Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

rasitkasimoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raşit
Cihazım
xiaomi redmi 7
Konular
4
Merhaba cihazım mı9t pro mıuı 12 yukledikten sonra twrp yok oldu hangi versiyonu ve nasıl tekrar twrp i yükleyebilirim tşk.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhaba cihazım mı9t pro mıuı 12 yukledikten sonra twrp yok oldu hangi versiyonu ve nasıl tekrar twrp i yükleyebilirim tşk.

Merhabalar,
Konunun ilk mesajında Twrp kurulumu belirtiliyor, işlemleri uygulayarak kurabilirsiniz.
Mevcutta 3.3.1.32 sürümünü kullanıyorum. Bu versiyonu kurabilirsiniz. Twrp ile rom kurulumundan sonra, Reboot system yapmadan önce, Magisk flashlaması yaparsanız, Twrp kalıcı olacaktır.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Güncel

Mevcutta yer alan Twrp ile / Install kısımından indirmiş olduğunuz .img dosyasını seçiniz. Ardından Recovery seçerek Twrp versiyonunuzu güncelleyebilirsiniz.

Talisca90

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
K20 Pro 8Gb ram
Konular
8
MIUI 11 de olmuyor anlasilan yükleniyor diyor 10 ek bekledim birşey olmadi

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Hocam şurada ki konu da belirttiğim üzere bir sorun yaşıyorum. Dediğiniz mod açılmasını sağlar mı yoksa işler iyice çıkmaza mı girer? By.TRabZonLu™

mertumur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
K20 pro 6/128gb
Konular
0
Twrp yi adb kurup platform klasörü üzerinden command ile yükledim twrp başarılı şekilde açıldı, backup da aldım açılır açılmaz. Format data yapmadım ama. Reboot system yapıp sistemi açtım. tekrar kapatıp recovery modda açmaya çalıştığımda twrp gelmedi mi-recovery açıldı. Twrp yi kalıcı hale getirmek için ne yapmalıyım? konudaki yöntem ile tekrar kurulum yapabilir miyim? Recovery kalıcı hale gelir mi?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Twrp yi adb kurup platform klasörü üzerinden command ile yükledim twrp başarılı şekilde açıldı, backup da aldım açılır açılmaz. Format data yapmadım ama. Reboot system yapıp sistemi açtım. tekrar kapatıp recovery modda açmaya çalıştığımda twrp gelmedi mi-recovery açıldı. Twrp yi kalıcı hale getirmek için ne yapmalıyım? konudaki yöntem ile tekrar kurulum yapabilir miyim? Recovery kalıcı hale gelir mi?

Magisk yüklemeniz lazim

Üst Alt