Sohbet Pocophone F2 Pro/K30 Pro Kullanıcı Yorumları

cotstatiyan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cotsta
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mühendis
Konular
1
Merhabalar,
Mi8 cihazımdan Poco f2 pro' ya geçmeyi düşünüyorum. 6gb ram ile 8gb ram arasındaki fark fazladan 600-700₺ ödemeye değer mi sizce ? Yurtdışı IMEI kayıtlı alacağım cihazı kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi ? Son olarak mi8den geçen oldu mu ?
Hocam bende mi8 den geçmeyi düşünüyorum. Mi8 canavar gibi makine. Pişman olur muyum karar veremiyorum.

Orka27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oray
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
8
Arkadaşlar Poco f2 pro da video modunda 60 fps e aldığım zaman 1080p ya da 4k ekran baya kararıyor sizde de bu durumda mı? Gcam da da durum aynı?

Kanber

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kanber
Cihazım
Mi 8
Konular
2
arkadaslar parmak izi acikken okutunca igne ucu kadar nokta çıkıyor ama parmak izi yokken cikmiyor lcd testi yaptım yine cikmiyor parmak izi isigi yanarken çıkıyor sizdede varmi
Hocam benim eski cihazda vardı mi8 de servise gönderdim göndermez olaydım (hatayı bulamadılar) camı cizdiler sonrada değişim yaptılar, 3 hafta önce değişen ekranda problem çıktı şimdi para iadesi yapacaklar bekliyorum, tavsiyem öyle kullanın problem olmaz sanırım...

pu5maz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
iPhone 6
Konular
2
Hocam bende mi8 den geçmeyi düşünüyorum. Mi8 canavar gibi makine. Pişman olur muyum karar veremiyorum.
Bence gerek yok, en azından mi9t pro için. İmkanın varsa mi10t proya geç ona değebilir

PRESTİJ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi mix 2
Konular
9
Arkadaşlar bende f2 pro aldım henüz elime ulaşmadı tam olarak ne yapacağımı bilmiyorum, bootloader kilidini nasıl açılır v.s hiç bilgim yok

[C_a_N_e_R]

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
Arkadaşlar bende f2 pro aldım henüz elime ulaşmadı tam olarak ne yapacağımı bilmiyorum, bootloader kilidini nasıl açılır v.s hiç bilgim yok
Forumda bununla ilgili bir sürü konu mevcut. Merak etmeyin.

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
Yorumlarınız için teşekkürler birde bir kaç xiaomi facebook gruplarında Xiaomi Fatih - Anıl Çöp - Emre Albayrak gibi kişilere denk geldim ve bir çok kişi tavsiye etmiş bunlar ile bilginiz var mı? Aynı cihazı bu kişilerde satıyor
ankaradan alacaksanız bayram kayadan elden teslim alabilirsiniz

cotstatiyan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cotsta
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mühendis
Konular
1
Bence gerek yok, en azından mi9t pro için. İmkanın varsa mi10t proya geç ona değebilir
Hocam forumda yine öneren bir arkadaşa aşağıdaki mesajı yazmıştım. Sana da yazıyorum.

Hocam bayağı niyetlendim mi10t proya. Ama kafamda bazı sorular var.
1- Ekran amoled değil ips lcd. Dolayısıyla düşül nit değerleri veriyor. Ben sahada çalışan biriyim. Telefonu görmeliyim ve ekran beni cezbetmeli. (Bu bağlamda mi note 10 daha iyi duruyor fakat 1 yıl oldu ve miui 11 ile geldi. 12 güncellemesini aldı. Maksimum 1 güncellemesi kaldı. Yani eskidi biraz telefon. Ayrıca 700 serisi snapdragon işlemci kullanması sebebiyle miui 12 nin de çok özelliğinden mahrum bırakılıyor.)
2- Bu telefonda AOD özelliğinin olmaması. Ekranın ips lcd olamsı sebebiyle. Bir de forumda bir yerde miu 12 'nin süper duvar kağıdı özelliğini de bu cihazın almayacağı söylenmiş.
Bunları düşününce yeni çıkan bir telefonu aldığımda miui 12 nin en önemli güzelliği olan süper duvar kağıdının olmaması önemli bir etken.

KnownOzGuR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Mate 10 Pro
Konular
3
Merhaba telefonu yeni aldım ilk açtım bataryayı sonuna kadar kullanayım dedim şarjı %15den sonra çok çabuk bitiyor cihaz sorunlu olabilirmi? Yoksa tam boşaltıp bidahamı deniyeyim

Üst Alt