Sohbet Pocophone F2 Pro/K30 Pro Kullanıcı Yorumları

MENKABEVİ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
s20 fe
Konular
0
Merhaba,
Arkadaşlar yeni android 11 güncellemesi ile beraber güncelleme geçmişine erişim izniniz yoktur diye bir ibare çıkıyor yenilikleri göremiyorum bu ne demek acaba bilen varsa çok sevinirim

tlg68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Arkadaşlar merhaba.. Bende global 12.0.3 yüklü.. Herhangi bir işlem yada rom yükleme olmadı. 2 gündür gelen aramalarda isim gözükmüyor Bilinmiyor olarak çıkıyor.. Bu sorun neden oluyor acaba?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

jhonyfth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
sony z2
Konular
0
Hızlı şarj animasyonu konusunda sizlere bir sorum olacak. Shiftdelete incelemesinde şarja cihazı şarja taktığında ekran resmindeki gibi şarj yüzdesi virgülden sonrasini da gösteriyor. Bende ise normal virgülüsüz bir şekilde gösteriyor şarj oluşunu. Sizlerde nasıl? Virgülü gösteren animasyonu nasıl ayarlarız bilen var mi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-06-10-49-19-655_com.vanced.android.youtube.jpg
    Screenshot_2020-12-06-10-49-19-655_com.vanced.android.youtube.jpg
    448 KB · Görüntüleme: 32

MENKABEVİ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
s20 fe
Konular
0
Hızlı şarj animasyonu konusunda sizlere bir sorum olacak. Shiftdelete incelemesinde şarja cihazı şarja taktığında ekran resmindeki gibi şarj yüzdesi virgülden sonrasini da gösteriyor. Bende ise normal virgülüsüz bir şekilde gösteriyor şarj oluşunu. Sizlerde nasıl? Virgülü gösteren animasyonu nasıl ayarlarız bilen var mi
sanıyorum bunu turbo şarjda yapıyor hızlı şarj için geçerli değil 33 watlık turbo şarj varmı elinizde

jhonyfth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
sony z2
Konular
0
sanıyorum bunu turbo şarjda yapıyor hızlı şarj için geçerli değil 33 watlık turbo şarj varmı elinizde
Evet var. Sanırım kablo ile alakalı. Mi charge turbo yazıyor ama animasyon olayı yok. Yeni bir kablo alacağım onunla deneyeceğim

Sefaguler35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
Evet arkadaşlar herkese Selamlar. Uzun süre arastirdiktan sonra Poco F2 Pro aldım ve 1 buçuk aydır kullanıyorum. Alma amacım Pubg mobil oynamak ve oyunlari kayıt etmekti hatta öncesinde de sordum herkes sd865 canavar gibi gönül rahatlığıyla al dedi.
Almama vesile olan herkese teşekkür ederim. Telefonu alacak arkadaşlar için gönül rahatlığıyla alabilir 1 buçuk aydır herhangibi takılma ısınma ya da benzeri bir sorun ile karşılaşmadım.Sadece android 11 biraz sıkıntılı en son güncellemeyi yüklemeyin.
Ve ben 128Gb aldım alacak arkadaşlar 256GB olan modelini alsın çünkü hafıza kartı takilmadigi için hafıza yetmiyor benim gibi kayıt yaparsanız
Sorusu olan varsa seve seve cevaplarım
Kayıtlar assagida ki YouTube hesabımda hepsi Poco F2 Pro ile çekilmiştir. Sizden de destek bekliyorum❤️

Moderatör tarafında düzenlendi:

onurc93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 6/64
Konular
1
Alacak arkadaşlara önerim, android 11 güncellemesini şu aşamada yüklemeyin yoksa telefondan soğuyabilirsiniz. Telefonu yurt dışı kayıtsız alırsanız yanında verilen şarj aletine dikkat edin benim kutumdan 27W şarj cihazı çıktı bu sebeple hızlı şarj oluyor fakat Turbo Şarj olmuyor. Bu hususlar haricinde kamerası olsun, performansı olsun gayet iyi.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Alacak arkadaşlara önerim, android 11 güncellemesini şu aşamada yüklemeyin yoksa telefondan soğuyabilirsiniz. Telefonu yurt dışı kayıtsız alırsanız yanında verilen şarj aletine dikkat edin benim kutumdan 27W şarj cihazı çıktı bu sebeple hızlı şarj oluyor fakat Turbo Şarj olmuyor. Bu hususlar haricinde kamerası olsun, performansı olsun gayet iyi.
27w ile turbo yazması lazım aslında.Şarj aleti orijinal olmaya bilir. Kotusundan 33w çıkıyor normalde.

jhonyfth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
sony z2
Konular
0
27w ile turbo yazması lazım aslında.Şarj aleti orijinal olmaya bilir. Kotusundan 33w çıkıyor normalde.
Bende orjinal çıktı. İngiltere menşeyli cihaz. Ama kablo orjinal değil. Turbo şarj ediyor. Sadece şarj olurken virgullu göstermiyor. Oda sanırım orjinal içi renkli kablo olursa gosteriyor

Üst Alt