Soru Pubg Mobile Hile

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Bana Barış Ne haltsa deme adı batsın:) Bir videosu var hile denk geliyordu gitarı falan kırıyor.Kendisi baştan aşağı hile :)
Hile olduğunu sanmıyorum hocam ben, sadece adamın PC'si çok iyi ve şanslı oyunu yağ gibi. Bende kasmalar oluyor ateş ederken bazen oda ölmene sebep oluyor ki dün ki videomda çok saçma öldüm yani.. :)

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
16
Hile olduğunu sanmıyorum hocam ben, sadece adamın PC'si çok iyi ve şanslı oyunu yağ gibi. Bende kasmalar oluyor ateş ederken bazen oda ölmene sebep oluyor ki dün ki videomda çok saçma öldüm yani.. :)
YouTube bir videosu var sevgilisiyle oynuyor ara bulursun.Rontgen hilesini sevgilisi açıyor Barış ne zikkimsa adamlara doğru gidip adamları indiriyor:) Bilgisayarı ne olursa olsun hile kanka bunlar :))

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
YouTube bir videosu var sevgilisiyle oynuyor ara bulursun.Rontgen hilesini sevgilisi açıyor Barış ne zikkimsa adamlara doğru gidip adamları indiriyor:) Bilgisayarı ne olursa olsun hile kanka bunlar :))
Valla hileysede saçma sapan hareketleri izlettiriyor. Karantina döneminde tüm PUBG videolarının hepsini izledim sıkıntıdan. :)

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Ersin Yekin izliyorum pubg mobilde. Oynayamiyoruz hileden ben de onu izliyorum. Adam hile avcısı, musallat oluyor hilelere :D. Benim gibi izleyenler varsa tavsiye ederim :) Küfür yok en sevdiğim özelliği ve eğlenceli yani.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Ersin Yekin izliyorum pubg mobilde. Oynayamiyoruz hileden ben de onu izliyorum. Adam hile avcısı, musallat oluyor hilelere :D. Benim gibi izleyenler varsa tavsiye ederim :) Küfür yok en sevdiğim özelliği ve eğlenceli yani.
Bende de küfür yok hocam. :D

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Online oyunları bu yüzden sevmemeye başladım, bunun hiçbir zaman için çözümü olmayacak ve gelip oyun zevkimizin içine etmeye devam edecekler. Kürtaj şart diyorduk kızıyorlardı bize yani sinirimi nasıl çıkartayım bilemiyorum. Birde bunların hem hile hemde troll olanları var ki covid bunların yanında halt etmiş.

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Pubg den soğumamın nedeni bu toxic tayfadır. Hele araplar, komple bunların regionu yasaklamak lazım. Sinir hastası olmak istemiyorsanız pubg yi silin derim.

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16
Wild rift çıkınca geçiş yaparsınız lol de hile kullanmadığım halde ban yemişliğim var mobil versiyonundada hileye göz yummazlar bence

Janisary76

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Turizm
Konular
16
Online oyunları bu yüzden sevmemeye başladım, bunun hiçbir zaman için çözümü olmayacak ve gelip oyun zevkimizin içine etmeye devam edecekler. Kürtaj şart diyorduk kızıyorlardı bize yani sinirimi nasıl çıkartayım bilemiyorum. Birde bunların hem hile hemde troll olanları var ki covid bunların yanında halt etmiş.
Aynen öyle hocam.Adam gelip vuruyor.Sesi açıyor nasıl vurdum diye seni tavayla öldürüyor:) Arkadaşın dediği gibi sinir hastası olmak istemiyorsak silmek sart :)

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Aynen öyle hocam.Adam gelip vuruyor.Sesi açıyor nasıl vurdum diye seni tavayla öldürüyor:) Arkadaşın dediği gibi sinir hastası olmak istemiyorsak silmek sart :)
Ben genelde bol bol loot topladığımda team kill yapıp alıyorlar lootu sonrada noldu la ehuehe diye gülüp geçiyorlar belli yaşı 12-13 felan birşey demiyorum sabırlı yapım vardır ancak gerçekten kabak tadı verdi bu tür şeyler adam gibi loot isteyene zaten atıyorum birşeyler oyunlar takım olunca zevkli oluyor, heleki pubg gibi heyecanı yoğun bir oyunda hile kullanmanın mantığını anlayabilmiş değilim hani hile zaten kullanılmamalı bunu savunmuyorum ancak bu oyunda da yani bilemedim.

Üst Alt