Duyuru Premium üyelik sistemi aktif edilmiştir.

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Vallahi yalan. Hatta orayı kimse kullanmıyor hepimiz genel forumu kullanıyoruz :)
Tabi tabi şimdi ramazan diye hocam ramazan bitince premium üyeler alemdeler başka bölümde güneş kum sahil disco hersey orada :) ramazan diye aramizdalar şuanda :)

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Provokasyon var inanmıyorum. :Dgiggle~~ şaka şaka. Hayırlı sabahlariniz olsun hocam :)
Tabi tabi şimdi ramazan diye hocam ramazan bitince premium üyeler alemdeler başka bölümde güneş kum sahil disco hersey orada :) ramazan diye aramizdalar şuanda :)

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Provokasyon var inanmıyorum. :Dgiggle~~ şaka şaka. Hayırlı sabahlariniz olsun hocam :)
Bende tam aynisini yazacaktım yatalim saate bakin :) hocam saati gene naptik öyle ya bilmiyorum siz gorevde falan misiniz ama evdeyseniz yarın akşama kalkarsiniz sizde artik :) hayirli sabahlar

FreeSouL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 9T
Konular
9
Bu Vip olayı excel forumlarından aşinayım. Orda bu durumu anlıyordum.(Ta ki konu görüntüleme bile vip ayrıcalığı olana kadar) Ama Xiaomi Fan sitesi için anlam veremiyorum. Bir kere forum kültürüne ters bir durum. İmei atma yada diğer cihaz tamirat tadilat işlemleri zaten şahıslar tarafından ücreti alınarak yapılıyor. Reklam kaldırma özel rozet, rütbe vs. için Vip nedir allah aşkına.
Not: Size mantıklı gelen, eleştiri yapan arkadaşlara da mantıklı gelecek diye birşey yok.
Herkese iyi forumlar size de ticaretler dilerim.

asocial

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asocial
Cihazım
xiaomi
Konular
47
Bu Vip olayı excel forumlarından aşinayım. Orda bu durumu anlıyordum.(Ta ki konu görüntüleme bile vip ayrıcalığı olana kadar) Ama Xiaomi Fan sitesi için anlam veremiyorum. Bir kere forum kültürüne ters bir durum. İmei atma yada diğer cihaz tamirat tadilat işlemleri zaten şahıslar tarafından ücreti alınarak yapılıyor. Reklam kaldırma özel rozet, rütbe vs. için Vip nedir allah aşkına.
Not: Size mantıklı gelen, eleştiri yapan arkadaşlara da mantıklı gelecek diye birşey yok.
Herkese iyi forumlar size de ticaretler dilerim.
İşin aslı "ticari amaç" değil, tamamiyle "destek" tir. Geçip direkt "bağış alanı" da oluşturabilirlerdi fakat bunu daha mütevazi yol ile yapıyorlar. Üst yönetimde ne gibi zorluklar yaşandığını göremesek de her sağlam ortamı kurmanın bir zorluğu olduğunu anlayabiliyoruz.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
İşin aslı "ticari amaç" değil, tamamiyle "destek" tir. Geçip direkt "bağış alanı" da oluşturabilirlerdi fakat bunu daha mütevazi yol ile yapıyorlar. Üst yönetimde ne gibi zorluklar yaşandığını göremesek de her sağlam ortamı kurmanın bir zorluğu olduğunu anlayabiliyoruz.
Benim yazmama gerek kalmamış teşekkür ederim. Forumda zaten bir kısıtlama yada Excel forumlarda olduğu gibi zorlama üyelik için zorlama yok tamamen destek olmak isteyen üyelerimiz için kurulmuş bir sistem bizde karşılığında böyle ufak tefek güzellikler sunuyoruz.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Hasan hocama katiliyorum, her "ticaret" olarak düşünen forumdaşlarımızın da hem konu mesajını hem de bu mesajı okumasını rica ediyorum
Benim yazmama gerek kalmamış teşekkür ederim. Forumda zaten bir kısıtlama yada Excel forumlarda olduğu gibi zorlama üyelik için zorlama yok tamamen destek olmak isteyen üyelerimiz için kurulmuş bir sistem bizde karşılığında böyle ufak tefek güzellikler sunuyoruz.

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Çok sevilen bir yayıncıya twitch de abone oluyorsunuz yada bits atıyor destekliyorsunuz mesela veya youtube da çok beğendiğiniz bir kanala katıl butonuyla katılıp üye rozeti alarak ayda 5 liraya destekliyorsunu size birşeyler kattığı için burasıda bilmediklerimizi öğrenmek yada bildiklerimizi başkalarıyla paylaşmak için aracı görev üstleniyor kimse zorunlu kılınmamış yada vip olmak için sitede aktif rol oynayan açılır pencereler konulmamış yani normal sıradan bir üyeyi kısıtlayan bir senaryoya girilmemiş eğer bunlar olsaydı şuan bende almazdım ama bunların hiçbiri olmayıp, herkesin yararına sunulan içerikler var iken vip olayını ticari olarak görmek çok doğru değil. Ben 12 aylık alacağım en kısa sürede edindiğim bilgiler ve emekle hazırlanan dosyalar için uğraşan arkadaşlara teşekkür etmenin bir yolu olarak görüyorum. Tabiki tercih meselesi ve konuda görüşünü bildiren herkese saygı duyuyorum ama bunları ithamda bulunmadan ve kırmadan söylemenin de yolu var.

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
En kısa zamanda 12 aylık alıp destek olacağım, daha bugün kayıt oldum ama bana bu güzel izlenimi verebilende bu forum demek ki birşeyler başarılmış üyeler arası denge olsun yönetici arkadaşların hoşgörüsü olsun şuanlık çok aktif olamasamda iyiden iyiye güzel ortamların ve bilgi paylaşımlarının, yardımlaşmanın olacağını düşünüyorum.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hocam gönderim 50TL. Skorpi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-02-19-52-07-559_com.garanti.cepsubesi.jpg
    Screenshot_2020-11-02-19-52-07-559_com.garanti.cepsubesi.jpg
    357,4 KB · Görüntüleme: 18
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt