Rehber Redmi K20 / Mi 9T - Magisk ile Root

abdew

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Hocam bl kilidini açtım zaten yeni formatlandı. Sadece mesela yükle yi seçtikten sonra bir sürü klasör ile geliyor ya mesela sdcard storage acc cache gibi gibi. Bunların arasında nasıl bulacağım hangisinde olduğunu dosya yöneticisine girince gördüğümüz dosyalar olsa bulurum o yüzden sdcard a falan baktım ama bulamadım
Kilit açılırken formatlanıyor zaten o ayrı. Ama twrp den format data yapman lazım diye biliyorum. Benim telefonda da isimler random gözüküyordu attığım romu bulamıyordum format data yapınca düzeldi diye hatırlıyorum.

Lostfreedom

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Merhabalar mi 9t kullanıyorum rootlamak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İphonede jailbreak yapıyorduk. Ama ilkez bir android kullanıp rootluyacam. Tşkler.

tangoechokilo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmetlerden
Cihazım
Mİ8-Mİ9T
Konular
1
Nasıl Hallettin kardeşim ben de dün attım fastboota aldı sürekli fazla anlamıyorum da bu işlerden çok uğraştırdı yeniden rom atarak düzelttim
Kardeşim eğer viper4ndroid - Dolby gibi magisk eklentileri kurulu ise rom yüklemeden önce magiskden bu eklentileri kaldirmalisin yoksa tek çaren format data oluyor.

1brahimbudak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Herkese iyi günler, telefonumun bu hafta imei kaydını yaptırdım telefoncuya, sanırsam magisk ile yapmış çünkü telefonu elime aldığımda uygulama yüklüydü. Bu işlerden anlamadığım için sorularım olacaktı. Benim bu uygulamayı kaldırmam ile imei'm silinir mi acaba? Ya da bu uygulama güvenilir midir? Miui 11 cihaza hala gelmedi acaba bu program mı engelliyor.

osman06090

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
gm 4g
Konular
11
Kardeşim eğer viper4ndroid - Dolby gibi magisk eklentileri kurulu ise rom yüklemeden önce magiskden bu eklentileri kaldirmalisin yoksa tek çaren format data oluyor.
Ben de dün bir şey kurulu değildi magisk kurdum magisk güncellemesi yapmaya çalışırken bootlader döngüsüne girdi güncelleme yapmamak mı lazım

raderde

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bulut
Cihazım
Mi 9T
Konular
23
Merhaba xiaomi.eu 11 rom kullanıyorum magisk uygulamalara kendisi otomatik izini reddediyor magisk yetkili kullanici kısmından baktığımda uygulama gözükmüyor ve ayarlardan izini otomatik izin ver dedim uygulamaya yine izin vermiyor

tangoechokilo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmetlerden
Cihazım
Mİ8-Mİ9T
Konular
1
Ben de dün bir şey kurulu değildi magisk kurdum magisk güncellemesi yapmaya çalışırken bootlader döngüsüne girdi güncelleme yapmamak mı lazım
Hocam döngünün sonucunda verileri recoveryden çekip format data yapıyorum.

zarsadli6426

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
xiaomi note3
Konular
0
slm mi9t miui11 e twrp kuramıyorum neden.?

Üst Alt