Yardım Redmi 5 plus dokunmatik sorunu

ülgen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
29
Arkadaşlar dokunmatik teklemeye başladı.Ekran koruyucudan sandım değştirdim düzelmedi.Rom attım hala aynı sorun var.Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

K46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Arkadaşlar sorun kılıf ile alakalı. Telefonda bir sorun yok. Kılıf veya kıyafetiniz ekranda statik elektrik oluşturuyor.
Aynen tamamen kılıf ve koyduğunuz yer ile alakalı. Statik elektrik oluşuyor telefonda orijinal kılıfla. Kılıfı çıkarın. Bu şekilde kullanın. Sorunun kalmadığını göreceksiniz.

Benim de dokunmatik sık sık tekliyordu. Yazılımı 10.0.40a düşürdüm yine düzelmedi. Orijinal kılıf ile kullanıyordum. Buradaki öneri ilginç geldi, denedim, 2-3 saattir kılıfsız kullanıyorum. Dokunmatik problemi düzeldi gibi. Bir süre daha deneyip tam olarak emin olduktan sonra tekrar yazarım. Öneri için teşekkürler. Çok ilginç bir yaklaşım ama şimdiden kesinlikle iyileşme olduğunu hissedebiliyorum.

Oyla:

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
Benim de dokunmatik sık sık tekliyordu. Yazılımı 10.0.40a düşürdüm yine düzelmedi. Orijinal kılıf ile kullanıyordum. Buradaki öneri ilginç geldi, denedim, 2-3 saattir kılıfsız kullanıyorum. Dokunmatik problemi düzeldi gibi. Bir süre daha deneyip tam olarak emin olduktan sonra tekrar yazarım. Öneri için teşekkürler. Çok ilginç bir yaklaşım ama şimdiden kesinlikle iyileşme olduğunu hissedebiliyorum.
Umarım düzelir. Sinir bozucu bir durum çünkü. Özellikle oyunlarda.

Oyla:

frthyt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
5
Arkadaşlar ben bu arıza yüzünden telefonu evofone a gönderdim ilkinde yazılım güncellemesi yaaptilar düzelmedi,ertesi gün birdaha yolladım bu sefer ekran değişimi yaptılar,iki gün sonra yine aynı arıza başladı.ayni arızadan 3. Defa servise vereceğim için bu sefer iade talep edeceğim. Problem anakartta diye düşünüyorum. 3 aydır telefonu kullanamiyorum

Oyla:

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Arkadaşlar ben bu arıza yüzünden telefonu evofone a gönderdim ilkinde yazılım güncellemesi yaaptilar düzelmedi,ertesi gün birdaha yolladım bu sefer ekran değişimi yaptılar,iki gün sonra yine aynı arıza başladı.ayni arızadan 3. Defa servise vereceğim için bu sefer iade talep edeceğim. Problem anakartta diye düşünüyorum. 3 aydır telefonu kullanamiyorum
Ben hiç ugrasmadan tüketici hakem heyetine başvurdum bekliyorum bakalim

Oyla:

K46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Kılıf olmadan dokunmatikte bir iyileşme söz konusu oluyor ama, tamamen düzelme maalesef olmuyor. Kılıf yokken de arada tekleme oluyor.

Oyla:

yazgan67

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
yabancı forumlarda bunu buldum ekrana 3 parmak dokununca sanırım telefon bir çeşit tepkime veriyor burdan onu kapatarak deneyecem olursa haber ederim sizede.

Oyla:

ibiligo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İyi
Cihazım
Mi
Konular
0
Sanırım ekran görüntüsünü üç parmakla almak açıkken sapıtıyor kapatınca normale döndü

Oyla:

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
yabancı forumlarda bunu buldum ekrana 3 parmak dokununca sanırım telefon bir çeşit tepkime veriyor burdan onu kapatarak deneyecem olursa haber ederim sizede.
Ben hiç zannetmiyorum ama çünkü son 2 aydır var problem bende ve birçok kişide bu sorun telefon ilk çıktığından beri sorunu yaşıyorlar yani zannetmiyorum ama gene de deneyebilirsiniz. Ama Umut yok ben ilk aldigimdan beri 1 yıldır sıkıntısızdi.

Oyla:

Land_of_Fire

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vüsal
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Bazen birkaç günlüğüne kendi-kendine düzeliyor tamamen, daha sonra yine başlıyor. Çok garip bir sorun

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt