Rom Redmi 5 Plus MIUI 10 V10.2.1.0.OEGMIXM Güncelleme Yayınlandı

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Hocam sıfırlarsam herşey gidcek içindeki herşey ben tam bilmiyoeum botloder nedir ne değildir direk olarak eski gğncellemeyi burdan indirip kursam olurmu
Sıfırlarsan fabrika ayarlarına dönecek yani miui11 i 0 dan kurmuş gibi bir hale dönecek içindeki her şey gidecek. Bootloader kilidi telefonun yazılımını değiştirmeni engelleyen bir kilit onu açınca delta dışında garanti iptal oluyor. Eski bir güncellemeyi de gidip indirip kuramazsın olmaz.

Black1man

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
6
Sıfırlarsan fabrika ayarlarına dönecek yani miui11 i 0 dan kurmuş gibi bir hale dönecek içindeki her şey gidecek. Bootloader kilidi telefonun yazılımını değiştirmeni engelleyen bir kilit onu açınca delta dışında garanti iptal oluyor. Eski bir güncellemeyi de gidip indirip kuramazsın olmaz.
Hocam ne yapmamm lazım bak hocam az önce yatmadan önce ss aldım şarjım 66 ydı sabah 48 olmuştu bilmiypuk neden gün içindede hızlı gdiypr acayip kasıyor yemin ediyorum eski sürümde hiç birşe y yoktu ne yapmam lazım sayın hocam yol gösterin bana hocam ben bide sürekli pil tasaerıfında kullanıyoeum ama yinede sabah kalktım düşmüş optimizasyon bölümğne giriyorum pil yiyen uygulamada yok anlamış değilim lütfen yok gösterin bana lütfen

mdemirboga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Herkese selam, ben telefona root atmak istiyorum ancak rootu attıktan sonra tekrar twrp menüsüne geliyor. Bunun üzerine bende rom yüklemek üzere recovery olanı twrp modunda yükledim ve herşey eski haline döndü ancak root atılmadı. Tekrar root atmaya çalıştığımda ise twrp menüsü yine takılı kalmaya başladı. Ne yapmam gerek bir el atsanız?

Başbaşkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Başbaşkan
Cihazım
Xioami Redmi
Konular
2
Merhaba. İlk mesajda verilen fastboot linkindeki dosyayı indirdim. İnen dosya tgz uzantılı. Arşivden çıkan dosya tar uzantılı tek dosya. Mi Flash sadece klasörleri gördüğü için masaüstüne yeni bir klasör oluşturup bu tar uzantılı dosyayı oraya attım. Mi Flash bu klasörü görüyor ama flash tuşuna basıldığında " sistem belirtilen dosyayı bulamıyor 0x80070002: execute flash_all.bat" uyarısı veriyor. Bu sorun nasıl çözülür? (bl kilit açık. miflash 2016.04.01.0 64bit sürümü)

ERASMUS

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tamer
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
7
Merhaba. İlk mesajda verilen fastboot linkindeki dosyayı indirdim. İnen dosya tgz uzantılı. Arşivden çıkan dosya tar uzantılı tek dosya. Mi Flash sadece klasörleri gördüğü için masaüstüne yeni bir klasör oluşturup bu tar uzantılı dosyayı oraya attım. Mi Flash bu klasörü görüyor ama flash tuşuna basıldığında " sistem belirtilen dosyayı bulamıyor 0x80070002: execute flash_all.bat" uyarısı veriyor. Bu sorun nasıl çözülür? (bl kilit açık. miflash 2016.04.01.0 64bit sürümü)
İçerideki dosyayı çıkaracaksın öyle yukleyeceksiniz mi flash da clean all seçeneğini işaretlemeyi unutma

barisckr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Çakır
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Twrp Yolu İle Recovry Linkinden İndirdiğimiZ Rom İle Telefonu Açabilirmiyiz ?

Üst Alt