Sohbet Pocophone F2 Pro/K30 Pro Kullanıcı Yorumları

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Merhabalar,

Hali hazırda MI9 64 GB sahibim ve alalı yaklaşık 14 ay oldu diyebilirim.Fakat gel gelelim ki şarj konusunda ilk başta alırken acaba 3300 mah yeter mi düşüncesi bugünlerde açık açık yetmeyeceği düşüncesini göstermeye başladı.Performans olarak Snapdragon 855 olması hiçbir eksiklik göstermiyor ama 4G ve Navigasyon açtık mı bakmışım şarj yarıya inmiş...Xiaomi MIUI12 kullanıyorum beta 3,5 saat ekran süresi göreyim öpüp de başıma koyacağım o derece.Bende malumumuz POCO F2 PRO derinlemesine incelemeye başladım ve ois ve şu ekran Hz yenileme tulfanı olayını es geçersek (ağırlıkda önemli değil aga sağlam olacak :D) şuan ağzımın suyunu akıtan bir cihaz gibi gözüküyor. Benim telefon hali hazırda en ölü bi şekilde 2500 lira ediyor, diyorum ki 8/256 Sıfır yurt dışı cihazı şuan 3700-3800 lira arası alabiliyorum ki almışken 256 GB alandan ziyade LPDDR5 ram zevkine varalım hesabı düşünüyorum.
Hocam video çekmeyecekseniz ois çok gerekli değil bir şekilde es geçilebilir.Poco f2 pro gibi bir telefonu yurt dışı kayıtlı 3500 tl almak sizin için çok iyi olur.Yerinizde olsam mi 9t yi okutur üzerine bir miktar koyup alırım

AK47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Z2
Konular
1
Hocam video çekmeyecekseniz ois çok gerekli değil bir şekilde es geçilebilir.Poco f2 pro gibi bir telefonu yurt dışı kayıtlı 3500 tl almak sizin için çok iyi olur.Yerinizde olsam mi 9t yi okutur üzerine bir miktar koyup alırım

Ya işte mantıklı nedenlerim var hocam yoksa ben Sony Z2 4 sene kullanmış üstüne batarya şiştiği için değiştirmek zorunda kalmış bir tüketiciyim :)

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Ya işte mantıklı nedenlerim var hocam yoksa ben Sony Z2 4 sene kullanmış üstüne batarya şiştiği için değiştirmek zorunda kalmış bir tüketiciyim :)
Hocam siz bilirsiniz ama bu fiyata bu özellikler hiçbir cihazda yok

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
Mi note 10 dan gecilir mi ne dersiniz?

dreadknight

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsimsiz
Cihazım
htc 10
Konular
0
İyi günler sayın Poco F2 kullanıcıları. Almayı düşünüyorum da bir sorum olacak; internette çeşitli yerlerde, youtube'da ghost touch (ekrana dokunulmasada kendiliğinden ekrana dokunma algılaması) probleminden bahsediyorlar. Poco F1'de de olduğu söyleniyor. Sizlerin bu konudaki tecrübesi nedir?

Alicanim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 13 PRO
Meslek
Güvenlik polnet so
Konular
16
İyi günler sayın Poco F2 kullanıcıları. Almayı düşünüyorum da bir sorum olacak; internette çeşitli yerlerde, youtube'da ghost touch (ekrana dokunulmasada kendiliğinden ekrana dokunma algılaması) probleminden bahsediyorlar. Poco F1'de de olduğu söyleniyor. Sizlerin bu konudaki tecrübesi nedir?
Baya uzun zamandır kullanıyorum bahsettiğiniz şekilde bir sorun ile karşılaşmadım.

Burak erol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
0
SOHBET TADINDA UZUN KULLANIM TESTİ
Selam arkadaşlar ben cihazı (6/128) yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum.. Beğenmediğim tek yanı olmadı.. Donanım bileşenleri harika olmuş hız performans kalite batarya tam tadında... Şu da yarım kalmış diyebileceğim tek nokta yok.. sadece yazılım konusunda iyileştirme yapılabilir.. Biri görüntülü arayınca cebinizde ön kameranın açılması gıcık oluyor... Son olarak benim için sorun olmasa da bazıları için ağırlık sorun olabilir...giggle~~giggle~~ Uzun süre kullanımlarda baya baya kolunuz yoruluyor ....

Hız&Performans: Altınızda 1500 beygir bir bugatti varmış hissediyorsunuz devil~~
Ekran: Aşık olacaksınız.. güneş ışığında öyle açılıyorki parlaklık korkuyorum ledleri patlayacak diye 1200 nite çıkıyor seviye...
Batarya: Full mobil veri kullanımında 6 saati geçen ekran süresi alıyorum (1 saate yakın clash of clans) ve 2 güne yakın gidiyor sarjı...
Kamera: Fotoğraf kalitesi kesinlikle üzmez... video kalitesi bariz iyi... mikrofon performansı fevkalede..
Ses : Kulaklık ses çıkışı iphone kalitesi ve tadında gelelim hoparlöre dehşetül vahşet... yıkıyor odayı kimin yanında açsam yalvarıyor sesi kıs diye haha--
Malzeme&Kalite: Kasa kalitesi çok iyi tok hissiyat veriyor kılıfsız çok yakışıklı duruyor...
Şarj: 33 watt adaptör 1 saat 10 dakikada tam şarj yapıyor çok iyi bana göre
Pop-up kamera: Çok hızlı kaliteli ve yıllarca kullansan bozulmaz hissiyatı veriyor insana...
Isınma: 38 Derece güneşin altında Pugb de oynasanız ısınmıyor cihaz adamlar yapmış diyorsunuz....
Ekran Parmak Sensörü : Hızlı ve stabil çalısıyor sıkıntı yaşamadım... Yüz tanıma da keza öyle sorunsuz çalısıyor...

Benden bu kadar umarım yardımı olur alacak kişilere...
Cihazınınız.imei kayıtlı mı bende almayı düşünüyorum kayıt problem olurmu diye çekiniyorum eğer imei kayıtlıysa yada daha önce bu şekilde.kullandıysanız kapanma şebeke sorunu olurmu ona göre bende alacağım teşekkürler

fhmldg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fehmi uludağ
Cihazım
f2 pro
Meslek
yayınevi
Konular
15
kilit açılmasına 10 saat kaldı mi flash ile fastboot rom kuran varmı sorunsuz kuruluyormu twrp yüklicem eu rom denicem bir hangi twrp sürümünü yüklemem lazım

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
kilit açılmasına 10 saat kaldı mi flash ile fastboot rom kuran varmı sorunsuz kuruluyormu twrp yüklicem eu rom denicem bir hangi twrp sürümünü yüklemem lazım
Sorunsuz kuruluyor. Ben eu yükledim, sonrasında forumdan Endonezya rom konusundaki rom u yükledim. Endonezya rom yükledikten sonra tekrar twrp yükleyip twrp içindeki root yükle bölümünden root ladım. Sorun yok şimdilik.

Üst Alt