Yardım Redmi K40 Gaming - Poco F3 Gt Fake Rom

mehmedemiin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMİN
Cihazım
k40 gaming
Konular
1
Öncelikle herkese selamlar
bugünlerde redmi k40 gaming edition cihaz aldım aldığımda üstünde global rom vardı ama sürümü şöyle idi "RKJCNXM" ben kalktım buna poco f3 gt romu kurdum çünkü global olarak bu romu buldum neyse romu beğenmedim eski romu yükleyeyim dedim bakmadığım yer kalmadı fakat cihazda gelen romla alakalı hiçbir şey bulamadım çin romu kurdum ilk gelen romla aynı fakat türkçe değildi herhangi bir custom recovery de yok kaldım poco f3 gt romunda. telefonla gelen rom hakkında bilgisi olan abilerim kardeşlerim yardımcı olursanız çok sevinirim
(((cihazın üstünde gelen romda global di yani öyle yazıyordu fakat çin sürümünü düzenlemişler gibiydi yine o roma dönmek istiyorum )))
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bakın aynı bu şekilde idi fake bile olsa bulmak istiyorum bu romu

Son düzenleme:

onbeskarakterli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
Benim aldığım cihaz da fake ROM ile geldi. Yalnız iş profili kilitli uyarısı verdi ve benim şifrelerimi kabul etmeyince güvenemedim. Telefon özellikleri kısıtlıyor ve yönetici yetkisi istiyordu.

Önce Hindistan romunu denedim ve dedikleri gibi NFC ve ışık ayarları yoktu. Ardından Çin romunu kurdum. 12.5.8 en güncel. Tüm özellikler ve ayarlar mevcut ama İngilizce kullanabiliyorum. Ayarlaması çok da kolay olmadı. Aşırı fazla uygulama ile geliyor ve kendi zevkime göre ayarlamak uzun sürdü.

Oyla:

hayavoto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hayavoto
Konular
0
Dediğin olayı bende yaşadım gelen romda Led ışık vb ozellikler calısmadıgı için kendi romunu yükledim Türkçe olmayınca poco rom yükledim bu seferde nfc gitti.
Bende poco yu yükledim daha iyi oldu NGC sürekli kullanılan birşey değil eni sonu global kendi yazılımı çıkar galiba ozaman kadar iyi görür bu

M2012K10C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

silahtar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Öncelikle herkese selamlar
bugünlerde redmi k40 gaming edition cihaz aldım aldığımda üstünde global rom vardı ama sürümü şöyle idi "RKJCNXM" ben kalktım buna poco f3 gt romu kurdum çünkü global olarak bu romu buldum neyse romu beğenmedim eski romu yükleyeyim dedim bakmadığım yer kalmadı fakat cihazda gelen romla alakalı hiçbir şey bulamadım çin romu kurdum ilk gelen romla aynı fakat türkçe değildi herhangi bir custom recovery de yok kaldım poco f3 gt romunda. telefonla gelen rom hakkında bilgisi olan abilerim kardeşlerim yardımcı olursanız çok sevinirim
(((cihazın üstünde gelen romda global di yani öyle yazıyordu fakat çin sürümünü düzenlemişler gibiydi yine o roma dönmek istiyorum )))

bakın aynı bu şekilde idi fake bile olsa bulmak istiyorum bu romu
Merhaba. Derdine derman bende :) yaşadığın sıkıntıyı bende yaşamıştım. Şu an V12.5.4.0.RKJINXM ben bu rom u kullanıyorum. tüm menü türkçe herşey kusursuz çalışıyor hatta 12.5.5 bile oldu güncelleme ile. bu linkten rom u indirip kurabilirsin. kararlı çalışan sadece bu diğerlerinin tümünü denedim.

Oyla:

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Merhaba. Derdine derman bende :) yaşadığın sıkıntıyı bende yaşamıştım. Şu an V12.5.4.0.RKJINXM ben bu rom u kullanıyorum. tüm menü türkçe herşey kusursuz çalışıyor hatta 12.5.5 bile oldu güncelleme ile. bu linkten rom u indirip kurabilirsin. kararlı çalışan sadece bu diğerlerinin tümünü denedim.
Herşey kusursuz çalışmıyor hocam o rom da NFC yok bu önemli bi eksiklik

M2012K10C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

nigzes1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Mi 12 S Ultra
Konular
17
romu nasıl yükledin acaba üstad mitoolv2 o romu bulamıyor çin stabili buluyor mi flash lamı yüklediniz.

Oyla:

silahtar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
romu nasıl yükledin acaba üstad mitoolv2 o romu bulamıyor çin stabili buluyor mi flash lamı yüklediniz.
evet mi flash la yükledim. sadece resimdeki kırmızı ile işaretli seçeneği aktif etmen yeter yoksa romdan sonra telefon kilitleniyor tekrar rom atman için unlock etmen gerekir.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2021-09-04 163453.png
    Ekran görüntüsü 2021-09-04 163453.png
    73,8 KB · Görüntüleme: 50
Oyla:

ÖnerCu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.0
Cihazım
REDMİ PRO
Konular
2
Recovery mi indirip yapacağız yoksa fastboot mu şunu baştan sadece bu telefon için anlatım yapabilecek varmı root twrp felan gerekmi

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
ÖnerCu, Buyurun önce izleyin sonra uygulayın...

Oyla:

ucarbilgisayar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 6 | 128G
Konular
0
Merhaba Hocam, bu romun ait olduğu bildirim çubuğu ve Led uygulamasın olduğu ekran görüntüsünü ekleyebilirmisiniz ?

Oyla:
Üst Alt