Duyuru Premium üyelik sistemi aktif edilmiştir.

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
İlk bağış benden olsun. Karşılığında premium üyelik falan istemiyorum. cantara hocam sizin vesilenizle bu minik yavrularımızı hatırladık. Allah sizden razı olsun.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-06-19-38-06-460_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-11-06-19-38-06-460_com.android.chrome.jpg
    133,3 KB · Görüntüleme: 48

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25
Düşüncenize ve fikirlerinize saygı duyuyorum hocam ve kesinlikle muhtaç kimselere elimizden geldiğince yardımcı olmanın hepimizin temel görevlerinden biri olduğuna katılıyorum. Ancak maalesef ki pek çoğumuzun bütçesinin birden fazla desteği aynı sunmaya izin vermediğinin de farkındayım.

Sizin güzel düşüncenizden yola çıkarak; bizlerin de elimizi taşın altına sokmamız ve hem bizim gibi bir gönüllü oluşuma hem de gerçekten ihtiyacı olan kurumlara yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımıza bir kolaylık sağlamamız gerekli.

Bu nedenle bugünden itibaren yıl sonuna kadar Lösev'e en az 50 TL tutarında bağış yapılması ve bağış yapıldığına dair belgenin bizlere ulaştırılması halinde bağış yapan üyemize bağış yapılan tutar kadar premium üyelik hediye edeceğimizi açıklamak istiyorum ve ilk bağışı sizden bekliyorum.

Umuyorum ilk adımını sizin attığınız bu harekete katılım son derece fazla olur ve gerçekten hayırlı bir işe imza atmış olursunuz :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Düşünceniz çok güzel. Benim sözlerimden sonra bu şekilde bir hamle gelmesi ise oldukça manidar.:D Bu bağışla ilgili ayrıca konu açılırsa daha çok ilgi göreceğini düşünüyorum. Fakat bu konuda benim önerim bağış miktarı zorunlu olmaması gerekli. Adı üstünde bağış. Gönülden verilen bağış olarak geçer. Herkes karınca kararınca elinden geleni yapacaktır. Ben şu an için 20 TL bağışlıyorum. Karşılığında premium üyelik istemiyorum. Mümkünse Premium üyelik isteyen bir arkadaşa hakkımı devretmek istiyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
İlk bağış benden olsun. Karşılığında premium üyelik falan istemiyorum. cantara hocam sizin vesilenizle bu minik yavrularımızı hatırladık. Allah sizden razı olsun.
Muhteşemsiniz hocam. Tüm çocuklarımız adına çok teşekkürler clap~~

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Düşünceniz çok güzel. Benim sözlerimden sonra bu şekilde bir hamle gelmesi ise oldukça manidar.:D Bu bağışla ilgili ayrıca konu açılırsa daha çok ilgi göreceğini düşünüyorum. Fakat bu konuda benim önerim bağış miktarı zorunlu olmaması gerekli. Adı üstünde bağış. Gönülden verilen bağış olarak geçer. Ben şu an için 20 TL bağışlıyorum. Karşılığında premium üyelik istemiyorum. Premium üyelik isteyen bir arkadaşa hakkımı devretmek istiyorum.
Haklısınız hocam alt limit tutarını mesajımdan kaldırıyorum. 8 Kasım Lösev'in kuruluş tarihi ve 23. yılına giriyor. Hem kuruluşunu kutlamak hem de daha fazla arkadaşımıza erişebilmek için yarın yeni bir konu açarak duyuruyu yapalım clap~~

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Düşünceniz çok güzel. Benim sözlerimden sonra bu şekilde bir hamle gelmesi ise oldukça manidar.:D Bu bağışla ilgili ayrıca konu açılırsa daha çok ilgi göreceğini düşünüyorum. Fakat bu konuda benim önerim bağış miktarı zorunlu olmaması gerekli. Adı üstünde bağış. Gönülden verilen bağış olarak geçer. Herkes karınca kararınca elinden geleni yapacaktır. Ben şu an için 20 TL bağışlıyorum. Karşılığında premium üyelik istemiyorum. Mümkünse Premium üyelik isteyen bir arkadaşa hakkımı devretmek istiyorum.
clap~~ clap~~

Ben de 20₺ bağışımı yapıyorum şu anda

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Simdi 50+20=70 tl yapıyor ben alim bunları pr olayım baridrunk~~
Konu güzel ve gelişebilir aydan aya bağış yerleri değişebilir.degerlendirin.

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
Gereksiz uzayan bir mevzu olmuş bence ama tatlıya bağlanmış en azından. Bağışı gönlümüzden geldiğince yapmaya özen gösterelim, birşeyleri kanıtlamaya ihtiyaç yok bence yapıyorsunuzdur veya yapmıyorsunuzdur kişinin kendi tercihi sevabı bizlere. Ancak olay basit bir premium üyelikten bağış durumuna nasıl geldi anlayamadım, fikrinizi söylemişsiniz bende fikrimi söylemek istedim umarım bir tartışmanın fitilini ateşlemiş olmam diğer yandan fikir belirtilmiş ama niyeyse herkes şahsi mesele gibi üzerine alınmış biraz bence bazı şeyleri göz ardı etmesini bilmemiz gerekiyor yoksa tartışma kaçınılmaz olur, çoğu yerde fikirlerin bizde kalması iyidir. Esen kalın..

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13