Soru Pubg Mobile Hile

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Taç 1 ligindeyim.Sanhok full hile.Kolsuzda değilim 2 yıldır oynuyorum.Steam versiyonunuda oynadım bilgisayardan.Banlama yok kardeşim aynı adam defalarca denk geldi bana ..
Şikayet edilmemiş demek ki, ben bir hileye denk geldim eşleşmede arkadaş ekledim bunu. Geçen banlanmış oyuna girmemiş 10 gündür. :)
Videolu şikayet ederseniz banlanıyor kanıt yeterliyse.

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
16
Bende oynuyordum malum oyunu hilelerden dolayı bir tıkla sildim adam hem hile hemde RP'si yüksek belli para vermiş PUBG yetkilileride adam bu kadar para vermişse hileyi de kullansın bir zahmet diyerek göz yumuyor buna bunun çözümü oyunu silmektir arkadaşlar net.
Aynen kardeşim.Araplar başlattı kolsuzlugu.Sagolsun Bizim ülkede de hile açıp oynayan çok.Nimo TV de ünlü bir youtuber canlı yayında yakalandı.Adam inkar etti.Merheboooo arkadaşlar kanolumaaaa hosgeldinizzzss demeleri beni bitiriyor.Adamlar milyarlar kazanıyor.Hayran kitleleri hep çoluk çocuk.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Aynen kardeşim.Araplar başlattı kolsuzlugu.Sagolsun Bizim ülkede de hile açıp oynayan çok.Nimo TV de ünlü bir youtuber canlı yayında yakalandı.Adam inkar etti.Merheboooo arkadaşlar kanolumaaaa hosgeldinizzzss demeleri beni bitiriyor.Adamlar milyarlar kazanıyor.Hayran kitleleri hep çoluk çocuk.
Bende PUBG videoları atıyorum ve aynı girişi yapıyorum hocam aman. :D Bende hile yok bugün 25 leş 4311 hasar aldım ama video kaydını açmayı unutmuşum. :(

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
16
Şikayet edilmemiş demek ki, ben bir hileye denk geldim eşleşmede arkadaş ekledim bunu. Geçen banlanmış oyuna girmemiş 10 gündür. :)
Videolu şikayet ederseniz banlanıyor kanıt yeterliyse.
Şikayetlere yetisemiyorlar.Hangi birini banlayacaklar.Adam Facebook'tan hile satiyor.Adamin tahsili ilkokul öğrenmiş hile satıyor.Yorum yazdim kardeşim milletin hakkına neden giriyorsun.Yazdigi cevap.Yauvv hocemm ne kiskaniyorsiinn pere kazanmiyakmi diye yazdı:)) Ne diyeceksin güldüm geçtim:))

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Şikayetlere yetisemiyorlar.Hangi birini banlayacaklar.Adam Facebook'tan hile satiyor.Adamin tahsili ilkokul öğrenmiş hile satıyor.Yorum yazdim kardeşim milletin hakkına neden giriyorsun.Yazdigi cevap.Yauvv hocemm ne kiskaniyorsiinn pere kazanmiyakmi diye yazdı:)) Ne diyeceksin güldüm geçtim:))
Valla hocam her oyunda hile var ya eskiden Wolfteam oynarken bende envanter hack açardım hiç ban yemedim valla. :D

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
16
Bende PUBG videoları atıyorum ve aynı girişi yapıyorum hocam aman. :D Bende hile yok bugün 25 leş 4311 hasar aldım ama video kaydını açmayı unutmuşum. :(
Masallah hocam emeğe saygı gösterene saygı duyarız.Ama diksiyon da önemli.Youtube kanalın varsa özelden at biraz taktik kapalim :))

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Masallah hocam emeğe saygı gösterene saygı duyarız.Ama diksiyon da önemli.Youtube kanalın varsa özelden at biraz taktik kapalim :))
Teşekkürler hocam, valla ben adam oldumu konuşmayı unutuyorum heyecandan genelde. Barış Bra gibi saçmayalamıyorum. :D İmzam da yazıyor youtube kanalım.
Umut Furkan Sancaktar yazsanda çıkar youtube'a. Bugün 15 kill aldım sanhok'ta win onu yarın yükleyeceğim.

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
16
Teşekkürler hocam, valla ben adam oldumu konuşmayı unutuyorum heyecandan genelde. Barış Bra gibi saçmayalamıyorum. :D İmzam da yazıyor youtube kanalım.
Umut Furkan Sancaktar yazsanda çıkar youtube'a. Bugün 15 kill aldım sanhok'ta win onu yarın yükleyeceğim.
Bana Barış Ne haltsa deme adı batsın:) Bir videosu var hile denk geliyordu gitarı falan kırıyor.Kendisi baştan aşağı hile :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kanıtta atiyimde sallıyon diyen olmasın. :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt