Yardım Redmi K40 Gaming - Poco F3 Gt Fake Rom

mehmedemiin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMİN
Cihazım
k40 gaming
Konular
1
Öncelikle herkese selamlar
bugünlerde redmi k40 gaming edition cihaz aldım aldığımda üstünde global rom vardı ama sürümü şöyle idi "RKJCNXM" ben kalktım buna poco f3 gt romu kurdum çünkü global olarak bu romu buldum neyse romu beğenmedim eski romu yükleyeyim dedim bakmadığım yer kalmadı fakat cihazda gelen romla alakalı hiçbir şey bulamadım çin romu kurdum ilk gelen romla aynı fakat türkçe değildi herhangi bir custom recovery de yok kaldım poco f3 gt romunda. telefonla gelen rom hakkında bilgisi olan abilerim kardeşlerim yardımcı olursanız çok sevinirim
(((cihazın üstünde gelen romda global di yani öyle yazıyordu fakat çin sürümünü düzenlemişler gibiydi yine o roma dönmek istiyorum )))
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bakın aynı bu şekilde idi fake bile olsa bulmak istiyorum bu romu

Son düzenleme:

ÖnerCu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.0
Cihazım
REDMİ PRO
Konular
2
Bende bugün Hint Global Kararlı rom yükledim akşam 20 de şuan çok iyi üstünde gelen rom la olacak gibi değildi bu romu begenmeyenler halı hazırda gelen fake romu beğenmeleri bu Roma haksızlık olur.

Oyla:

onbeskarakterli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
Öncelikle herkese selamlar
bugünlerde redmi k40 gaming edition cihaz aldım aldığımda üstünde global rom vardı ama sürümü şöyle idi "RKJCNXM" ben kalktım buna poco f3 gt romu kurdum çünkü global olarak bu romu buldum neyse romu beğenmedim eski romu yükleyeyim dedim bakmadığım yer kalmadı fakat cihazda gelen romla alakalı hiçbir şey bulamadım çin romu kurdum ilk gelen romla aynı fakat türkçe değildi herhangi bir custom recovery de yok kaldım poco f3 gt romunda. telefonla gelen rom hakkında bilgisi olan abilerim kardeşlerim yardımcı olursanız çok sevinirim
(((cihazın üstünde gelen romda global di yani öyle yazıyordu fakat çin sürümünü düzenlemişler gibiydi yine o roma dönmek istiyorum )))

bakın aynı bu şekilde idi fake bile olsa bulmak istiyorum bu romu
Çok ciddi söylüyorum üstünde gelen ROM'a güvenip kullanmayın. 3. parti kişiler tarafından yüklenen bir yazılım o ve telefona neler eklendiğini bilmeniz mümkün değil. Eğer telefonu jelatinli kutusundan siz çıkarmadıysanız cihazı fastboot moduna alarak Xiaomi'nin kendi yazılımı ile yine Xiaomi'nin sunucularından indirdiğiniz bir ROM dosyasını yükleyin.

Çin ROM'unu 2 hafta denedim ve sistem pil kullanımı %20 civarındaydı sürekli. Gece boyu %15 kaybediyordu. Hindistan global ROM'unu kurduğumdan beri telefonun pili yerinde sayıyor. Biliyorum NFC yok ama şu an için yapacak bir şey yok ona da. Belki de hiç olmayacak çünkü cihazın POCO versiyonunda bu özelliği çıkarmışlar ve K40 için gerçek global bir ROM çıkmayabilir.

Oyla:

ÖnerCu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.0
Cihazım
REDMİ PRO
Konular
2
Çok ciddi söylüyorum üstünde gelen ROM'a güvenip kullanmayın. 3. parti kişiler tarafından yüklenen bir yazılım o ve telefona neler eklendiğini bilmeniz mümkün değil. Eğer telefonu jelatinli kutusundan siz çıkarmadıysanız cihazı fastboot moduna alarak Xiaomi'nin kendi yazılımı ile yine Xiaomi'nin sunucularından indirdiğiniz bir ROM dosyasını yükleyin.

Çin ROM'unu 2 hafta denedim ve sistem pil kullanımı %20 civarındaydı sürekli. Gece boyu %15 kaybediyordu. Hindistan global ROM'unu kurduğumdan beri telefonun pili yerinde sayıyor. Biliyorum NFC yok ama şu an için yapacak bir şey yok ona da. Belki de hiç olmayacak çünkü cihazın POCO versiyonunda bu özelliği çıkarmışlar ve K40 için gerçek global bir ROM çıkmayabilir.
Dediklerine katılıyorum Global rom gelmez bence hindistan romda LED ışık herşey çalışıyor NFC hariç oda olmasın

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
zzlaemre, Verilen linke tıklayın/açın/dokunun inceleyin görürsünüz konuyu...

Oyla:

Muhtereman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baytar
Cihazım
K40 gaming
Konular
0
Fake romda arka kamera çevresindeki bildirim rgb ledini çalıştıramadım. Çalıştırabilen var mı.
Merhabalar bendede Led ışık ayarına girinde sace bu gözüküyor. Ama şarj olurken Led ışık farklı renklerde yanıyor romdan kaynaklı bir durummu? 12.5.6 global sürüm yüklü %90-95 Türkçe kalanı İngilizce nasıl düzeltilir bu yardım edenilirmisiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-30-15-31-52-608_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-09-30-15-31-52-608_com.android.settings.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 38
Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Merhabalar bendede Led ışık ayarına girinde sace bu gözüküyor. Ama şarj olurken Led ışık farklı renklerde yanıyor romdan kaynaklı bir durummu? 12.5.6 global sürüm yüklü %90-95 Türkçe kalanı İngilizce nasıl düzeltilir bu yardım edenilirmisiniz
led isik nerde? 12.5.5.0 hindistan romu var herhangi bir yerinde led isik goremedim ben

Oyla:
Üst Alt