Duyuru Premium üyelik sistemi aktif edilmiştir.

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25
Gidin iki gariban sevindirin arkadaşlar , yolda gördüğünüz muhtaç birine ekmek arası alın o paraya. İsmim turuncu görünecek yok kapak fotoğrafı ekleyeceğim bu nedir çocuk gibi Tabi yine de siz bilirsiniz.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Gidin iki gariban sevindirin arkadaşlar , yolda gördüğünüz muhtaç birine ekmek arası alın o paraya. İsmim turuncu görünecek yok kapak fotoğrafı ekleyeceğim bu nedir çocuk gibi Tabi yine de siz bilirsiniz.
Bu Hayatta Herkes kendi Tercihini kendisi yapar Kimse kimseyi zorlamıyor öyle değilmi Hocam.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Paraya çok ihtiyacı olan en kötü garsonluk, komilik, bulaşıkhanede çalışır. Çok peçete vb. şeyler satan insanlar ile konuştum çoğu alkol ve madde almak için yapıyor sabıkaları kötü olduğu için kimse işe almıyor.
Dilenciler senden benden zengin zaten.

Bir kere dışarıda 2 tane çocuk geldi peçete satıyordu nakitim yok dedim yemek alırmısın dedi, tamam dedim gittim yemek söyledim tuvalete gidip geliyoruz dediler gidiş o gidiş yemekler elimde kaldı... Daha da kimseye bir şey almadım.

Herkesin kendi kararı böyle bir forum kurmuşlar cantara ve HiddeNKinG herkese bazı şeyler hariç ücretsiz yardımcı olunuyor. 100.000 üyeyi geçik bir siteden bahsediyoruz sitenin sunucusuna kaç para veriyorlar yıllık kim bilir onlara destek olmak lazım.

Eskiden koskoca GTATURK forum'u host parası ödeyemediğinden kapandı.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
O minik teferruatlardan ziyade o mesaj yazdığınız oluşumun arkaplanda bilmediğiniz ne kadar gideri var. Destek olmak ayıp mı? Ayrıca Muradovs a canı gonule katılıyorum. Ben de çok yokluk gördüm yeri geldi ekmek alacak param olmadı ama 17 yaşından beri çalışmayı bırakmadım. Niyeti halis olan bunun için gerçekten mücadele eder şüpheniz olmasın. Edemeyenlerin de sesini bir şekilde ya halk duyurur ya da gerekli makamlar duyar.
İnsanların inancına kararlarına karışma hakkı da ne sizde ne bende ne bir başkasında bulunur.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Aynen, garibanlar bizim binemediklerimize biniyorlar.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Din sömürüsü ile bu memlekette çok uç noktada işler yapılabiliyor. İnanmıyorsanız deneyin görün

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183

Yani cevap vermek istemiyorum ama zorluyorsunuz gerçekten arkadaşlar. Yapmayın!

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25
Din sömürüsü ile bu memlekette çok uç noktada işler yapılabiliyor. İnanmıyorsanız deneyin görün
Bu söylediğinin benim yazdıklarımla bir ilgisi var mı hocam? Ben bir anlam veremedim çünkü.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu Hayatta Herkes kendi Tercihini kendisi yapar Kimse kimseyi zorlamıyor öyle değilmi Hocam.
Evet ben de kimseyi zorlamadim zorlayamam da değil mi ? :DGörüşümü belirtmem neden bu kadar tepki çekti ? Herkes sizin gibi düşünmek zorunda mı? Zaten herkes aynı görüşte olsa forum şu an komple premiuma geçmişti değil mi? Kimi geçer kimi geçmez herkesin de bir sebebi vardır kararıyla ilgili. Ben kimseye kaba dil kullanmadım ama linç yiyeceğim nerdeyse çok ilginç.;(

Dilencilere vs ben asla para vermiyorum zaten. Sözünü ettiğim gerçekten yardıma muhtaç kimseler. Bunu da hallerinden anlarsınız. Ben duyar kasmaya çalışmıyorum, fikrimi söyledim. Katılır katilmazsiniz. Canınız sağolsun hiçbiriniz katılmıyor zaten.:D

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bu söylediğinin benim yazdıklarımla bir ilgisi var mı hocam? Ben bir anlam veremedim çünkü.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet ben de kimseyi zorlamadim zorlayamam da değil mi ? :DGörüşümü belirtmem neden bu kadar tepki çekti ? Herkes sizin gibi düşünmek zorunda mı? Zaten herkes aynı görüşte olsa forum şu an komple premiuma geçmişti değil mi? Kimi geçer kimi geçmez herkesin de bir sebebi vardır kararıyla ilgili. Ben kimseye kaba dil kullanmadım ama linç yiyeceğim nerdeyse çok ilginç.;(

Dilencilere vs ben asla para vermiyorum zaten. Sözünü ettiğim gerçekten yardıma muhtaç kimseler. Bunu da hallerinden anlarsınız. Ben duyar kasmaya çalışmıyorum, fikrimi söyledim. Katılır katilmazsiniz. Canınız sağolsun hiçbiriniz katılmıyor zaten.:D

Düşüncenize ve fikirlerinize saygı duyuyorum hocam ve kesinlikle muhtaç kimselere elimizden geldiğince yardımcı olmanın hepimizin temel görevlerinden biri olduğuna katılıyorum. Ancak maalesef ki pek çoğumuzun bütçesinin birden fazla desteği aynı sunmaya izin vermediğinin de farkındayım.

Sizin güzel düşüncenizden yola çıkarak; bizlerin de elimizi taşın altına sokmamız ve hem bizim gibi bir gönüllü oluşuma hem de gerçekten ihtiyacı olan kurumlara yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımıza bir kolaylık sağlamamız gerekli.

Bu nedenle bugünden itibaren yıl sonuna kadar Lösev'e bağış yapılması ve bağış yapıldığına dair belgenin bizlere ulaştırılması halinde bağış yapan üyemize bağış yapılan tutar kadar premium üyelik hediye edeceğimizi açıklamak istiyorum ve ilk bağışı sizden bekliyorum.

Umuyorum ilk adımını sizin attığınız bu harekete katılım son derece fazla olur ve gerçekten hayırlı bir işe imza atmış olursunuz :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
İlk defa bir forum tartışmasının böyle güzel sonuçlandığına şahit oluyorum. O zaman bir destek de benden olsun. 1dost hocam yapacağınız bağış tutarı kadar ben de lösev'e bağış yapacağım ve dekontu buradan paylaşacağım. clap~~

Bu kadar kolaylık sonrasında bağış yapmazsanız fena linç yiyebilirsiniz yalnız uyarayım :D

Üst Alt