MIUI 13 Redmi Note 10 Pro Endonezya Kararlı Beta V13.0.6.0.SKFIDXM

karakule0001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
karakule
Cihazım
note 10 pro
Konular
0
Facebook
3gb ram li telefon
endonezya olmak :)

Altyazisi nete duserse haber verin de mesaji tekrar okuycam
Sesli yazdirdim o nedenle hatalı yazdı benim telefon 8+3 gb ram ve 10i MP kamera olan bir note 10 pro yada Max olanı da denilebilir

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Herkese selam bugüne kadar hiç bir cihaza Rom falan yapmamıştım Sadece birkaç uygulama yükleyip Market dışı falan yükleme yapmıştım ama cihazımda Hindistan romu vardı Global ve Nefret etmiştim artık Google uygulamalarından aramanın esnasında donmasından klavyenin çıkmamasından bundan ötürü hep Endonezya olmayı istiyorum Burada arkadaşlarım bazıları paylaşmıştı dedim cihaz açılıp açılıp kapanmaya başladı Sonra modem hatasıdır diye düşünüp öyle yorumladım modemi uygulamasında Can Yılmaz'ın yapmış olduğu uygulamayı buldum internetten indirdim Onun da özelliklerine nasıl yüklendiğine baktım Facebook modunda onda girdim cihaz sorunsuz dört dörtlük çalışıyor şu anda kamerada ya da herhangi bir şekilde hiçbir yerde sıkıntı yok Bu arada benim Cihazım 3 GB ram'a sahip ve 108 megapiksel olan Xiaomi Note 10 Pro atta Max olduğunu söyleyen de var ama bilemiyorum artık gayet stabil ve iyi çalışıyor çok memnunum Buradan herkese çok çok teşekkür ediyorum sorularıma cevap veren İyi ki varsınız
Cem Yılmaz'ın abisi olan Can Yılmaz mı bu? :D

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Uygulamanın konusu var mı peki :)
Birden fazla modem dosyası mevcut kendisinin ama en aktif olan konu aşağıdaki :)

Theorem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
discovery
Konular
0
Endonezya 12.5.5 i kurdum bana bu son surumden daha stabil ve batarya konusunda daha iyi geldi 12.5.5 de kullanma karari aldim gayet hos.Zaten google sms ve arama dan kurtulmak icin bile kalirim bu romda.Tavsiyede ederim.miui 13 ile arada ne fark var Vallahi cozemedim her guncellemede telefon geriye gidermi gider.En iysi 12.5.5 bence bu sahsi fkrim deneyebilirsiniz zevkle tavsiye ediyorum.Herhangi bir bug a da rastlamadim.
Mrb vowifi çalışıyor mu benim için önemli de

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Mrb vowifi çalışıyor mu benim için önemli de
plaka atilmadi henuz.Yasal hakkimi kullanıyorum bahsettigin sey bunlarla alakali degilse kontrol etmem gereken yeri soyle soylim..

Theorem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
discovery
Konular
0
plaka atilmadi henuz.Yasal hakkimi kullanıyorum bahsettigin sey bunlarla alakali degilse kontrol etmem gereken yeri soyle soylim..
Ayarlar-sim kart mi bil ağlar, hangi hattı kullanıyorsan içine girdikten sonra wifi kullanarak arama yapın kısmı var mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayarlar-sim kart mi bil ağlar, hangi hattı kullanıyorsan içine girdikten sonra wifi kullanarak arama yapın kısmı var mı
Bu ayarı açtıktan sonra yukarıda sinyal kısmının yanında vowifi yazar

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-03-22-16-54-943_com.android.phone.jpg
    Screenshot_2022-10-03-22-16-54-943_com.android.phone.jpg
    224,4 KB · Görüntüleme: 2

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu ayarı açtıktan sonra yukarıda sinyal kısmının yanında vowifi yazar
ayar acikmis bende ama kapatimda acdimda bisey gelmedi.Sinyalin yanında volte yaziyor paso hep vardi zaten oda

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
ayar acikmis bende ama kapatimda acdimda bisey gelmedi.Sinyalin yanında volte yaziyor paso hep vardi zaten oda

Telefon ara kısmına bu kodu yazın *#*#869434#*#* vowifi aktif olur eğer operatörden açıksa tabi.

Üst Alt