Soru Pubg Mobile Hile

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
16
Selam arkadaşlar.Malumunuz Pubg mobile hileden geçilmiyor.Yaklasik bir aydır günde 5 maç atıyorum.Ve bes maçın üçü hile.Pubg mobile yetkililerine e mail attım oyun içi hileleri defalarca bildirdim.Ama değişen birşey yok.Bu hileleri daha etkili nasıl banlatabiliriz.Yada Pubg mobile tarzinda tavsiye ettiğiniz bir oyun var mıdır.Simdiden Teşekkürler.İyi forumlar...

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Bende oynuyordum malum oyunu hilelerden dolayı bir tıkla sildim adam hem hile hemde RP'si yüksek belli para vermiş PUBG yetkilileride adam bu kadar para vermişse hileyi de kullansın bir zahmet diyerek göz yumuyor buna bunun çözümü oyunu silmektir arkadaşlar net.

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
16
Hile yapanlar genelde iyi para basıyor o oyuna o yüzden banlamazlar kolay kolay :)
Türkiye olarak kampanya baslatacan kimse girmeyecek birgün boyunca bak nasıl sunuculara müdahale ediyorlar.Araplar harbiden kolsuz adamlar tarihleri boyunca petrolden başka bir icraatları yok.Din desen ellerinde oyuncak olmuş.Oyunu silmek en iyisi.Gerci bakıyorum En iyi Pubg Youtuberleri bile hile açıp oynuyor.Herkes cebine bakıyor.

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
16
Benim karşıma gelmiyor nadir geliyor lig nedir?
Bu arada hileler banlanıyor.
Taç 1 ligindeyim.Sanhok full hile.Kolsuzda değilim 2 yıldır oynuyorum.Steam versiyonunuda oynadım bilgisayardan.Banlama yok kardeşim aynı adam defalarca denk geldi bana ..

Üst Alt