Rom Redmi 5 Plus MIUI 10 V10.2.1.0.OEGMIXM Güncelleme Yayınlandı

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Hocam aynen bende açamadım volte ve hangi operatör ben Türk Telekom açmıyor bana

Biscuit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
İç İletişim Uzmanı
Konular
14
bana hala gelmedi güncelleme :)

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
Hala gelmedi bana da. En sonunda basacam manuel güncellemeyi.

FKT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
A
Konular
3
Banada güncelleme gelmeyince az önce manuel olarak yaptım. Bir kaç güne bu mesajımı güncelleyip yorumlarımı iletirim. :)
---------------
Yeni yorum yazdım

Son düzenleme:

sSergüzeşt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Arkadaşlar merhaba, ben bu güncelleme çok büyük bir sıkıntıyla geldi. Şarjım normal şartlarda bu güncellemeden önce 1 günü çıkarırken şimdi ise su gibi bitiyor. Herhangi bir sıkıntı yoktu telefonda ne zaman ki güncelleme geldi güncelledim batarya kafayı yedi. Ne yapmalıyım, sizde de aynı sorun oldu mu ? Şimdiden teşekkürler.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Arkadaşlar merhaba, ben bu güncelleme çok büyük bir sıkıntıyla geldi. Şarjım normal şartlarda bu güncellemeden önce 1 günü çıkarırken şimdi ise su gibi bitiyor. Herhangi bir sıkıntı yoktu telefonda ne zaman ki güncelleme geldi güncelledim batarya kafayı yedi. Ne yapmalıyım, sizde de aynı sorun oldu mu ? Şimdiden teşekkürler.
Her güncelleme konusunda, her güncelleme bahsi geçtiğinde forumda anlatmak istediğim şey budur ve çoğunluk olarak anlamamakta ısrar ediliyor... Telefonlarımız, güncelleme adı altında eskitiliyor arkadaşlar... Elimizdeki telefonu hiç güncellemeden rahatlıkla 3-4 yıl kullanabiliriz, yazılım ve apk'lar buna izin verir ama tek bir güncelleme ile telefon çöpe çevrildiğinde yapacağınız çok fazla bir şey kalmıyor, telefondan soğuyorsunuz... Rom işlerinden anlamayanlar için zaten tam bir kabus...

"Güncelleme pişmanlıktır, yapmayın yaptırmayın..." (Kamu Spotu)

Valla bana da daha gelmedi.

Redmi 5 Plus'ta hayırlısıyla bi güncelleme alsa güzel olacakta, pusudayız bekliyoruz :)

Kolay gelsin, artık nur topu gibi bir güncellemen var... :(

sSergüzeşt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Her güncelleme konusunda, her güncelleme bahsi geçtiğinde forumda anlatmak istediğim şey budur ve çoğunluk olarak anlamamakta ısrar ediliyor... Telefonlarımız, güncelleme adı altında eskitiliyor arkadaşlar... Elimizdeki telefonu hiç güncellemeden rahatlıkla 3-4 yıl kullanabiliriz, yazılım ve apk'lar buna izin verir ama tek bir güncelleme ile telefon çöpe çevrildiğinde yapacağınız çok fazla bir şey kalmıyor, telefondan soğuyorsunuz... Rom işlerinden anlamayanlar için zaten tam bir kabus...

"Güncelleme pişmanlıktır, yapmayın yaptırmayın..." (Kamu Spotu)

Kolay gelsin, artık nur topu gibi bir güncellemen var... :(
bin pişmanım desem yeridir. Rom işlerinden gram anlamam. Daha doğrusu telefon elimde kalır diye çekinirim. Valla napacağım bilmiyorum. Beklediğime değmedi

FKT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
A
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Eskiden ekran kullanımın ortalama 8 saatti. Kalan şarjla yine ortalama 8 saati çok rahat alır, 10 saate bile zorlarım. Güncelleme şarj konusunda pek değişiklik yapmadı belki de daha iyi bile olmuştur? Daha şarjım bitmedi :)
Bu sarj süresince kullandığım uygulamalar: facebook, whatsapp, youtube, letgo, clash of clans, banka uygulamaları. Ortalama ekran parlaklığı %30

Not: Güncellemeden sonra şarjı 15e düşürüp 100 yaptım

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
2 hafta oldu güncelleme ilk geldiğinden beri. 2 haftada bence sırayla dağıtılıyor olsa bile çoktan OTA'dan gelirdi. Acaba sorunlu bir güncelleme olduğu için mi geri çektiler? Enmiui sitesinde de en güncel sürüm olarak 10.0.4.0 var hala. Bir problem var bu işte bence.

mehmetserdargezer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
7

Evet kardeşim, güncellemeden sonra benimde şarzım çok çabuk bitmeye başladı.

Üst Alt