Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
128gb mi note 10lite satılıp, yerime redmi note 10pro alınır mı. Kağıt üstünde özellikleri çok yakın gözüküyor. Note 10lite dan tek şikayetim konum sensörünün arızalı olması, telefon görüşmesi yaparken abuk subuk tuşlara basıyorum maalesef.
120 hz ekran ve 108mp kamera ve daha ucuz fiyat şahsen ben mi note 10 litedan redmi note 10 proya geçmeyi düşünüyorum. şuan mi note 10 lite ikinci elleri ortalama 2400 tl ve sıfır redmi note 10 proya(garantisiz) 2350 tl fiyat aldım daha iyi özelliklere sahip redmi note 10 proya 50 tl kar ederek geçmek bence mantıklı ama sizin görüşlerinizde benim için çok kıymetli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Mi Note 10 Lite kullanıyorum valla benim aklımı çeldi bu cihaz. Haziran'da almıştım Mi Note 10 Lite'ı ama şuan buna geçmek nedense çok cazip geliyor. Sizce yazılımsal vs anlamında Redmi cihaz yerine Mi cihazda mı kalmak daha mantıklıdır?
bence redmi note 10 proya geçmek daha mantıklı üsteki mesajı okuyun sebebi orda

Son düzenleme:

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
120 hz ekran ve 108mp kamera ve daha ucuz fiyat şahsen ben mi note 10 litedan redmi note 10 proya geçmeyi düşünüyorum. şuan mi note 10 lite ikinci elleri ortalama 2400 tl ve sıfır redmi note 10 proya(garantisiz) 2350 tl fiyat aldım daha iyi özelliklere sahip redmi note 10 proya 50 tl kar ederek geçmek bence mantıklı ama sizin görüşlerinizde benim için çok kıymetli

Note 10 Pro için "2350 TL" size zahmet bu fiyata nerden buldunuz. Mesaj atarsanız sevinirim.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Note 10 Pro için "2350 TL" size zahmet bu fiyata nerden buldunuz. Mesaj atarsanız sevinirim.
Elazığda elliler çarşısı diye bir pasaj şehirdeki tüm telefon piyasası orada döner. benimde oradaki dükkanlardan birinde çalışan bir yakınım var onun dükkanından aldım teklifi fakat cihaz garantisiz ve yurt dışı kayıtlı ama garantisiz ve yurt dışı olması benim için sorun değil çünkü garantili almaya kalksan 3900 tl civarı nerdeyse o paraya iki tane note 10 pro alırsın pazarlık yapsan o yüzden garantili olmaması bana daha iyi gibi geliyo zaten temiz kullanıyorum o yüzden de garantiyle çok işim olmuyo

Moğollu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Bende almayı düşünüyorum sizce fiyat iner mi yoksa dolardan kurdan dolayı felan çıkma ihtimali var mı Imei olarak alacağım bekleyim mi yoksa alayım mı çıktığı gibi

paylent

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramo
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Bende almayı düşünüyorum sizce fiyat iner mi yoksa dolardan kurdan dolayı felan çıkma ihtimali var mı Imei olarak alacağım bekleyim mi yoksa alayım mı çıktığı gibi
Daha Türkiye de satışı bile yok nedense ama fiyatları artabilir

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Evet bencede artabilir bu tür işleri ertelememek lazim mesala mi note 10 lite ilk çiktiğinda hepsiburadada 3799 tl civaraydi yanliş hatirlamiyosam şuanda 4.500 o yüzden acale et bence

zaferaxu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zafer Aksu
Cihazım
Samsung
Konular
1
Tercih meselesi ben Mi9t bin batarya performansı iyice düştüğü için beklemek istemedim biraz da sabırsız bir insanım gidip aldım ve memnunum
Şu an için tek sıkıntım kutu içeriğinde kılıf yoktu kılıfsız kullanıyorum ve Mi9t de de yaşadığım görüşme yaparken yakınlık sensörünün tam çalışmaması ve ekranın yüzüme dokunup farklı pencerelerin açılmış olması

kerimclskn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Not 6 Pro
Konular
3

eğer bu fiyattan bulduysanız gerçekten kaçırmayın hatta 2 tane alın birini de ben alayım :)

zaferaxu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zafer Aksu
Cihazım
Samsung
Konular
1
Cihazı alan arkadaşlar yakınlık sensörü çalışıyor mu yazabilirler mi?
Benimki çalışmıyor almak isteyenlere uyarıda bulunalım.

Üst Alt