MIUI 13 Redmi Note 10 Pro Endonezya Kararlı Beta V13.0.6.0.SKFIDXM

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme seçenekleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz, ya da aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.
2) Recovery üzerinden hali hazırdaki stok romun üzerine yükleyebilirsiniz,
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Önemli
Kurulum sırası ve sonrasında oluşabilecek sorunlardan dolayı Forum ve Forum Yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme seçenekleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz, ya da aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.
2) Recovery üzerinden hali hazırdaki stok romun üzerine yükleyebilirsiniz,
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Önemli
Kurulum sırası ve sonrasında oluşabilecek sorunlardan dolayı Forum ve Forum Yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.
Elinize Sağlık Hocam

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Hocam baslik kararli beta ! stabil sürüm yani beta olmayan ne zaman gelir bilgi varmi

karakule0001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
karakule
Cihazım
note 10 pro
Konular
0
Slm bu endonezya sürümü sorunsuz uyumlu mu acaba ve yukledıkten sonra ota güncelleme gelırse güncelleme yapılırsa bır sıkıntı olur mu ımeı uçma yada kapanma fast-food kalma gıbı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yanlıs anlamayın bende redmı note 10 pro var Model : M2101K6G numarası bu olan cıhazıma Rom attırdım ve güncelleme yada baska bır nedenden cıhaz kapanıp kapanıp açılıyor şuan acaba bu rolü yuklersek sorunsu bır sekılde güncelleme alacak sekıle gelır mı

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Slm bu endonezya sürümü sorunsuz uyumlu mu acaba ve yukledıkten sonra ota güncelleme gelırse güncelleme yapılırsa bır sıkıntı olur mu ımeı uçma yada kapanma fast-food kalma gıbı

Yanlıs anlamayın bende redmı note 10 pro var Model : M2101K6G numarası bu olan cıhazıma Rom attırdım ve güncelleme yada baska bır nedenden cıhaz kapanıp kapanıp açılıyor şuan acaba bu rolü yuklersek sorunsu bır sekılde güncelleme alacak sekıle gelır mı
Bu cihazda gideceğini sanmıyorum, o işlem genelde direnç ile imei kaydı yapılan cihazlarda oluyor (bazı cihazlar istisna olabilir), eğer bu şekilde kayıt yapıldıysa gidebilir.

karakule0001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
karakule
Cihazım
note 10 pro
Konular
0
Bu cihazda gideceğini sanmıyorum, o işlem genelde direnç ile imei kaydı yapılan cihazlarda oluyor (bazı cihazlar istisna olabilir), eğer bu şekilde kayıt yapıldıysa gidebilir.
Aklımda çok soru var bu konuda acaba cihaz bu halde iken bu rolü yüklesem sorun gıder mi ve ıstedıgım gıbı olur mu ota güncelleme alacak hale gelır mı

Aklımda çok soru var bu konuda acaba cihaz bu halde iken bu rolü yüklesem sorun gıder mi ve ıstedıgım gıbı olur mu ota güncelleme alacak hale gelır mı
Ayrıca bu rolü yükleyen kısı bana dedıkı Endonezya rolü yuklersek wıfı calısmayabılır kamera calısmayabılır dıye doğru mu

Josue35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Xiaomi Mİ 13
Meslek
Türk Telekom CBS
Konular
8
india model telefona yüklenir mi bu ? uyumlu mudur ?

karakule0001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
karakule
Cihazım
note 10 pro
Konular
0
Şimdi usta ben bu rom u benim telefonuma (Xiaomi note 10 pro Max ) yüklersem IMEI uçmaz ve sorunsuz çalışır mı ?

Üst Alt