Yardım Redmi K40 Gaming - Poco F3 Gt Fake Rom

mehmedemiin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMİN
Cihazım
k40 gaming
Konular
1
Öncelikle herkese selamlar
bugünlerde redmi k40 gaming edition cihaz aldım aldığımda üstünde global rom vardı ama sürümü şöyle idi "RKJCNXM" ben kalktım buna poco f3 gt romu kurdum çünkü global olarak bu romu buldum neyse romu beğenmedim eski romu yükleyeyim dedim bakmadığım yer kalmadı fakat cihazda gelen romla alakalı hiçbir şey bulamadım çin romu kurdum ilk gelen romla aynı fakat türkçe değildi herhangi bir custom recovery de yok kaldım poco f3 gt romunda. telefonla gelen rom hakkında bilgisi olan abilerim kardeşlerim yardımcı olursanız çok sevinirim
(((cihazın üstünde gelen romda global di yani öyle yazıyordu fakat çin sürümünü düzenlemişler gibiydi yine o roma dönmek istiyorum )))
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bakın aynı bu şekilde idi fake bile olsa bulmak istiyorum bu romu

Son düzenleme:

mehmedemiin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMİN
Cihazım
k40 gaming
Konular
1
Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
mehmedemiin, Fastbot rom olarak custom rom çıkar normalde ama işte mtk işlemci olunca geliştiriciler bir adım geri duruyor ondan sonra sen istediğin kadar de eski mtk değil yeni diye.....

Oyla:

ncihan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
necmettin
Cihazım
Redmi k30
Konular
0
Fake rom dedikleri şey sanırım.
cihazdan yarın bende alacağım, cihazın desteği daha doğrusu geliştiricisi hiç yok. Hatta Miui Türkiye'de başlığı bile yok :). Baya şaşırtıcı geldi açıkçası. F3 GT ile globale açılınca düzelir umudunu taşıyorum .Telegram vietnam grubu var. orda TWRP test ve TWRP olmadan magisk root gibi şeyler var.
Üzerinde gelen romda Türkçe yok muydu? ben azerbeycan dilini görmüştüm oradaki paylaşımlarda.
Türkçe dil var lakin kısmen de ingilizce bende şu an k40 gaming kullanıyorum 2 gün oldu cihazı alalı bende bu durumdan hoşlanmadım ama bu arkadaş gibi hazırkinden olmak daha kötü umarım global düzgün bi rom çıkar

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
kacaksevgilim Twrp olmadan root konusu için tayvan grubuna gerek yok ben amatör olarak videosunu çektim ;)

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Türkçe dil var lakin kısmen de ingilizce bende şu an k40 gaming kullanıyorum 2 gün oldu cihazı alalı bende bu durumdan hoşlanmadım ama bu arkadaş gibi hazırkinden olmak daha kötü umarım global düzgün bi rom çıkar
poco f3 gt adıyla belki birşeyler olur. Bende yarın sipariş geçeceğim. ROOT var evet ama TWRP ve aosp rom hiç yok. 4 aydır çıkmadıysa daha da çıkmaz.
dimensyt 1200 sd 865+70 arasında bir konumda. Yabana atılacak bir MTK değil, kaldı ki kayıt olayı da nerdeyse kesin diyorlar.

Oyla:

onurmabeynci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi 9t - note 7
Meslek
Hekim
Konular
5
hindistan romunu kurun üstünde gelen rom sahte ve cihazın çoğu özelliğini azaltıyor ve batarya yönetimi kötü

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
hindistan romunu kurun üstünde gelen rom sahte ve cihazın çoğu özelliğini azaltıyor ve batarya yönetimi kötü
Hindistan romunda Türkçe var mı?

Oyla:

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
kod ismi ares bakmadığım yer kalmadı fake romunu bile bulamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

custom olsa bile twrp yok🥺
Bende bu cihazi bugün aldim cihaz bootloader kilidi açık halde geldi,, o dediğin rom bende suan yüklü, burayi okumasaydim az kalsin china romun son versiyonunu yuklicektim, Sana zahmet indian romu deneyip bize deneyimlerini bildirebilir misin belki uzerinde gelen romdan daha iyidir performans olarak, şimdi ben denerim ama eldekindende olmak istemiyorum

Oyla:

mehmedemiin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMİN
Cihazım
k40 gaming
Konular
1
Bende bu cihazi bugün aldim cihaz bootloader kilidi açık halde geldi,, o dediğin rom bende suan yüklü, burayi okumasaydim az kalsin china romun son versiyonunu yuklicektim, Sana zahmet indian romu deneyip bize deneyimlerini bildirebilir misin belki uzerinde gelen romdan daha iyidir performans olarak, şimdi ben denerim ama eldekindende olmak istemiyorum
china romda türkçe dil yok ama Google servislerini cok basit 2 hamlede kurabiliyorsun india roma gelirsek gözûme batan bi sorun yok tamamen türkçe 1 defa kendi kendine yeniden başlattı ama sadece 1defa benim pişmanlığım arayüz((launcher)) ve game turbo farkı onun dısında sorun yok

Oyla:
Üst Alt