Rehber Redmi K20 / Mi 9T - Magisk ile Root

rahim55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rahim
Cihazım
xaomi mi5
Konular
5
yani imei'le problem olmaz diyorsunuz....teşekkür ediyorum...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

s.a usta ben telefona imeı tamir ettirdim ...twrp ,root veya miflash ile yüklemeler yapsam imeı kaybolur mu ? bilginiz var mı....kolay gelsin...
şunada cvp verirsenin pek memnun olacağım....
farzı misal imei sorunu yaşadım ve silindi gitti... önceden TWRP üzerinden almış olduğum EFS yedeği ile klonlama olan imeim geri gelir mi ... kolay gelsin

Son düzenleme:

hasanyangel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Yangel
Cihazım
xiaomi mi5
Meslek
Erkek Hemşire :)
Konular
2
Sabahtan beri uğraşıyorum. Son sürüm TWRP ve Magisk yüklememe rağmen telefonum mi 9t sürekli mi logosunda kalıp recovery'e atıyordu. ALLAH razı olsun bu konuyu açandan dikkat etmemişim sabahtan beri. Sadece bu konudaki TWRP'yi ve Magisk 19.2'ü kurdum. Telefon açıldı. Sadece bu konudaki dosyaları kullanın arkadaşlar sorunsuz çalışıyor. Diğer bulacağınız dosyalar uyumsuz oluyor.

rahim55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rahim
Cihazım
xaomi mi5
Konular
5
Sabahtan beri uğraşıyorum. Son sürüm TWRP ve Magisk yüklememe rağmen telefonum mi 9t sürekli mi logosunda kalıp recovery'e atıyordu. ALLAH razı olsun bu konuyu açandan dikkat etmemişim sabahtan beri. Sadece bu konudaki TWRP'yi ve Magisk 19.2'ü kurdum. Telefon açıldı. Sadece bu konudaki dosyaları kullanın arkadaşlar sorunsuz çalışıyor. Diğer bulacağınız dosyalar uyumsuz oluyor.
s.a.... kardeş bende buna benzer bir problem yaşıyorum belki yarıdmın dokunur... Twrp üzerinden tam sistem yedeği alabiliyor musun ? ben bir türlü beceremedim...aldım fakat geri yüklediğinde fastboota düşüyor... ben bu son sürüm twrp yi kurdum fakat benim magisk 20.2 olanı...belkide bu yüzden mi sorun yaşıyorum acaba... belki bende 19.2 yi kursam sorun düzelir...

Shadrach

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kameraman - Kurgu
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Magiskten modül indirdiğim de nedense kurulan modülü ekranda bulamıyorum. Mesela YouTube Vanched indiriyorum magiskte kurulu gösteriyor fakat kendisi ortalıkta yok. YouTube hâlâ aynı YouTube. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı ? Güncel magisk sürümü kullanıyorum.

sadece

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomo Mi 9T
Konular
3
Arkadaşlar merhaba. Magiskten modül indirdiğim de nedense kurulan modülü ekranda bulamıyorum. Mesela YouTube Vanched indiriyorum magiskte kurulu gösteriyor fakat kendisi ortalıkta yok. YouTube hâlâ aynı YouTube. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı ? Güncel magisk sürümü kullanıyorum.
google playden youtube uygulamasının güncellemelerini kaldırıp oto güncellemeyide kapatın düzelir.

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Magisk yüklemek için bl kilidi açık olmalı mı?

lueex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
android 10 da çalışırmı hocam

By.TRabZonLu™