Yardım Redmi K40 Gaming - Poco F3 Gt Fake Rom

mehmedemiin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMİN
Cihazım
k40 gaming
Konular
1
Öncelikle herkese selamlar
bugünlerde redmi k40 gaming edition cihaz aldım aldığımda üstünde global rom vardı ama sürümü şöyle idi "RKJCNXM" ben kalktım buna poco f3 gt romu kurdum çünkü global olarak bu romu buldum neyse romu beğenmedim eski romu yükleyeyim dedim bakmadığım yer kalmadı fakat cihazda gelen romla alakalı hiçbir şey bulamadım çin romu kurdum ilk gelen romla aynı fakat türkçe değildi herhangi bir custom recovery de yok kaldım poco f3 gt romunda. telefonla gelen rom hakkında bilgisi olan abilerim kardeşlerim yardımcı olursanız çok sevinirim
(((cihazın üstünde gelen romda global di yani öyle yazıyordu fakat çin sürümünü düzenlemişler gibiydi yine o roma dönmek istiyorum )))
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bakın aynı bu şekilde idi fake bile olsa bulmak istiyorum bu romu

Son düzenleme:

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
garipmiş açıkçası bir rom ya çin dir ya global ya costum ya da aosp romdur

Oyla:

Mrtaskk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Eu rom olabilir mi acaba ilk gelen rom

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Fake rom dedikleri şey sanırım.
cihazdan yarın bende alacağım, cihazın desteği daha doğrusu geliştiricisi hiç yok. Hatta Miui Türkiye'de başlığı bile yok :). Baya şaşırtıcı geldi açıkçası. F3 GT ile globale açılınca düzelir umudunu taşıyorum .Telegram vietnam grubu var. orda TWRP test ve TWRP olmadan magisk root gibi şeyler var.
Üzerinde gelen romda Türkçe yok muydu? ben azerbeycan dilini görmüştüm oradaki paylaşımlarda.

Oyla:

mehmedemiin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMİN
Cihazım
k40 gaming
Konular
1
Eu rom olabilir mi acaba ilk gelen rom
mtk işlemcili telefonlara eu rom desteği yok ve zaten twrp imajı bile yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fake rom dedikleri şey sanırım.
cihazdan yarın bende alacağım, cihazın desteği daha doğrusu geliştiricisi hiç yok. Hatta Miui Türkiye'de başlığı bile yok :). Baya şaşırtıcı geldi açıkçası. F3 GT ile globale açılınca düzelir umudunu taşıyorum .Telegram vietnam grubu var. orda TWRP test ve TWRP olmadan magisk root gibi şeyler var.
Üzerinde gelen romda Türkçe yok muydu? ben azerbeycan dilini görmüştüm oradaki paylaşımlarda.
valla üsütnde gelen rom baya iyi çalışıyordu %95 i türkçeydi nadir ingilizce terimler vardı ve sanki çin romunu türkçeye çevirmişler gibime geldi
senin dediğin gibi poco f3 gt romu var stabil olarak çalışıyor global zaten ama ilk gelen romdada global yazıyordu ama o romu bidaha bulamadım pubg 120fps ten düşmüyordu bu romda 50 fps lere kadar düştü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

garipmiş açıkçası bir rom ya çin dir ya global ya costum ya da aosp romdur
shake~~headbang~~

Son düzenleme:
Oyla:

loof

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Mi 8
Meslek
Makina
Konular
9
fake rom o dediğiniz bende f3 gt romu yükledim, birde neftlix hd olmuyor sd de kalıyor onu çözemedim, rom için ise biraz daha bekleyip globali yükleceğiz çıkınca

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
fake rom o dediğiniz bende f3 gt romu yükledim, birde neftlix hd olmuyor sd de kalıyor onu çözemedim, rom için ise biraz daha bekleyip globali yükleceğiz çıkınca
global ne zaman gelir hocam? birde sizce destek olur mu buna? xda'daki dimensty 1200 kaynak kodlarının daha fazla açık olduğunu ve sorun olmayacağını söylüyorlar ama bir yandan da 3 aydır piyasada olan redmi k40 gaming var en ufak destek almayan

Oyla:

mehmedemiin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMİN
Cihazım
k40 gaming
Konular
1
fake rom nasıl oluyor aydınlatırsanız sevinirim ilk defa duyuyorum orjinal romdan farkı nedir

Oyla:

mehmedemiin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMİN
Cihazım
k40 gaming
Konular
1
global ne zaman gelir hocam? birde sizce destek olur mu buna? xda'daki dimensty 1200 kaynak kodlarının daha fazla açık olduğunu ve sorun olmayacağını söylüyorlar ama bir yandan da 3 aydır piyasada olan redmi k40 gaming var en ufak destek almayan
global olarak f3 romunu çıkarmışlar eyvAllahta redmi k40 gaming te nfc var f3 te yok biri oled biri amoled k40 gaming olarakta geliştiriciler veya resmi olarak bir el atması lazım

Oyla:

HarunErdinç

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun072
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Elektronik
Konular
12
Umarım destek olur ya Sipariş geçicem 12-128 Beyaz olarak yok diğer renklerde silver güzel bi beyaz beklemeye karar verdim bakalım umarım destek olur OneOS felan :/

Oyla:
Üst Alt