MIUI 13 Redmi Note 10 Pro Endonezya Kararlı Beta V13.0.6.0.SKFIDXM

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Endonezya 12.5.5 i kurdum bana bu son surumden daha stabil ve batarya konusunda daha iyi geldi 12.5.5 de kullanma karari aldim gayet hos.Zaten google sms ve arama dan kurtulmak icin bile kalirim bu romda.Tavsiyede ederim.miui 13 ile arada ne fark var Vallahi cozemedim her guncellemede telefon geriye gidermi gider.En iysi 12.5.5 bence bu sahsi fkrim deneyebilirsiniz zevkle tavsiye ediyorum.Herhangi bir bug a da rastlamadim.

Reallmardinli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Reall mardin
Cihazım
Note pro
Konular
1
Youtube da güncelleme kontrol edilen yerde rom ismi değiştirilerek manuel yüklüyor biri. Bunuda o şekilde yüklesem tr cihazıma sıkıntı olur mu acaba...

Reallmardinli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Reall mardin
Cihazım
Note pro
Konular
1
sıkıntı olmaz dimi. yanlış anlamayalım :)

yükleme olmaz demek istemediniz sanırım...

Reallmardinli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Reall mardin
Cihazım
Note pro
Konular
1
Evet olmadı...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet olmadı, hangi yöntemi denemeliyim garanti bozulmadan...

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
Evet olmadı...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet olmadı, hangi yöntemi denemeliyim garanti bozulmadan...

Başka yöntem yok maalesef,kilit açacaksınız mecbur geçiş için o da garantiyi riske atar,tercih sizin....

karakule0001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
karakule
Cihazım
note 10 pro
Konular
0
Herkese selam bugüne kadar hiç bir cihaza Rom falan yapmamıştım Sadece birkaç uygulama yükleyip Market dışı falan yükleme yapmıştım ama cihazımda Hindistan romu vardı Global ve Nefret etmiştim artık Google uygulamalarından aramanın esnasında donmasından klavyenin çıkmamasından bundan ötürü hep Endonezya olmayı istiyorum Burada arkadaşlarım bazıları paylaşmıştı dedim cihaz açılıp açılıp kapanmaya başladı Sonra modem hatasıdır diye düşünüp öyle yorumladım modemi uygulamasında Can Yılmaz'ın yapmış olduğu uygulamayı buldum internetten indirdim Onun da özelliklerine nasıl yüklendiğine baktım Facebook modunda onda girdim cihaz sorunsuz dört dörtlük çalışıyor şu anda kamerada ya da herhangi bir şekilde hiçbir yerde sıkıntı yok Bu arada benim Cihazım 3 GB ram'a sahip ve 108 megapiksel olan Xiaomi Note 10 Pro atta Max olduğunu söyleyen de var ama bilemiyorum artık gayet stabil ve iyi çalışıyor çok memnunum Buradan herkese çok çok teşekkür ediyorum sorularıma cevap veren İyi ki varsınız

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Herkese selam bugüne kadar hiç bir cihaza Rom falan yapmamıştım Sadece birkaç uygulama yükleyip Market dışı falan yükleme yapmıştım ama cihazımda Hindistan romu vardı Global ve Nefret etmiştim artık Google uygulamalarından aramanın esnasında donmasından klavyenin çıkmamasından bundan ötürü hep Endonezya olmayı istiyorum Burada arkadaşlarım bazıları paylaşmıştı dedim cihaz açılıp açılıp kapanmaya başladı Sonra modem hatasıdır diye düşünüp öyle yorumladım modemi uygulamasında Can Yılmaz'ın yapmış olduğu uygulamayı buldum internetten indirdim Onun da özelliklerine nasıl yüklendiğine baktım Facebook modunda onda girdim cihaz sorunsuz dört dörtlük çalışıyor şu anda kamerada ya da herhangi bir şekilde hiçbir yerde sıkıntı yok Bu arada benim Cihazım 3 GB ram'a sahip ve 108 megapiksel olan Xiaomi Note 10 Pro atta Max olduğunu söyleyen de var ama bilemiyorum artık gayet stabil ve iyi çalışıyor çok memnunum Buradan herkese çok çok teşekkür ediyorum sorularıma cevap veren İyi ki varsınız.
Facebook
3gb ram li telefon
endonezya olmak :)

Altyazisi nete duserse haber verin de mesaji tekrar okuycam

Üst Alt