Duyuru Premium üyelik sistemi aktif edilmiştir.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Talebiniz üzerine premium üyeliğiniz iptal edilmiştir.

EDIT : Ücret iadeniz ilk mesai günü gerçekleştirilecektir.
Ücreti biraz önce iade ettim hocam, aynı banka olması sebebiyle anında işlem gerçekleşti

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Gidin iki gariban sevindirin arkadaşlar , yolda gördüğünüz muhtaç birine ekmek arası alın o paraya. İsmim turuncu görünecek yok kapak fotoğrafı ekleyeceğim bu nedir çocuk gibi Tabi yine de siz bilirsiniz.
Kusura bakma ama ben böyle saçma bir mesaj görmedim. Yıllık 175 lira. Yani 365 güne bölersek 175/365 = 48kr eder düz hesap. İyi de ben her cuma 5-10 lira sadaka veriyorum zaten. Yeri geliyor 20-50... Yani buraya vereceğimden daha fazlasını veriyorum Elhamdülillah. Buraya yapılacak olan bağış zorunlu değil isteyen alır denmiş. Hatta sayenizde Lösev'e bağış yapın yine verelim VIP denmiş. Alan alır, almayanlarda gelip böyle kırıcı yorum yapmaz ise dünya daha güzel yer olur emin olun. (Günde 1 paket sigara denen zıkkıma 30 lira verenler buraya gelip günlük 50 kuruşa laf etmesin lütfen)

Son düzenleme:

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25
Kusura bakma ama ben böyle saçma bir mesaj görmedim. Yıllık 175 lira. Yani 365 güne bölersek 175/365 = 48kr eder düz hesap. İyi de ben her cuma 5-10 lira sadaka veriyorum zaten. Yeri geliyor 20-50... Yani buraya vereceğimden daha fazlasını veriyorum Elhamdülillah. Buraya yapılacak olan bağış zorunlu değil isteyen alır denmiş. Hatta sayenizde Lösev'e bağış yapın yine verelim VIP denmiş. Alan alır, almayanlarda gelip böyle kırıcı yorum yapmaz ise dünya daha güzel yer olur emin olun. (Günde 1 paket sigara denen zıkkıma 30 lira verenler buraya gelip günlük 50 kuruşa laf etmesin lütfen)
Ben sigara içmiyorum. Ben de tavsiye verdim kimse zorunlu değil. Senin yorumunda çok ama çok saçma.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.201
Gidin iki gariban sevindirin arkadaşlar , yolda gördüğünüz muhtaç birine ekmek arası alın o paraya. İsmim turuncu görünecek yok kapak fotoğrafı ekleyeceğim bu nedir çocuk gibi Tabi yine de siz bilirsiniz.

Önemli olan siteye destek olmak olduğunu anladığınızda tekrar gelin!

Gerçekten çok garip insanlar var şu dünyada.

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre27
Cihazım
xiaomi mi 12T
Konular
20
5-6 YIL ÖNCESİNE KADAR PREMİUM YAŞIYORMUŞUZ DA HABERİMİZ YOKMUŞ, HER YERDE Bİ PREMİUM GİDİYOR... Yapıyorsunuz bu premium üyeliği bari makul bi fiyata yapın ( sitemim sadece bu platform için değil diğer platformlar içinde geçerli).

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.201
arkadaşlar bu premium olayını ne çok gereksiz uzatan var. yani cevap vermiyim diyorum ama olmuyor.
bakın bu platform hiç birşey için sizlerden ücret talep etmeden sizlere yer hizmeti sağlayıcı olarak destek vermektedir. bu da yetmez gibi bir çok kişiye yardımcı olmuş bir çok yöneticimiz vardır.

sadece bu platform ile kalmayıp xiaomitools.com gibi bir siteyi kurduk ve neredeyse her yerde ücretli olarak bulacağınız eng rom dosyalarını ücretsiz sunduk ve bunun gibi bir çok dosyayı derli toplu tek bir yerden ulaşabiliyorsunuz.

uzun lafın kısası üç kuruş reklam geliri ile çevirmeye çalıştığımız bu platformlar için destek olmak isteyen üyeler için hazırlanmış bir sistemdir. bizde bize destek olanlar için çokta ayrıcalık gibi olmasada bazı ayrıcalıklı özellikler verdik. kimse size gelin premium üye olun demiyor. kimse sizi burda zorla tutmuyor. kimse size zorla reklam engelleyicinizi kapatında demiyor. Sitenin %90'dan fazlası reklam engelleyici kullanıyor. bunu yapanlar emek hırsızı olmuyor da.......

neyse tekrar gereksiz yorum yapan olmaz umarım.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
112
arkadaşlar bu premium olayını ne çok gereksiz uzatan var. yani cevap vermiyim diyorum ama olmuyor.
bakın bu platform hiç birşey için sizlerden ücret talep etmeden sizlere yer hizmeti sağlayıcı olarak destek vermektedir. bu da yetmez gibi bir çok kişiye yardımcı olmuş bir çok yöneticimiz vardır.

sadece bu platform ile kalmayıp xiaomitools.com gibi bir siteyi kurduk ve neredeyse her yerde ücretli olarak bulacağınız eng rom dosyalarını ücretsiz sunduk ve bunun gibi bir çok dosyayı derli toplu tek bir yerden ulaşabiliyorsunuz.

uzun lafın kısası üç kuruş reklam geliri ile çevirmeye çalıştığımız bu platformlar için destek olmak isteyen üyeler için hazırlanmış bir sistemdir. bizde bize destek olanlar için çokta ayrıcalık gibi olmasada bazı ayrıcalıklı özellikler verdik. kimse size gelin premium üye olun demiyor. kimse sizi burda zorla tutmuyor. kimse size zorla reklam engelleyicinizi kapatında demiyor. Sitenin %90'dan fazlası reklam engelleyici kullanıyor. bunu yapanlar emek hırsızı olmuyor da.......

Elinize kolunuza sağlık hocam güzel söylediniz, premium çok da abartılacak uçuk bir fiyat değil. Hiç olmasa bi kereye mahsus alırsın çorba da senin de tuzun bulunmuş olur. Şahsen bende bu ay içinde alacağım eğer bir sorun olmaz ise, başka üyeliklere de para vermişliğim var hepsi saygı ve emek göstergesi.

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7

Androidle tanışalı 3 ay sizinle tanışalı 2 ay oldu senelerce forumlarda gezmiş az çok neyin ne olduğunu bilen birisiyim o yüzden görür görmez buradaki emek özveri ve uğraşı hemen anlıyorsunuz sadece maddiyatla olacak işler bile değilken maddi destek sağlamak çokta abartilmasi gereken bir şey olmamalı kaldı ki bahsi geçen 1 senelik desteğin tutarları günümüz şartlarında 2 kişilik ailenin 1 haftalık pazar ihtiyacından bile az

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
112
Androidle tanışalı 3 ay sizinle tanışalı 2 ay oldu senelerce forumlarda gezmiş az çok neyin ne olduğunu bilen birisiyim o yüzden görür görmez buradaki emek özveri ve uğraşı hemen anlıyorsunuz sadece maddiyatla olacak işler bile değilken maddi destek sağlamak çokta abartilmasi gereken bir şey olmamalı kaldı ki bahsi geçen 1 senelik desteğin tutarları günümüz şartlarında 2 kişilik ailenin 1 haftalık pazar ihtiyacından bile az
Aynen katılıyorum hocam zaten ayda 10₺ kenara atsan parası çıkıyor yani o kadarını benim gözüm bile görmez. Ben yıllardır android kullanıyorum böyle bir forumda hiç takılmadım root ve rom işlerimi görüp çıkardım. Ne zaman ki bu marka bi cihaz aldım ondan sonra buraya bi şekilde öğrendim takılmaya başladım ve de düzenli olarak içinde bulunmaya çalışıyorum.

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Girdim şöyle boş konuşanların profillerine biraz baktım, ikisinin de belki bir tane işe yarar mesajı bile yok. Birisi deneyimli diğeri kıdemli üye fakat ya sohbet bölümünde boş yapılmış ya diğer üyelerden yardım istenmiş. Yardım istemede veya sohbet bölümünde konuşmada herhangi sorun yok tabii ki, sadece bu kadar insan sizden herhangi birşey talep etmeden yardımcı olmuş veya olmaya çalışmış, sizin geri dönüş olarak kimseye faydanız da olmamış. Kendiniz almıyorsanız da alacaklara engel olmaya kalkmayın. O kadar zamandır üyesiniz foruma, bugüne kadar 1 kişi Premium almak zorundasın, almazsan üyeliğin silinir..vs birşey mi söyledi? veya herhangi bir şekilde sizi Premium almaya zorlayan bir durum mu oldu? İçinde değilsin, bir halttan anladığın yok gelip burda boş boş konuşmaya devam ediyorsun insanlar saygı çerçevesinde cevap verdiği halde. Bana göre, senin yolda gördüğünüz muhtaçlar dediğinin çoğu eli kolu tuttuğu halde çalışmayan insanlar, gerçekten muhtaç olan insan sokaktan değil gerekli yerlerden ister alır yardımını. Ha benim ona da birşey dediğim yok yine, isteyen verir isteyen vermez.

Aç bir bak bakalım sunucu, alan adı fiyatları ne kadar. Yukarıda zaten açıklamış yönetici, destek olmak isteyenler için bu sistem. Reklam ve bununla dönüyor site. İçinden gelir alan alır almayan almaz, yardım ve destek amacı bu sistemin, neresini anlamıyorsunuz da insanların aklını karıştırmaya çalışıyorsunuz benim aklım almıyor. 1 hafta bekleyip, üşenmeden hatırlatma ekleyip engelleyeceğim ikisini de ki yanlışlıkla denk gelip yardım etmeyelim, siz hak etmiyorsunuz hiçbir şekilde yardımı maalesef.

Üst Alt