Soru Pubg Mobile Hile

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
15
Pubg den soğumamın nedeni bu toxic tayfadır. Hele araplar, komple bunların regionu yasaklamak lazım. Sinir hastası olmak istemiyorsanız pubg yi silin derim.
Arapları Dünya tarihinden silecek bir babayiğit devlet çıkmadı.İnsallah ölmeden görürüz :) Adamların jargonu hainlek dolandırıcılık üzerine kurulu.Birde Arapça konuşmaları yokmu girtlaktan ballandıra ballandira :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben genelde bol bol loot topladığımda team kill yapıp alıyorlar lootu sonrada noldu la ehuehe diye gülüp geçiyorlar belli yaşı 12-13 felan birşey demiyorum sabırlı yapım vardır ancak gerçekten kabak tadı verdi bu tür şeyler adam gibi loot isteyene zaten atıyorum birşeyler oyunlar takım olunca zevkli oluyor, heleki pubg gibi heyecanı yoğun bir oyunda hile kullanmanın mantığını anlayabilmiş değilim hani hile zaten kullanılmamalı bunu savunmuyorum ancak bu oyunda da yani bilemedim.
Hile ipsiz sapsız adamların isi.Bakkala ekmek almaya üşenen adam hile yapar :) Adam 12 yaşında ettiği küfürler bir duysanız şaşıp kalırsınız.Allah anne babalarına sabir versin iyiki bu nesilde dogmadim.Bu veletlerle ugrasilmaz:)

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Call Of Duty var neyse ki şu ana kadar hilesi öyle çıkmadı piyasaya. PUBG denen oyun çocuklar ve hilelerin kapanında. facepalm~~

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Valla hocam her oyunda hile var ya eskiden Wolfteam oynarken bende envanter hack açardım hiç ban yemedim valla. :D
Online oyunları bu yüzden sevmemeye başladım, bunun hiçbir zaman için çözümü olmayacak ve gelip oyun zevkimizin içine etmeye devam edecekler. Kürtaj şart diyorduk kızıyorlardı bize yani sinirimi nasıl çıkartayım bilemiyorum. Birde bunların hem hile hemde troll olanları var ki covid bunların yanında halt etmiş.
Hilesiz Online oyun arayanlar için Riot Games'in bütün oyunlarını önerebilirim. Hileye karşı çok büyük paralar harcayarak önlem alıyorlar. Ayrıca oyun içi satın alımlarla oyunda avantaj elde etme durumu da söz konusu değil. Oyun içi satın alımlar sadece görsellik vb. şeyler için tasarlanmış. Gerçekten hilesiz, rekabetçi ve çok oyunculu online oyun arıyorsanız Riot Games'in oyunlarına göz atın derim. İyi akşamlar ☺️

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Hilesiz Online oyun arayanlar için Riot Games'in bütün oyunlarını önerebilirim. Hileye karşı çok büyük paralar harcayarak önlem alıyorlar. Ayrıca oyun içi satın alımlarla oyunda avantaj elde etme durumu da söz konusu değil. Oyun içi satın alımlar sadece görsellik vb. şeyler için tasarlanmış. Gerçekten hilesiz, rekabetçi ve çok oyunculu online oyun arıyorsanız Riot Games'in oyunlarına göz atın derim. İyi akşamlar ☺
Riot Games hile yönünden katı evet ama oyuncu kitlesi hileden beter. Takımınız yoksa Riot oyunlarını önermem, aynı şekilde sinir hastası olursunuz

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Arkadaşlar bu hileye karşı deactive anticheat tarzı bir Ban sistemi yapamaz mıyız onlarin hilesi bize karşı aktif ol olmaması için

Üst Alt