Rehber Redmi 5 Plus için Test Point Metodu ile Unbrick Yapma Anlatımı

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Hocam ben yaptım sistem yükledim telefonu bir arkadaştan satın aldım redmi5 plus ancak kendi kendine Kapanmış açılmıyor daha önceki sistemi bilmiyor bende zorlanıyorum kilidi kapalı edl modu aldım android yükledim 2-3 saat oldu açılmadı bataryayı söktüm bu sefer oda gitti ve hep read hello packet diyor yardım edin
Hello packet diyiyorsa pcyi başlat düzelir :)

05519480786uxuxu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Skmtir
Cihazım
Popo
Konular
1
Kanka bir diğer mevzu ben yüklediğim zaman neden android işletim sistemi başladığı zaman yeşil şekilde Android yazıyor ama açılmadı telefonu hala şöyle telefonu iade ettim gaza geldim bende redmi 5 vardı direk yaptım bunu yapmadım vereceğim para boşa gitmesin yapmam gerekiyor yardım et bir yerden görüntülü konuşsak olmaz mı yarın yengemd gidicem 4:30 saat yol vallaha yurtta kalıyorum tel yok iş yaş yardım et bir diğer soru da kendine ait olmayan rom kan etmez dimi telefon anakart bozuk değil bence

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Seri numarası MEG7 BANA en eski sürümü verir misin Lütfen çin mi globali belli değil ama benim paketi kabul etmişti

Kanka bir diğer mevzu ben yüklediğim zaman neden android işletim sistemi başladığı zaman yeşil şekilde Android yazıyor ama açılmadı telefonu hala şöyle telefonu iade ettim gaza geldim bende redmi 5 vardı direk yaptım bunu yapmadım vereceğim para boşa gitmesin yapmam gerekiyor yardım et bir yerden görüntülü konuşsak olmaz mı yarın yengemd gidicem 4:30 saat yol vallaha yurtta kalıyorum tel yok iş yaş yardım et bir diğer soru da kendine ait olmayan rom kan etmez dimi telefon anakart bozuk değil bence

Driver'lar tam yüklenmiş mi aygıt yöneticisinden kontrol edin. Ayrıca MiFlash 20160401 sürümünü deneyerek yükleme yapın.
Hocam ben redmi 5 plus sistem yükledim amma android aldı ama bir saat android yüklenme çubukları soldan sağa hareket ediyor açılmadı rom attım

Ekli dosyalar

• 16063297386963221987425567552959.jpg
    16063297386963221987425567552959.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 26

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159

Seri numarası MEG7 BANA en eski sürümü verir misin Lütfen çin mi globali belli değil ama benim paketi kabul etmişti

Hocam ben redmi 5 plus sistem yükledim amma android aldı ama bir saat android yüklenme çubukları soldan sağa hareket ediyor açılmadı rom attım
Cihazda twrp var mı ?

Bootlader kilidi açık mı ?

05519480786uxuxu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Skmtir
Cihazım
Popo
Konular
1
Cihazda twrp var mı ?

Bootlader kilidi açık mı ?
Hocam teşekkür ederim cihaz kilitli ve twrp yok anlamadığım şey şu ki android attım bir saat çubuklar soldan sağa hareket etti açılmadı yükleme sonrası teli yeniden açtım bu sefer android yazısı da gitmiş yardım edin yurtta kalıyorum işim yaş daha önce yaptığım redmi 5 i unuttum hangi rom flaş yapacağım global stable rom mu çünkü bizimki Avrupa rom herhalde

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam teşekkür ederim cihaz kilitli ve twrp yok anlamadığım şey şu ki android attım bir saat çubuklar soldan sağa hareket etti açılmadı yükleme sonrası teli yeniden açtım bu sefer android yazısı da gitmiş yardım edin yurtta kalıyorum işim yaş daha önce yaptığım redmi 5 i unuttum hangi rom flaş yapacağım global stable rom mu çünkü bizimki Avrupa rom herhalde
Cihazı Fastboot moduna alıp aşağıdaki program ile yüklemeye çalışın.

05519480786uxuxu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Skmtir
Cihazım
Popo
Konular
1

KARESİ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÜMİT GÜNDÜZ
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
MAKİNİST
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
olay tam da bu 1 saat oldu hala saniye sayıyor...

çin kararlı romu yüklemeye çalışıyorum ama bi yerde sıkıntı var. cihaz bric olunca bunu denedim. 2 gündür uğraşıyorum.cihaz kilitlendi. bootloader kilitli. recovery yok..

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
olay tam da bu 1 saat oldu hala saniye sayıyor...

çin kararlı romu yüklemeye çalışıyorum ama bi yerde sıkıntı var. cihaz bric olunca bunu denedim. 2 gündür uğraşıyorum.cihaz kilitlendi. bootloader kilitli. recovery yok..
Dostum senin olayın bilgisayar isminde Türkçe karakter olması. fastboot dosyasını c dizinine at oradan yükleme yap. BÖRÜ olunca sorun yaşanıyor

KARESİ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÜMİT GÜNDÜZ
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
MAKİNİST
Konular
0

eray0687 hocam şu .bin dosyasını yükleyemiyor.. hala aynı hata devam

şimdi de bu hatayı alıyorum kafayı yicem.

aygıt yöneticisinde bağlantı noktasını Qualcomm HS-USB QDloader 9008 (COM XX) olarak bişey çıkmıyor .

Son düzenleme:
Üst Alt