Yardım Redmi 5 plus dokunmatik sorunu

ülgen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
29
Arkadaşlar dokunmatik teklemeye başladı.Ekran koruyucudan sandım değştirdim düzelmedi.Rom attım hala aynı sorun var.Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

hamzaguzel0806

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hamza
Cihazım
red mi 5 plus
Konular
0
Hocam emin misiniz yapalı kaç gün oldu? Bir de telefonun içini göremediğim için bir videodan ss aldım hangi sokettir bu işaretleyip tekrar atabilir misiniz bana?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bataryada MI LOGOSUNUN ÜSTÜNDEKİ SOKET KARDEŞİM YAPALI TAM 2 GÜN OLDU HİÇ BİR SORUNUM KALMADI
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

KARDEŞİM FOTODA BEYAZ ÇİZGİ İLE İŞARETLEDİĞİM SOKET EKRAN SOKETİ O SOKETİ HAFİFCE KALDIR KENDİ ATIYOR ZATEN SONRA ORAYI TEMİZLE ALKOL OLABİLİR TİNER OLABİLİR HAFİF HAFİF BASTIRMADAN ..çıt çıt lı düğmeler olur ya onun gibi bir sistemi var zaten soketin ben orda işaretlediğim üç yerinde soketini çıkardım temizledim geri taktım. senin telefonunda başka bir sorunu yoksa inşallah düzelecektir.

KARDEŞİM FOTODA BEYAZ ÇİZGİ İLE İŞARETLEDİĞİM SOKET EKRAN SOKETİ O SOKETİ HAFİFCE KALDIR KENDİ ATIYOR ZATEN SONRA ORAYI TEMİZLE ALKOL OLABİLİR TİNER OLABİLİR HAFİF HAFİF BASTIRMADAN ..çıt çıt lı düğmeler olur ya onun gibi bir sistemi var zaten soketin ben orda işaretlediğim üç yerinde soketini çıkardım temizledim geri taktım. senin telefonunda başka bir sorunu yoksa inşallah düzelecektir.
Ya da bir Telefon Tamircisinden rica et soketlerini bi kontrol ettir. Ben böyle yaptım diye sizede yaptırıp vebal almak istemem. dokunmatik benim için zulm olmuştu ya telefonu kıracaktım ya da böyle bişey yapacaktım formda okuduklarımı yaptım düzeldi yeni telefon alacaktım vazgeçtim param cebimde kaldı:)

Ekli dosyalar

• CXC.jpg
    CXC.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Oyla:

1yusufreizz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Ali
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
16

Ya da bir Telefon Tamircisinden rica et soketlerini bi kontrol ettir. Ben böyle yaptım diye sizede yaptırıp vebal almak istemem. dokunmatik benim için zulm olmuştu ya telefonu kıracaktım ya da böyle bişey yapacaktım formda okuduklarımı yaptım düzeldi yeni telefon alacaktım vazgeçtim param cebimde kaldı:)
Intertten araştırdım böyle bir çözüm varmış. Lakin bu sorun kalıcı değilmiş bir zaman sonra tekrar nüksediyor ve tekrar temizlemen lazımmış. Eğer gerçekten bir süreliğine idare ediyorsa zaten her zaman açıp temizlerim nolcak. Deniycem dostum 2-3 güne yazıcam durumu

Oyla:

hamzaguzel0806

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hamza
Cihazım
red mi 5 plus
Konular
0
Intertten araştırdım böyle bir çözüm varmış. Lakin bu sorun kalıcı değilmiş bir zaman sonra tekrar nüksediyor ve tekrar temizlemen lazımmış. Eğer gerçekten bir süreliğine idare ediyorsa zaten her zaman açıp temizlerim nolcak. Deniycem dostum 2-3 güne yazıcam durumu

aynen süreç içinde bende bir değişiklik olursa bende yazarım buraya umarım faydalı olur haberleşmek üzere :)

Oyla:

1yusufreizz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Ali
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
16
Hocam birde sabah sabah aklıma takıldı. Bu soketler çıt çıt gibi değil mi üzerine getirip hafif bastırsak oturuyor mu? Zorlamamıza falan gerek yok sanırım. Üstündeki iğne gibi şeyler bükülmez değil mi?

Oyla:

hamzaguzel0806

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hamza
Cihazım
red mi 5 plus
Konular
0
Hocam birde sabah sabah aklıma takıldı. Bu soketler çıt çıt gibi değil mi üzerine getirip hafif bastırsak oturuyor mu? Zorlamamıza falan gerek yok sanırım. Üstündeki iğne gibi şeyler bükülmez değil mi?
hocam öyle çıt çıt gibi parmağınızla bastırdığınız zaman yerini bulup oturuyor bükülecek çıkacak bir durum yaşamadım ben yaşanılası gibide değil . Bilniyorum belkide bana kolay gibi gelmiştir. Siz Bence hiç strese girmeden bir telefoncuya gidip soketlerini kontrol ettirin.

Oyla:

1yusufreizz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Ali
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
16
hocam öyle çıt çıt gibi parmağınızla bastırdığınız zaman yerini bulup oturuyor bükülecek çıkacak bir durum yaşamadım ben yaşanılası gibide değil . Bilniyorum belkide bana kolay gibi gelmiştir. Siz Bence hiç strese girmeden bir telefoncuya gidip soketlerini kontrol ettirin.
Oturuyosa sıkıntı yok hocam rom yükledim önce bi bakıyım sorun oluyor mu 1-2 gün sonra deneyeceğim

Oyla:

ERASMUS

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tamer
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
7
Mrb hocam varmı sıkıntı bizide bilgilendirebilirmisiniz

Oyla:
Üst Alt