem dosyalarında virüs bulmuş. Telegram gruplarında sordum aldığım cevap romun derleyicisinden hakaret içerikliydi kibarcası "yemiyorsa kullanma" diyeyim. Ek olarak extended'i xda dan değil kendi sitesinden indirin lütfen offical olarak gösterilse de iki farklı versiyonu var.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Valla denemek lazım hocam, ek olarak PixelUIPlus gelmiş lakin kurmanızı önermem. Daha önceki bir kullanıcı avast ile taratıp sistem dosyalarında virüs bulmuş. Telegram gruplarında sordum aldığım cevap romun derleyicisinden hakaret içerikliydi kibarcası "yemiyorsa kullanma" diyeyim. Ek olarak extended'i xda dan değil kendi sitesinden indirin lütfen offical olarak gösterilse de iki farklı versiyonu var.
Tmm hocam teşekkürler. Sabah denerim.

northwonder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
1
Pixel Extended Romunu kurdum. İlk kurulum diye mi bilmiyorum lakin 2 saat 40 dakika ekran süresinde sadece %20 gitti. Kuruluma devam edip bir taraftan uygulamaları deniyorum. Hertz ayarı 120 de şuan. Dileyen 60-120 dinamik kullanabilir. Uygulama aktarması ve geçişler çok hızlı. Root ve magisk kullanmayı tercih etmediğim için ANX Cam, Safetynet ve L1 ile gelmesi büyük avantaj benim için. şimdilik çok memnunum gelişebilecek olumlu/olumsuz durumlarda tekrardan paylaşım yapacağım

Üst Alt