Yardım Redmi K40 Gaming - Poco F3 Gt Fake Rom

mehmedemiin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMİN
Cihazım
k40 gaming
Konular
1
Öncelikle herkese selamlar
bugünlerde redmi k40 gaming edition cihaz aldım aldığımda üstünde global rom vardı ama sürümü şöyle idi "RKJCNXM" ben kalktım buna poco f3 gt romu kurdum çünkü global olarak bu romu buldum neyse romu beğenmedim eski romu yükleyeyim dedim bakmadığım yer kalmadı fakat cihazda gelen romla alakalı hiçbir şey bulamadım çin romu kurdum ilk gelen romla aynı fakat türkçe değildi herhangi bir custom recovery de yok kaldım poco f3 gt romunda. telefonla gelen rom hakkında bilgisi olan abilerim kardeşlerim yardımcı olursanız çok sevinirim
(((cihazın üstünde gelen romda global di yani öyle yazıyordu fakat çin sürümünü düzenlemişler gibiydi yine o roma dönmek istiyorum )))
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bakın aynı bu şekilde idi fake bile olsa bulmak istiyorum bu romu

Son düzenleme:

The Equalizer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k40 gamin
Konular
0
Hocam bendeki 5.3 sizdeki 5.2 sizin sürüm daha düşük büyük ihtimalle ondandir çünkü game turbo güvenlik paketinin içine gömülü
Peki sistem uygulaması nasıl kaldırabilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bendeki 5.3 sizdeki 5.2 sizin sürüm daha düşük büyük ihtimalle ondandir çünkü game turbo güvenlik paketinin içine gömülü
Bide hocam omuz tuşları sekmesi yok bende

Ekli dosyalar

• 1629739615302.jpg
    1629739615302.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Oyla:

ÖnerCu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.0
Cihazım
REDMİ PRO
Konular
2
Morelocale 2 diye bir uygulama var onla romu istediğiniz dile çevirebiliyorsunuz

Oyla:

ÖnerCu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.0
Cihazım
REDMİ PRO
Konular
2
Peki sistem uygulaması nasıl kaldırabilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bide hocam omuz tuşları sekmesi yok bende
Gerek yok orda olmasına oyuna girdiğiniz de yan sekmeyi açıp tuş ataması yapmanız gerekmektedir konu paylaştım bununla ilgili

Oyla:

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
Öncelikle herkese selamlar
bugünlerde redmi k40 gaming edition cihaz aldım aldığımda üstünde global rom vardı ama sürümü şöyle idi "RKJCNXM" ben kalktım buna poco f3 gt romu kurdum çünkü global olarak bu romu buldum neyse romu beğenmedim eski romu yükleyeyim dedim bakmadığım yer kalmadı fakat cihazda gelen romla alakalı hiçbir şey bulamadım çin romu kurdum ilk gelen romla aynı fakat türkçe değildi herhangi bir custom recovery de yok kaldım poco f3 gt romunda. telefonla gelen rom hakkında bilgisi olan abilerim kardeşlerim yardımcı olursanız çok sevinirim
(((cihazın üstünde gelen romda global di yani öyle yazıyordu fakat çin sürümünü düzenlemişler gibiydi yine o roma dönmek istiyorum )))

bakın aynı bu şekilde idi fake bile olsa bulmak istiyorum bu romu
bahsettiğin rom burada ama çin romu diye geçiyor bilginize.

Oyla:

ÖnerCu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.0
Cihazım
REDMİ PRO
Konular
2
Zaten çin romu Türkçe'ye çevirmek için uygulaması var bizde yüklü olan 12.5.6 orda en son sürüm 12.5.8

Oyla:

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
tam bir balon bir cihaz.pubg oynarken bir islemci neden 70 dereceye ciksin kardesim neden ? 1haftadir testlerine bakiyorum oyunlardaki vasat.sabit fps veermemesi stabil olmamasi soguttu bu cihazdan.evet sintetik testlerde vay vay dedirten bir cihaz uff ne puan toplamis diyecek turden bir cihaz.aldim kullandim bu cihazi.bir oyunda 90 fps acikken neden fps 20 lere kadar insin niye? iste bunun sebebi vasat bir gpu mali 77 dir.gpu mali olunca exynos gibi isininca performansi dusuyor.x3 pro ilede ayni oyunu oynuyorum ayni seyleri yapiyorum x3 pro sabit fps veriyor ya.bu nasil bir balon sisirdilmis cihaz poco f3 gt...

Oyla:

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
Beyler full sistem yedegi alabilecegim bir platform var mi(mediatek uygulamasi, twrp vs..)

Oyla:

brk0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
mi9T
Konular
0
Cihazdan almak istiyorum önerebileceğiniz güvenilir bir yer var mı?

Oyla:

tolgahandurmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolgahan
Cihazım
MI 9T Pro
Konular
2
Dediğin olayı bende yaşadım gelen romda Led ışık vb ozellikler calısmadıgı için kendi romunu yükledim Türkçe olmayınca poco rom yükledim bu seferde nfc gitti.

Oyla:
Üst Alt