Rehber Redmi K20 / Mi 9T - Magisk ile Root

sadece

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomo Mi 9T
Konular
3

Akifulutaş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif
Cihazım
Note 5 pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. Telefona twrp ile masik rom kurdum. Magisk de var. Yani telefon rootlu. İlk sorum rootlu cihaz kullanımının herhangi bir güvenlik sorunu oluyor mu rootsuz cihaza göre, bankacılık VS için.
2.sorum ise rootsuz cihaz ile yapamayıp rootlu cihaz ile yapabileceğim ne gibi işlemler var, yani avantajı neler. Biraz acemiyim şimdiden teşekkür ederim

Cihat1968

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Vallahi şu ana kadar bir sıkıntı olmadı bankacılık uygulamalarında.Rootla işlemci hızını artırabilir yada düşürebilirsin.Uygulamalardan tüm reklamları engelleyebilirsin.Akkıma gelenler bunlar.

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Güncelleme geldi

Manager APK :

Flashable :

anll23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Mi 9T / K20
Konular
5
Merhaba. Eu Rom 12.0.3 yüklü ve Twrp nin Haziran ayında çıkan son sürümü cihaz<da. Ancak Twrp ye girip magisk i yüklemek istediğimde zip i görmüyor Twrp. Sanki hiç zipli dosya yokmuş gibi duruyor. Cihazda root yok. Magisk i sayesinde root atmak istiyorum. Ne yapabilirm? Teşekkürler.

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
magisk 20.4 çıkmış uygulamayı yükleyip yeni versiyonu flaşladım ama magiski gizleyemiyorum (adını değiştiremiyorum) denediğimde magisk gizleme başarılı olamadı diyor sorun neden kaynaklanıyor olabilir ?

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Arkadaşlar safetyNet kontrolünü başlatınca başarısız diyor. Eu stabilde böyle sıkıntı yoktu. Şimdi OneOs and 11deyim.çözümü bilen var mı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-06-16-35-27-428_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2020-11-06-16-35-27-428_com.topjohnwu.magisk.jpg
    154,1 KB · Görüntüleme: 15

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Arkadaşlar safetyNet kontrolünü başlatınca başarısız diyor. Eu stabilde böyle sıkıntı yoktu. Şimdi OneOs and 11deyim.çözümü bilen var mı
Magisk hide yi aktif hale getirip öyle deneyin

16sinan001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
xiaomi mi 9t
Konular
0
magisk_manager_1-jpg.42326
Merhaba arkadaşlar;

işlemler;

1. Cihaza bu konudaki TWRP yükleyin; Recovery - [Android 10] Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-12 Tek Tuş Yükleme Aracı (Farklı bir twrp için bu anlatım geçerli değildir)
2. Magisk dosyasını indirin;
3. Twrp üzerinden Magisk-v20.3.zip'i yükleyin
4. Reboot System'e basın.

Ekran Görüntüleri
Eklenecek
Merhaba

Mi 9t kullanıcısıyım. Acemiyim bu arada. Forum harika ve herşey var. İnsana özgüven veriyor. Ama 3 gündür robot yapamadım. Size yaptıklarımı sırasıyla yazsamda siz bu akıl verseniz çok sevinirim.

- Fastboot modundan twrp ye gecemiyordum. Sonrasında forumda tektuşla twrp ye geçmek konusu vardır. (Sizin bu konunuz) Ordakileri yaptım ve twrp ye geçtim.

- sonrasında twrp den çıkmadı hiç bir şekilde, yine konulardan flash atılmasını buldum ve mi10 kurdum.

- telefondaki magisk manageri da install dan kurdum. Rootlandı sanırım. Ama mi10 kuruldu.

- güncellemelerden mi 11 e yükseltmek istedim ve telefon yine twrp de takıldı ve kendi kendini telefon sürekli restart yapıyordu.

- flash ile mi 12 kurdum ama magisk manager a girdiğimde daha önce yuklenmisti mi 10 dayken onu görmüyor.

Sonuç olarak başımdan geçen bunca şeye rağmen yine de rootlamak istiyorum. Acaba daha önce indirdiğim twrp için IMG dosyaları mi mi12 ile uyumlu değildi?

Magisk manager nasıl kurabilirim.

mibaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cemal
Cihazım
mi 9t
Konular
1
Selamlar. OneOS yüklü cihazıma 20.3 ve 20.4 yüklediğim zaman bootloop yapıyor. Neden sizce?

Üst Alt