Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

Lacost

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
5
Hikaye ye ne katkin olduda roman yaptın .... Laf olsun diye yaziyorsan hiç yazma sana laf yetistiremem hikayenin baş rolünü veririm sana ama hakkını yemeyelim şimdi cocugun

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Bende note 6 var ..
Wolte vodafone de geliyor sıkıntı yok fakat wowifi yıldız kare 86 tuş kombinasyonunu d ayapsan aktif olmıyor..
Tamam wofi sekmesi mobil ağlarda gözüküyor fakat açsanda wifi seçsende aktif olmuyor..
İllaki arkadaşların paylaştığı gm9pro dosyalarını atmak gerekiyor.
Daha önceki note 5 cihazımdan biliyorum..

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Root a ihtiyaç olmuyor hocam note 6 pro da işlemleri yapmak için

NETELLER

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 6X
Konular
4
hocam bende sorun cıktı efs yedeklerini almamısım qpps ile sim 2 icin olan dosyalarda isim degisikligiyle sim1e yapıstırsam sorun olur mu?

tr-aliveli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Topal
Cihazım
Mi4
Konular
12
Hocam Mi8 pro cihazima sayenizde vowifi yapmıştım. Herşey çalışıyordu. Geçenler de vowifi gerekli oldu. Vowifi açmadı. *#*#4636#*#* yaptığımda hepsi açık görünüyor. Voenabler da yüklü. Lakin hiç biri çalışmaz olmuş. Bozulmasın diye MIUI versiyonunu bile guncellememistim. Acaba sistem araçları güncellemesiyle mi gittiki? Aynı işlemleri tekrar yapicam.Vowifi gitmişken MIUI versiyonunu da guncelleyeyim diyorum. Rootlu telefonu twrp ile mi guncellemem gerekli içindeki veriler gitmemesi için? Her MIUI güncellemesi den sonra Vowifi için bu işlemleri tekrar mi yapmak gerekir?

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
hocam bende sorun cıktı efs yedeklerini almamısım qpps ile sim 2 icin olan dosyalarda isim degisikligiyle sim1e yapıstırsam sorun olur mu?
cihazınız nedir hangi operatörü kullanıyorsunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Mi8 pro cihazima sayenizde vowifi yapmıştım. Herşey çalışıyordu. Geçenler de vowifi gerekli oldu. Vowifi açmadı. *#*#4636#*#* yaptığımda hepsi açık görünüyor. Voenabler da yüklü. Lakin hiç biri çalışmaz olmuş. Bozulmasın diye MIUI versiyonunu bile guncellememistim. Acaba sistem araçları güncellemesiyle mi gittiki? Aynı işlemleri tekrar yapicam.Vowifi gitmişken MIUI versiyonunu da guncelleyeyim diyorum. Rootlu telefonu twrp ile mi guncellemem gerekli içindeki veriler gitmemesi için? Her MIUI güncellemesi den sonra Vowifi için bu işlemleri tekrar mi yapmak gerekir?
rom yüklemediğiniz taktirde bozulmaması gerekiyor. eğer sim kartınızı çıkartıp başka bir operatör sim kartı taktı iseniz ondan olmuş olabilir. Rom güncellemeleri ilede bozuluyor yapılan işlem malesef.

Son düzenleme:

NETELLER

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 6X
Konular
4
Mi 6x vodafone. Sim 1 de ims kaydinda sorun cikiyor

mcsergeant

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mcsergeant
Cihazım
Note 4X
Konular
1
Merhabalar, Turkcell hat kullandığım redmi note 4x, miui 10.2.3 ile geçen gün *#*#86583#*#* ile volte etkinleştirdim. Sonra TURKCELL IMS apn ekledim.

Eklediğim görüntü çıktı. Bazı aramalarda arama ekranında HD işareti çıkıyor. Arama yaptığımda internet bağlantım 4G kalıyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt