Rehber Pubg Mobile 60 FPS Almak HEX Editor İle

Shakzy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Demek istediğim yeni güncellemeden sonra 2 adet fps görünmekte biri lobi biride savaş,sadece arkadaşın tarif etdiği gibi yapın yeterli ,bu işlemlerden sonra grafik ayarlarına giriş yapmayın herhangi değişiklikde ayarlar sıfırlanır ve bazen ne yaparsan yap eski performansı yakalayamaz ve anlamsız kasmalar yapar oyunu sildim tekrar kurdum olmadı ve mecbur format atdım ve fps yükseltmek bana göre değilmiş onu anladım benim orjinalde 40/44 fps alıyorum zaten ,diğer türlü ısınmalar ve pil tüketimi artış sağladı bence herşeyin orjinalini kulanmak daha sağlıklı .
Hocam benim telefon redmi note 8 daha 3 ay önce aldım son 1 ay kasmalar, takılmalar başladı her türlü şeyi denedim tek telefona format attırmak kaldı onu da yapsam düzelmeyecegini tahmin ediyorum.

panzehir1979

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Pocox3
Konular
5
Hocam benim telefon redmi note 8 daha 3 ay önce aldım son 1 ay kasmalar, takılmalar başladı her türlü şeyi denedim tek telefona format attırmak kaldı onu da yapsam düzelmeyecegini tahmin ediyorum.
Benim arkadaşımda 1 ay oldu alalı işk aldığında 60 fps alıyordu mı12 güncelemesinden sonra 30 fps düştü ve kasmalarından dolayı çok. Şikayetci garantiye göndericek ama bence mı 12 sürümüyle alakalı baya sıkıntılı bir sürüm olduğunu söylüyorlar.desteğe bende yazıyorum sorun gördükce ama geri dönüş yapmıyorlar,ayrıca poco x3 daha güncel be üstün cihaz olmasına rağmen sanırım fps bundada düşürülmüş cihaz 90 fps de çok rahat oynuyor halbuki ,bu çinlilere akıl sır ermiyor .

Shakzy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Benim arkadaşımda 1 ay oldu alalı işk aldığında 60 fps alıyordu mı12 güncelemesinden sonra 30 fps düştü ve kasmalarından dolayı çok. Şikayetci garantiye göndericek ama bence mı 12 sürümüyle alakalı baya sıkıntılı bir sürüm olduğunu söylüyorlar.desteğe bende yazıyorum sorun gördükce ama geri dönüş yapmıyorlar,ayrıca poco x3 daha güncel be üstün cihaz olmasına rağmen sanırım fps bundada düşürülmüş cihaz 90 fps de çok rahat oynuyor halbuki ,bu çinlilere akıl sır ermiyor .
Hocam redmi note 8 pro değil,benimki normal note 8 30fps fakat miui 12 gelmeden önce de kasıyordu bir türlü çözemedim

panzehir1979

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Pocox3
Konular
5
Hocam redmi note 8 pro değil,benimki normal note 8 30fps fakat miui 12 gelmeden önce de kasıyordu bir türlü çözemedim
Bence telefonuna format atıp tertemiz kurulum yap ve en düşük ayarlarda oynamaya çalış,üzerini deneme seni üzer ,varsayalım akıcı ayarlarda gölgeler ve düzgünleştirici kapalı halde oynuyorsun sana sorun çıkaraklar şöyledir,
Şarj takılı oynuyorsundur 42 derece üzeri kasmalar başlar,
Arka plan verilerini kısıtla ,gelişmiş seçeneklerden arka plan standartı kapat,ev ortamında cihaz çabuk ısınır fan kullanmayı dene az 4 derece rahatlatır,cihazına herşeyi kurma lisanssız ordan burdan birşey indirme en ufak bulamayacağın viriüs bulaşır ve tüm sistemini ısıtır anlayamassın bile çözümü yine format olur,ve fps ile çok uğraşma ssygılarımla.

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Yaptığım halde FPS 45 hâlâ maalesef ki redmi note 9 pro cihaz

Cartaoro

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9S
Konular
0
Abi herseyia yapiyorum grafiklere giriyorum asiri secenegi gelmiyor kafayi yicem bi yardimci olun ya cihaz note 9s

panzehir1979

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Pocox3
Konular
5
Abi herseyia yapiyorum grafiklere giriyorum asiri secenegi gelmiyor kafayi yicem bi yardimci olun ya cihaz note 9s

Hex editörü ile yaptığın fps ayarında , grafik seçeneklerinde herhangi değişiklik görülmez,fps ölçer ile kontrol et.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yaptığım halde FPS 45 hâlâ maalesef ki redmi note 9 pro cihaz
Yanlış yerlerin kodunu değiştiriyorsun acaba ,yada işlemlerden sonra grafik ayarlarına girip çıkman bile yaotığın ayarları sıfırlıyabiliyor,ayarı yaptıkdan sonra oyun içi grafik ayarlarını unut,eğer müdahalr edersen direk bozulur,birde şu var akıcı ve yüksek ayarlamassan fps düşük gelir,oyunda banlanmakdan çekinmiyorsan gfx kullanın.

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Hex editörü ile yaptığın fps ayarında , grafik seçeneklerinde herhangi değişiklik görülmez,fps ölçer ile kontrol et.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yanlış yerlerin kodunu değiştiriyorsun acaba ,yada işlemlerden sonra grafik ayarlarına girip çıkman bile yaotığın ayarları sıfırlıyabiliyor,ayarı yaptıkdan sonra oyun içi grafik ayarlarını unut,eğer müdahalr edersen direk bozulur,birde şu var akıcı ve yüksek ayarlamassan fps düşük gelir,oyunda banlanmakdan çekinmiyorsan gfx kullanın.
Hocam gfx ile sabit 60 FPS alıyorum , geç ediyor ise yaramadi umarım banlanmayiz

panzehir1979

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Pocox3
Konular
5
Hocam gfx ile sabit 60 FPS alıyorum , geç ediyor ise yaramadi umarım banlanmayiz
Son güncelleme metro royalden sonra önermiyorum dosya değişikliği tespit servislerini güçlendirdiler ve belirtmişler yine uyarılmaksızın 10 yıl ban diyor bende şuan orjinal 40 fps oynuyorum 90 fps ye kadar vericeklermiş yakında ,gerçi bizim cihaz 60 bile vermiyor 90 nasıl vericek oda şüpheli ,ama bence 40 fps yeterli şimdilik

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Son güncelleme metro royalden sonra önermiyorum dosya değişikliği tespit servislerini güçlendirdiler ve belirtmişler yine uyarılmaksızın 10 yıl ban diyor bende şuan orjinal 40 fps oynuyorum 90 fps ye kadar vericeklermiş yakında ,gerçi bizim cihaz 60 bile vermiyor 90 nasıl vericek oda şüpheli ,ama bence 40 fps yeterli şimdilik
Hocam 40 ve 60 arasına acayip fark var gözle görülüyor maalesef ki ama dediğiniz doğru ban atabilirler şans işi

Üst Alt