Tema ReBuilt V1 Tema ( Deneme sürümü )

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Oldu sanırım o zaman :)
İnanın büyük bir gizem çözüldü. Fellik fellik arıyordum tema dosyalarının içinde :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oldu sanırım o zaman :)
Hocam, sizi yakalamışken marketten indirdiğimiz temalar sistemde herhangi bir yere mtz olarak iniyor mu. Root explorerla falan bulabilir miyiz yoksa Bulut usulü mu çalışıyor

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
İnanın büyük bir gizem çözüldü. Fellik fellik arıyordum tema dosyalarının içinde :)
Hocam MIUI 10 ile arama ekranı (com.android.incallui) dosyasındaki png formatlı resimi artık kaldırdılar. Duvar kağıdı (Kilit ekranı dahil) ile entegreli şekilde flu olarak görünüyor artık. MIUI 9 da bu dosya "incall_default_background" olarak geçiyordu ama şu an bu resim formatı yok ;)

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam MIUI 10 ile arama ekranı (com.android.incallui) dosyasındaki png formatlı resimi artık kaldırdılar. Duvar kağıdı (Kilit ekranı dahil) ile entegreli şekilde flu olarak görünüyor artık. MIUI 9 da bu dosya "incall_default_background" olarak geçiyordu ama şu an bu resim formatı yok ;)
Çok teşekkürler hocam, şubattan beri miui kullanıyorum ben o yüzden eski sürümleri bilmiyorum 10 ile başladım. Bir ara gm5 plus ta 7 yada 8 kullandım ama bu kadar incelemiyordum tabiki marketten indirip kullanıyordum bu kadardı.

Hocam, sizi yakalamışken marketten indirdiğimiz temalar sistemde herhangi bir yere mtz olarak iniyor mu. Root explorerla falan bulabilir miyiz yoksa Bulut usulü mu çalışıyor.

Bu arada bütün mesajlarınız için teşekkürler

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Çok teşekkürler hocam, şubattan beri miui kullanıyorum ben o yüzden eski sürümleri bilmiyorum 10 ile başladım. Bir ara gm5 plus ta 7 yada 8 kullandım ama bu kadar incelemiyordum tabiki marketten indirip kullanıyordum bu kadardı.

Hocam, sizi yakalamışken marketten indirdiğimiz temalar sistemde herhangi bir yere mtz olarak iniyor mu. Root explorerla falan bulabilir miyiz yoksa Bulut usulü mu çalışıyor.

Bu arada bütün mesajlarınız için teşekkürler
Rica ederim hocam. Market üzerinden indirdiğiniz temalar cihazınızın "system/media" içine karışık bir şekilde iner mtz dosyası olarak inmez. Ama mağazadan indirdiğiniz duvar kağıdı gibi dosyalar ise "MIUIThemes" içinde bulunur.

rezn0v

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi5
Konular
5
miui 10da üst bildirim çubuğu simgeleri neden değişmiyor bilen var mı sadece 9 için mi yoksa

Üst Alt