Rom Pocophone F1 10.3.4.0 Stable Güncellemesi

Reaper2346

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Bölgeyi sakın Hindistan yaparak güncellemeyin ses yankı problemi ortaya çıkıyor global güncelleme henüz çıkmadı sadece Hindistan modeline yönelik güncelleme geldi o yüzden yapmayın temmuz ayında güncelleme gelecek deniliyor acele etmeyin
Ahhh ah keşke bilgimiz olsaydı yapmaz olaydım telefonu kırasım var, kimse ile konuşamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu forum da boş gibime geliyor, xiaomi firmasından yetkili var mı yok mu varsa da sallıyor mu buraları bilemiyorum

Mr. Story

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Honor 9 Lite
Konular
17
Ahhh ah keşke bilgimiz olsaydı yapmaz olaydım telefonu kırasım var, kimse ile konuşamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu forum da boş gibime geliyor, xiaomi firmasından yetkili var mı yok mu varsa da sallıyor mu buraları bilemiyorum
Güncellemeleri yapmadan önce araştırıp yapmakta fayda var hocam. Sürüm çıkalı ne kadar oldu Xiaomi daha türkiyeye vermedi güncellemeyi. Bu güncellemeler betadan gelen uyarılar yorumlara göre düzeltilip servis edilmiyor mu öyle. Xiaomi güncelleme konusunda bence başarısız. Ben pocophone cihazımda hala android 8.1 miui 10.0.4.0 kullanıyorum. Miui 10.2.2 ve 10.2.3 de şarj konusunda sorun yaşayan çok kişi gördüm o yüzden güncellemedim. Xiaomi bu telefon için düzgün güncelleme verene kadarda güncelleme yapmayı düşünmüyorum.

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
Güncellemeleri yapmadan önce araştırıp yapmakta fayda var hocam. Sürüm çıkalı ne kadar oldu Xiaomi daha türkiyeye vermedi güncellemeyi. Bu güncellemeler betadan gelen uyarılar yorumlara göre düzeltilip servis edilmiyor mu öyle. Xiaomi güncelleme konusunda bence başarısız. Ben pocophone cihazımda hala android 8.1 miui 10.0.4.0 kullanıyorum. Miui 10.2.2 ve 10.2.3 de şarj konusunda sorun yaşayan çok kişi gördüm o yüzden güncellemedim. Xiaomi bu telefon için düzgün güncelleme verene kadarda güncelleme yapmayı düşünmüyorum.

En iyisini yapmışsın.

Mahircevik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Makine mühendisi
Konular
41
Sa arkadaşlar poco ya yeni güncelleme ne zaman gelecek . Son güncelleme canımı sıkmaya başladı. Isınma sorunu, hızlı batarya tüketimi ,arada telefon donuyor.

poco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
harun
Cihazım
pocophone f1
Konular
22
Yanlış anlamayın bu bilgiyi nereden edindiniz. Doğruluk payı nedir?
Bende aynı sorunları yaşıyorum bölgeyi Hindistan yapıp indirdim indirmez olaydım yankı yapıyor donma yapıyor eskiden 3 gün giden sarz 1 ancak çıkarıyor

Mr. Story

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Honor 9 Lite
Konular
17
Bende aynı sorunları yaşıyorum bölgeyi Hindistan yapıp indirdim indirmez olaydım yankı yapıyor donma yapıyor eskiden 3 gün giden sarz 1 ancak çıkarıyor
Hocam güncelleme çıktığında hemen güncellemek yerine biraz gözlem yapmak güncelleyenlerin fikrini almak gerek. Sonra böyle sorunlar olunca geri dönüşüde zor oluyor. Telefonu güncelleyince telefon bambaşka bir telefona dönüşmüyor. Keşke güncellemeden önce biraz bekleseydiniz.

poco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
harun
Cihazım
pocophone f1
Konular
22
Hocam güncelleme çıktığında hemen güncellemek yerine biraz gözlem yapmak güncelleyenlerin fikrini almak gerek. Sonra böyle sorunlar olunca geri dönüşüde zor oluyor. Telefonu güncelleyince telefon bambaşka bir telefona dönüşmüyor. Keşke güncellemeden önce biraz bekleseydiniz.
Yeni bir güncelleme ne zaman gelir acaba bilginiz var mi

Üst Alt