Yardım Redmi 5 plus dokunmatik sorunu

ülgen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
29
Arkadaşlar dokunmatik teklemeye başladı.Ekran koruyucudan sandım değştirdim düzelmedi.Rom attım hala aynı sorun var.Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

ibiligo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İyi
Cihazım
Mi
Konular
0
Ben hiç zannetmiyorum ama çünkü son 2 aydır var problem bende ve birçok kişide bu sorun telefon ilk çıktığından beri sorunu yaşıyorlar yani zannetmiyorum ama gene de deneyebilirsiniz. Ama Umut yok ben ilk aldigimdan beri 1 yıldır sıkıntısızdi.
Bende düzeldi bu yöntemle sorun

Oyla:

ERASMUS

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tamer
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
7
Arkadaşlar ben telefonu cepport dan almıştım. Benim telefondada aldığım dan beri donmalar var yaklaşık 1 yıldır. Ne yapacağız servise mi yollayalım? İyice telefonun içine edecekler diye korkuyorum. Pubg oynarken yada mesaj yazarken takılı kalıyor. Oyun oynarken Sağa sola haraket ettiremiyorum anlik olup 2/3 saniye donma sürüyor. Mesaj yazarken donuyor ana ekrana geçiyor kendi kendine. Saçma sapan seyler oluyor. Kılıfsiz kullandim yine aynı.

Oyla:

Land_of_Fire

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vüsal
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
MIUI 11 yükledikten sonra bile sorun devam ediyor. Artık yazılımsal olduğuna inanmıyorum...

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

DeveloperAli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Öztürk
Cihazım
Lenovo P70
Konular
1
Bende de var aynı sorun, tek sorun bende sanıyordum. Bir an sinirlenip kılıfıma güvenip telefonu duvara fırlattım. Artık nasıl fırlattıysam kasa yamuldu. Kavisli telefonlara dönüştü :D

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

alimali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ne?
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Bende de var aynı sorun, tek sorun bende sanıyordum. Bir an sinirlenip kılıfıma güvenip telefonu duvara fırlattım. Artık nasıl fırlattıysam kasa yamuldu. Kavisli telefonlara dönüştü :D

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Ben de fırlattım benim de ekran yamuk, arka kamera camı çatlamıştı bende ayrıca. Kasa da biraz açık :D

Oyla:

Mp27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hnn
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
0
Arkadaşlar dokunmatik teklemeye başladı.Ekran koruyucudan sandım değştirdim düzelmedi.Rom attım hala aynı sorun var.Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı sorun bende de vardı garantiye gönderdim hocbirsey yok diye geri gönderdiler. Rom sürüm felan hikaye. Deli olmuştum arka kapağı soktum soketleri sokup taktım sonra alt şarj soketi kısmına ince peçete katladim koydum kapağı kapattım sorun düzeldi cayır cayır kasma donma yok

Oyla:

cripple

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yavuz
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
0
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Bu video da adam telefonun arka kapagini cikarip ekran soketini alkol ile fırçalayın düzeliyor demiş.
Dün akşam denedim ekran soketini söktüm kolonya ve diş fırçası ile üzerinden geçtim dün akşamdan beri sorunsuz çalışıyor. Tel Redmi 5 plus

Oyla:

MSÆ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Bu video da adam telefonun arka kapagini cikarip ekran soketini alkol ile fırçalayın düzeliyor demiş.
Dün akşam denedim ekran soketini söktüm kolonya ve diş fırçası ile üzerinden geçtim dün akşamdan beri sorunsuz çalışıyor. Tel Redmi 5 plus
arka kapağı nasıl çıkardınız acaba zorluyorum ama çıkmıyor

Oyla:
Üst Alt