Rom Pocophone F1 10.3.4.0 Stable Güncellemesi

merter2006

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat Er
Cihazım
Pocophone
Konular
0
pocophone yeni güncelleme çıkmış beta

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Bölgemi Hindistan olarak değiştirip güncelledim. Önceden şarjdan sabah çekip akşam yatarken takardım şimdi gün içinde bir kez daha şarj ediyorum MAALESEF ! Performans yönünden sorun görmedim.
Güncellemenin Türkiye'de yayınlanma tarihi belli mi ? Neden bölgemizi Hindistan yapıyoruz diğer bölgelere dağıtım başlamadı mı acaba ?

DKaramazak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
Güncellemenin Türkiye'de yayınlanma tarihi belli mi ? Neden bölgemizi Hindistan yapıyoruz diğer bölgelere dağıtım başlamadı mı acaba ?
Bazı arkadaşlar bölgeleri Türkiye iken ota üzerinden güncellemeyi almışlar ben 2-3 hafta bekledim gelmedi ardından Hindistan bölgesinde güncelledim. Yani bazı cihazlara hemen geliyor bazılarına sonradan geliyor. Bölgenizi değiştirip güncelleyebilirsiniz hocam bir şey fark etmez.

Voleren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Pocofone F1
Konular
0
Bazı arkadaşlar bölgeleri Türkiye iken ota üzerinden güncellemeyi almışlar ben 2-3 hafta bekledim gelmedi ardından Hindistan bölgesinde güncelledim. Yani bazı cihazlara hemen geliyor bazılarına sonradan geliyor. Bölgenizi değiştirip güncelleyebilirsiniz hocam bir şey fark etmez.
Bölgeyi sakın Hindistan yaparak güncellemeyin ses yankı problemi ortaya çıkıyor global güncelleme henüz çıkmadı sadece Hindistan modeline yönelik güncelleme geldi o yüzden yapmayın temmuz ayında güncelleme gelecek deniliyor acele etmeyin

Mahircevik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Makine mühendisi
Konular
41
Bölgeyi sakın Hindistan yaparak güncellemeyin ses yankı problemi ortaya çıkıyor global güncelleme henüz çıkmadı sadece Hindistan modeline yönelik güncelleme geldi o yüzden yapmayın temmuz ayında güncelleme gelecek deniliyor acele etmeyin
ben yaptım öyle bir sorun ile karşılaşmadim. Ama şarj problemi ve ısınma problemi var . Oda güncellemeden kaynaklı.

32yasin32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
şu anda stabil çalışan en iyi güncelleme 9.6 sürümü gerisi hala sorunlu

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Yeni gelen güncellemede sorun yaşayan var mı?

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
Merhaba. Bugün cihazımı kapattım sonra tekrar açmaya çalıştım tepki yok. Açılmadı bir 10 dakika. Daha sonra güç tuşuna uzun süre basınca açıldı. Can sıkmaya başladı bakalım hayırlısı.

İlyasakansu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlyas
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Eczacı teknisyeni
Konular
1
merhaba sorunum böyle çözüldü benim .Arama ekranından *#*#86583#*#* yaparak volte aktivasyonu yaptıktan sonra sorun düzelir arkadaşlar.

Üst Alt